7 września 2012, 22:37:13 - Rafal
eMŚ: Aleksandyr Tonew zagrał w reprezentacji Bułgarii

22-letni pomocnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew wystąpił w reprezentacji Bułgarii w zremisowanym 2-2 (1-2) meczu eliminacji do mistrzostw świata z Włochami. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Cwetan Genkow z Wisły Kraków.

7 września 2012, 20:45 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 2-2 Włochy
Stanisław Manolew 30, Georgi Miłanow 66 - Pablo Osvaldo 36, 40

żółte kartki: Władimir Gadżew, Swetosław Djakow - Angelo Ogbonna, Alessandro Diamanti.

sędziował: Martin Atkinson (Anglia).

Tonew pojawił się na boisku w 81. minucie, gdy zmienił Iwelina Popowa.

W reprezentacji Bułgarii grał znany z polskich boisk Ilijan Micanski. Na boisko wszedł w 61. minucie, gdy zmienił Emiła Gargorowa.

Ketald - 7 września 2012, 22:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładnie Bułgaria, poprzednie eliminacje- 4 mecze bez bramki u siebie, a teraz 2 bramki strzelili Włochom, którzy w całych poprzednich eliminacjach stracili tylko 2 bramki. Statystyki jednak nie grają...

f - 8 września 2012, 0:19:18 - *.free.aero2.net.pl
3 stracili

ee - 8 września 2012, 0:35:06 - *.pool.mediaWays.net
Iskra Lasowice ponad wszystko

Neutral60 - 8 września 2012, 7:15:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetny wynik Bułgarii !!!Potwierdzona została RÓŻNICA w UMIEJĘTNOŚCIACH TONEVA i Genkova(na korzyść piłkarza KOLEJORZA) !!!

rafa - 8 września 2012, 11:53:31 - *.xdsl.centertel.pl
potwierdzona? przecież genkow nie grał, a tonew pare minut raptem, więc na jakiej podstawie ich porownujesz po tym meczu?
zalosny kibic lecha

kibic - 8 września 2012, 11:59:41 - *.icpnet.pl
dokladnie. Przeciez Tonev gral tylko 9 minut wiec chyba w tej reprezentacji nie jest pirwszoplanowa postacia.A ktos jak zwykle sie nim zachwyca.

vv - 8 września 2012, 13:04:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pablo Osvaldo kolejny farbowany lis...

Lenin - 8 września 2012, 17:45:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tonev powinien grać w wyjściowym składzie a nie wchodzić na ogony - jest świetny na skrzydłach co nie raz potwierdził w meczach Lecha