7 września 2012, 22:11:12 - slady
eMŚ: Vytautas Andriuškevičius i Darvydas Šernas zagrali w kadrze Litwy

Litwa zremisowała 1-1 (1-1) ze Słowacją w ramach eliminacji mistrzostw świata. W litewskim zespole pełne 90 minut rozegrali Vytautas Andriuškevičius z Lechii Gdańsk i Darvydas Šernas z Zagłębia Lubin. Na ławce rezerwowych spotkanie przesiedział obrońca Korony Kielce Tadas Kijanskas. Z kolei poza kadrą meczową znalazł Mindaugas Panka z Ruchu Chorzów. Na ławce rezerwowych Słowacji całe spotkanie spędzili bramkarze - Dušan Kuciak (Legia Warszawa) i Dušan Perniš (Pogoń Szczecin).

7 września 2012, 20:15 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 1-1 Słowacja
Marius Žaliūkas 18 - Marek Sapara 41

żółte kartki: Gediminas Vičius, Tadas Labukas - Martin Škrtel, Marek Bakoš.
czerwone kartki: Tadas Labukas (90. minuta, za drugą żółtą) - Viktor Pečovský (55. minuta, za faul).

sędziował: Carlos Clos Gómez (Hiszpania).

Kolejnym rywalem Litwinów będzie Grecja. Mecz pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrany 11 września o godz. 20:45. Natomiast tego samego dnia o godz. 20:15 Słowacja zagra z Liechtensteinem.

W drużynie Litwy w 75. minucie wszedł były piłkarz Arki Gdynia Tadas Labukas, zmieniając Sauliusa Mikoliūnasa. Całe spotkanie z ławki rezerwowych oglądali były zawodnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius oraz mający za sobą występy w ŁKS-ie Georgas Freidgeimas.

Przez cały mecz z bramce Słowacji bronił były piłkarz Legii Warszawa Ján Mucha. Na liście rezerwowej słowackiej kadry znaleźli się Marián Kelemen (Śląsk Wrocław) i Róbert Jež (Zagłębie Lubin).

johny - 7 września 2012, 22:22:28 - *.182.237.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
wow! Jeden mecz, a piłkarzy którzy grali/grają w Polsce mnóstwo

Ketald - 7 września 2012, 22:34:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko szkoda, że nie był to mecz np. Brazylia - Hiszpania ;)

Rory Galla - 7 września 2012, 22:55:28 - *.tbcn.telia.com
Lepszy taki mecz niz zaden mecz, a w ogóle to troche dziwne ze Mucha gra w reprezentacji kiedy trzeci juz sezon nie gra w klubie!

johny - 7 września 2012, 23:19:44 - *.ssp.dialog.net.pl
dokładnie. Lepszy taki mecz niż żaden. Ale może za kilka lat. "Brazylijczyk z T-Mobile Ekstraklasy daje zwycięstwo swojej kadrze w meczu z Hiszpanią"... eh, te marzenia

mgmg - 8 września 2012, 13:41:20 - *.178.125.9
zaraz, zaraz, dwóch bramkarzy na ławce rezerwowych i jeszcze Kelemen? Czterech bramkarzy na zgrupowaniu kadry?

johny - 8 września 2012, 14:12:02 - *.ssp.dialog.net.pl
@mgmg
W bramce- Mucha
Na ławce- Kuciak i Pernis
Na liście rezerwowej- Kelemen.
Czego nie rozumiesz? Tej listy rezerwowej? Chodzi o to, że jakby ktoś z tercetu Mucha/Kuciak/Pernis doznał kontuzji na zgrupowaniu to jego miejsce w kadrze meczowej zająłby Kelemen. Ale nic takiego się stało, więc bramkarz Śląska oglądał sobie mecz z trybun zapewne.

DENIS - 8 września 2012, 14:42:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przynajmniej Tu Polska Była Górą;)

Lenin - 8 września 2012, 17:18:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ketald - zapewniam Cię że inne federacje mogą nam pozazdrościć tylu piłkarzy w tylu reprezentacjach - nawet takich jak Litwa , Albania czy Słowacja

hjgh - 9 września 2012, 18:22:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie kiedy do was dotrze ??!! Nie ma takiego klubu jak MKS Zagłębie Lubin !! Nie ma !!! Jest KGHM Cuprum - Ecoren Zagłębie Mercus Lubin !!! Nawet tak skanduje się u nas na meczach !!! Proszę 90minut.pl o korektę !!