8 września 2012, 16:00 - Łęczna (stadion Górnika)

Bogdanka: 22. Sergiusz Prusak - 44. Mateusz Żukowski, 10. Dawid Sołdecki, 5. Tomasz Midzierski, 2. Michał Benkowski (46, 15. Grzegorz Wojdyga) - 9. Sebastian Szałachowski, 4. Veljko Nikitović, 13. Ricardinho (71, 17. Tomasz Tymosiak), 23. Tomáš Pešír, 88. Toshikazu Irie - 21. Maciej Ropiejko (55, 11. Kamil Oziemczuk).

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 6. Piotr Klepczarek, 5. Marcin Hirsz, 19. Rafał Grzelak - 24. Damian Świerblewski (71, 4. Rafał Wiśniowski), 23. Szymon Matuszek, 15. Patryk Koziara (35, 13. Grzegorz Piesio), 20. Bartosz Osoliński, 7. Dariusz Zjawiński, 10. Robert Chwastek - 27. Mateusz Piątkowski (65, 11. Maciej Tataj).

żółte kartki: Ropiejko, Nikitović, Pešír, Midzierski, Wojdyga, Irie, Żukowski - Piesio, Grzelak, Matuszek.

sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).
widzów: 1000.

W 29. minucie Veljko Nikitović (Bogdanka) nie wykorzystał rzutu karnego (obok bramki).
W 47. minucie Bartosz Osoliński (Dolcan) nie wykorzystał rzutu karnego (Sergiusz Prusak obronił).

źródło: własne / lubgol.pl / Dziennik Wschodni / Dolcan Ząbki

siwe włosy - 8 września 2012, 17:49:34 - *.ssp.dialog.net.pl
Witam was ponownie! Bogdanka dość niespodziewanie pokonała dziś 2:1 Dolcan Ząbki. Bardzo emocjonująca była zwłaszcza pierwsza część spotkania, bo w 25 minut padły aż trzy gole. Piłkarze Dolcanu przez całą drugą połowę próbowali odmienić losy meczu, ale jednak się nie udało. Goście zostawiają po sobie niezłe wrażenie, ale wynik nie jest dla nich korzystny. Po tym meczu Bogdanka awansowała na 10.miejsce w tabeli, Dolcan na razie pozostaje na 5.lokacie. Za tydzień piłkarze oba zespoły zagrają z rywalami, którzy początek sezonu mają dość słaby. Do Ząbek przyjedzie Kolejarz, a Bogdanka pojedzie do Łodzi na mecz z ŁKS. Pozdrawiamy, Przemek i dziadek!
PS. W innym meczu 1.ligi Polonia Bytom do przerwy przegrywa z Miedzią Legnica aż 0:3! Więcej o tym spotkaniu napiszemy po jego zakończeniu.

hary - 8 września 2012, 18:07:31 - *.icpnet.pl
dzięki internauto [siwe włosy]za szczegółową Relacje??[opis].Osobiście gratuluje Bogdance za wgraną na osłode że Motor Lublin przegrywa i prawie zamyka tabele 2ligi wschodniej.

mister - 8 września 2012, 18:08:38 - *.xdsl.centertel.pl
Coś im te karne dzisiaj nie wychodziły

kibic - 8 września 2012, 18:12:44 - *.static.sitel.net.pl
Proszę również o sprostowanie na ekstraklasie.net co do karnego dla Dolcanu.

gogol - 8 września 2012, 18:14:19 - *.205.22.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ze składu Dolcana wynika że grali ustawieniem 3-6-1 ;)

siwe włosy - 8 września 2012, 18:14:39 - *.ssp.dialog.net.pl
@hary
Dziękuję, że jako jeden z nielicznych mnie doceniasz.

Aaaa - 8 września 2012, 18:20:52 - *.play-internet.pl
Sędzia wysokiej klasy!!!! Nie ma co!!! Fachowiec jakich mało!!!

hary - 8 września 2012, 18:21:49 - *.icpnet.pl
milo mi że odzew z twej strony internauto[siwe włosy] -krótko pozdrawiam z P-Ń z korzeniami Lb-.chetnie czytam wypowiedzi internautów,dotyczące szczególnie regionu Lubelskiego -serce zostało tam i korzeni rodzinnych nie odcinam .

LOLO - 8 września 2012, 18:37:16 - *.199.241.6
Jeeeeeeee dziadek siwe włosy powrócił!!! Nie mogłem się doczekac;)

@Autovidol
Jego strata, że nie pisze ocen meczy 1.ligi w ten weekend. Ja to wykorzystuję. A od przyszłego tygodnia gdy wróci Ekstraklasa przyjdzie czas na wielką walkę na komentarze oceniające mecze. Ciamciara vs. siwe włosy

gorol - 8 września 2012, 19:08:12 - *.multi-play.net.pl
Aaaa taak , jak dużo kartek i karnych to wysokiej klasy sedzia

Ciamciara - 8 września 2012, 20:48:43 - *.30.1.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
hie hie, Ciamciara był jest i będzie tylko jeden. A Ząbkovii szkoda, remis był blisko, karwasz w twarz

pol - 8 września 2012, 20:49:26 - *.ennet.pl
Sędzia fachowiec,najlepsze było to jak nastąpiła zmiana zawodnika bez jego wiedzy ,wszedł Piesio z Dolkanu o innych wyczynach nie warto wspominać.Po prostu facet nie zna przepisów gry w piłkę nożną.

siwe włosy - 8 września 2012, 21:00:11 - *.ssp.dialog.net.pl
@Ciamciara
Siwe włosy i Przemek także są jedyni i niepowtarzalni w swoich komentarzach. Ach, już się nie mogę doczekać walki na komentarze z Tobą pod newsami o wynikach meczów Ekstraklasy za tydzień. I wtedy zobaczymy kto jest lepszy!

aaaa - 8 września 2012, 21:09:25 - *.ms-net.eu
sedziowie to jesdna wielka porazka :/ . Jedyna dobra rzecz co byla to jak jezdzili po sedziach

Autovidol - 8 września 2012, 22:14:18 - *.dsl.wotnoh.ameritech.net
A ja będę sędzią w walce Ciamciara vs Siwe Włosy

hary - 8 września 2012, 22:41:20 - *.icpnet.pl
Takiego sędziego jak sędzia Jabłoński z Krakowa żaden klub a szczególnie w Łęcznej ireszte Polski nie widziała -drużyna Bogdanki prowadzi 2-0 to ona brutalnie gra -.Panie Jabłoński życzę panu rozumu i sprawiedliwości na boisku,a może pan ma animozje do lubelskiej drużyny czy regionu ?

traktor - 8 września 2012, 23:16:42 - *.146.174.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Autovidol
Czuję że to będzie gorący pojedynek o jakim swiat jeszcze nie słyszal Ciamciara vs Siwe Włosy&Przemek już od 14 do 17.09.2012 na portalu 90minut.pl! Ależ to będą emocje

Cichy - 8 września 2012, 23:53:59 - *.lublin.mm.pl
sędziowanie...dno...klasy B im bym nie dał sędziować, tylko zepsuł całe widowisko. Brawo dla GKS że mimo usilnych starań sędziego chłopaki wygrali ten mecz.A co do karnych...hmm...wiele jedenastek przed wami na treningu, pozdrawiam

przemLFC - 8 września 2012, 23:57:15 - *.212.124.221
Grzegorz Jabłoński najlepszy na boisku.

rafalski - 9 września 2012, 6:05:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spotkanie dość dobrze zaczeło się dla gospodarzy Po nie strzeleniu karnego widowisko stało się jednym wielkim chaosem Sędzia rozdawał kartki zawodnikom z Łęcznej za drobne przewinienia Anty bohater spotkania Michał Benkowski W Niemczech za zagranie piłki do tyłu taki pan nakłada na piłkarza karę 1000 euro nawet na treningu Nazywa się Felix Magath Gol kontaktowy dla gości to prezent od lewego obrońcy który właśnie grał od początku spotkania zamiast do przodu to do tyłu Z trybun na pozycji lewego obrońcy grał Irie przynajmniej tak to było widoczne Łatał dziury na lewej stronie właściwie to musiał Nikitović Atrakcyjność spotkania ** skala 1do6 gwiazdek widzów 1000

Camak - 9 września 2012, 7:20:31 - *.play-internet.pl
Jak to zazwyczaj bywa w tym sezonie w Łęcznej, wynik tego meczu szybko się otworzył. Dogranie do Irie, gonitwa obrońcy za nim, bezskutecznie. Japończyk z zimną krwią pokonał bramkarza z Ząbek. Druga bramka to świetny rajd Szałachowskiego, oszukanie, trzech obrońców i strzał na bramkę. Leszczyński nie obronił. Za chwilę mogło być już 3:0. Do karnego podszedł naładowany agresją Nikitović. Nerwy wzięły górę i przestrzelił. Zaraz po tym szybko wznowił Dolcan. Benkowski po raz kolejny w tym meczu dał się ograć, dogranie do środka, draśnięcie piłki przez Zjawińskiego i w ten sposób zrobiło się 2:1.

rafalski - 9 września 2012, 7:24:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bogdanka-Dolcan 2-1 (kulisy mecz) Stosunkowo dużo ludzi zasiadło na trybunie Vip Pojawił się miedzy innymi były prezes Pzpn,dziś szef rozgrywek 1ligi nazwany w felietonie Przeglądu-Sportowego(2001r) przez Jana Tomaszewskiego który nazwisko podał pod inicjałem Michał L Mowa tu o Michale Listkiewiczu Michał L pewno przecierał oczy ze zdumienia widząc pracę arbitra Zawita na spotkanie też Bos Lubelskiego Węgla Stanisław Stachowicz Czyżby coś było na rzeczy i wróciły emocje do Łęcznej Oj potrzeba by było zwłaszcza że w Lublinie nic nie będzie i na nic się nie zanosi Konkretne wzmocnienia zimą są potrzebne i przygotowania powrót Renusza z Zuberem Stachowicz postura przypomina Reinera Calmunda menedżera Bayeru Leverkusen

Camak - 9 września 2012, 7:32:44 - *.play-internet.pl
Reszta pierwszej połowy dość nudna. Na początku drugiej karny dla Dolcanu. Prusak obronił. Potem sędzia chyba uznał, że dał w tym meczu za mało żółtych kartek i postanowił poprawić statystyki. Ogólnie sędziowanie dzisiaj dno nad dnem. Pierwsza zmiana tego spotkania przeprowadzona bez wiedzy głównego arbitra (po prostu Piesio sobie wszedł). Potem chore kartkowanie piłkarzy GKS (którzy bądź co bądź grali trochę agresywanie). Następnie jeden z graczy Dolcanu krwawił, a sędzia nie dawał mu zejść z boiska. Pod koniec szansę na gola mieli goście, ale Tataj strzelił w boczną siatkę. Szałachowski ponownie popisał się umiejętnościami, ale nie trafił w bramkę. Na plus w Bogdance: Szałachowski, Irie i Żukowski. W Dolcanie: Zjawiński i Grzelak.

hary - 9 września 2012, 16:24:45 - *.icpnet.pl
Jezeli trener drużyny przeciwnej[przegranej] z Dolkanu Zabki mówi że sędzia z Krakowa Jabłoński niszcy Bogdanke na oczch p.Listkiewicza to dlaczego PZPN nie powinnien anulować niektóre żółte kartki na wyrost -przeanalizować całe spotkanie i wybrać do analizy niesłusznie ujrzane kartki .Dlaczego polscy sędziowie niszczą niektóre kluby ?

ado - 10 września 2012, 9:22:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dużo szczęscia dla Bogdanki

postronny - 10 września 2012, 10:00:06 - *.ambit24.net
Mecz prowadzony był w szybkim tempie, już po pięciu minutach Japończyk Irie sprawił, że trybuny w Łęcznej oszalały z zachwytu. Jednak gospodarzom było mało i cały czas starali się podejmować próby podwyższenia wyniku. Cel osiągnęli w 20 minucie, gdy Sebastian Szałachowski pokonał Leszczyńskiego. Wydawało się, że Dolcan od tego momentu się przebudzi, ale w 28.minucie miało miejsce przewinienie w polu karnym, do piłki podszedł zazwyczaj pewny Nikitović, ale szczęście dziś mu nie dopisało. Ta sytuacja zemściła się już po paru sekundach, gdy Dariusz Zjawiński zmniejszył stratę Dolcanu. Do przerwy utrzymał się wynik 2:1. Tuż po zmianie stron sędzia meczu podyktował drugą jedenastkę w tym spotkaniu. Tym razem dla ekipy przyjezdnych. Do piłki podszedł Osoliński, ale również i jemu nie dopisało szczęście. Był to kluczowy moment meczu, bowiem do wyrównania gościom nie udało się już doprowadzić i Bogdanka mogła dopisać sobie trzy punkty do tabeli. Dolcan tym razem wraca do domu z zerowym dorobkiem.

Neptun - 10 września 2012, 10:20:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
a Rzepka ? jak ?

znajomy - 10 września 2012, 15:49:25 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia tego meczu dostał od pana Listkiewicza notę 8.5 w skali do 10 ... dzień dobry :D

hary - 10 września 2012, 19:20:36 - *.icpnet.pl
Czy obserwator meczu miał okolary czy był to pan Listkiewicz??????

pasiok - 10 września 2012, 20:06:48 - *.multi-play.net.pl