9 września 2012, 16:00 - Stróże (stadion Kolejarza)
Kolejarz Stróże 2-2 Stomil Olsztyn
Maciej Kowalczyk 47, Janusz Wolański 67 - Mindaugas Kalonas 20, Michał Świderski 23

Kolejarz: 30. Konrad Forenc - 15. Michał Gryźlak, 13. Witold Cichy (34, 11. Łukasz Bocian), 10. Krzysztof Markowski, 21. Dariusz Walęciak (77, 6. Kamil Nitkiewicz) - 14. Krzysztof Gajtkowski (53, 2. Rafał Pietrzak), 23. Cheikh Niane, 7. Marcin Stefanik, 8. Adam Giesa, 27. Janusz Wolański - 19. Maciej Kowalczyk.

Stomil: 29. Tomasz Ptak - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 7. Paweł Głowacki - 20. Michał Świderski (66, 13. Dominik Kun), 11. Robert Tunkiewicz, 21. Łukasz Jegliński (90, 31. Michał Glanowski), 8. Mindaugas Kalonas, 17. Tomasz Strzelec - 77. Paweł Łukasik (37, 3. Rafał Remisz).

żółte kartki: Stefanik, Kowalczyk, Bocian, Giesa - Łukasik, Głowacki, Ptak, Bucholc, Kun.
czerwona kartka: Paweł Baranowski (33. minuta, Stomil, za faul).

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 500.

W 34. minucie Cheikh Niane (Kolejarz) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

źródło: własne / ekstraklasa.net / Dziennik Polski

"Świeca"95 - 9 września 2012, 17:52:07 - *.play-internet.pl
Hej ! Moi Kochani !
Mecz Kolejarz Stróże - Stomil Olsztyn obfitował nam w naprawde wielkie emocje !!!
Początek tego spotkania to głównie krótkie podania i faule, lecz pare minut pózniej mecz zaczął
nam się rozkręcać i nabierać tempa.W 20 minucie po bramce Mindaugasa Kalonasa Stomil objął
prowadzenie.Minęło zaledwie 3 minuty i było już 2-0 ! A tym razem na liste strzelców wpisał się
Michał Świderski.Wydawało się, że Stomil ma już mecz w swoich rękach a 10 minut pózniej cała ta
sprawa się skomplikowała, gdyż czerwoną kartke za faul obejrzał Paweł Baranowski.W 45 minucie
piłkarze Kolejarza nie wykorzystali rzutu karnego ! Do przerwy już nic więcej się nie wydarzyło.
Minęła 15 minutowa przerwa i zaczęliśmy 2 część spotkania.Minęło 2 minuty od jej rozpoczęcia
i zawodnicy ze Stróż zdobyli kontaktową bramke i mieliśmy już tylko 1-2 !!! A autorem tej
bramki był Maciej Kowalczyk.20 minut pózniej Janusz Wolański oddał skuteczny strzał głową po
dośrodkowaniu Gryźlaka i mieliśmy już remis 2-2 !!! I takim oto wynikiem skończyło się to
spotkanie.A więc w Stróżach mamy podział punktów z którego bardziej napewno będą zadowoleni
piłkarze z Olsztyna.Gratuluję Stomilowi tego 1 punktu i życzę obydwum drużynom powodzenia w
następnej kolejce !!! Pozdrawiam "Świeca"95 !!!

Przemek - 9 września 2012, 17:52:14 - *.8.105.143
Witajcie! Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Stomilu, który już w 23.minucie prowadził 2:0. Dwie asysty w przeciągu trzech minut zaliczył Łukasz Jegliński. 10 minut po strzeleniu drugiej bramki przez gości wszystko im się jednak posypało. Czerwoną kartkę za faul w polu karnym obejrzał Paweł Barnowski(faulowany przez niego Waldemar Cichy ma najprawdopodobniej złamaną nogę i został odwieziony do szpitala). Na szczęście dla Stomilu karnego nie wykorzystał Cheikh Tidiane Niane i do przerwy goście prowadzili 2:0. Od początku drugiej serii gry gospodarze wzięli się jednak ostro do roboty. W 47.minucie bramkę kontaktową zdobył Maciej Kowalczyk, a dwadzieścia minut później do remisu doprowadził Janusz Wolański. W 72.minucie Kolejarz mógł już prowadzić, ale Giessa fatalnie przestrzelił z kilku metrów! Dziadek aż złapał się za głowę. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Oba zespoły zdobyły po jednym punkcie i po dwa gole, a ja zarobiłem cztery dyszki za strzelone przez piłkarzy na boisku w Stróżach gole. Serdecznie dziękujemy za czytanie naszych wszystkich opisów z wszystkich meczów 6.kolejki 1.ligi, które odbyły się w ten weekend i zapraszamy do lektury za tydzień pod newsami o wynikach meczów Ekstraklasy i jej zaplecza. Pozdrawiamy, miłego wieczoru. Żegnają się Dziadek Siwe Włosy i Przemek!

Kappa - 9 września 2012, 17:52:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie strzelił karnego.ja pierniczę!

STOMIL - 9 września 2012, 17:52:39 - *.play-internet.pl
szkoda le dobry jeden punkt

ziomek - 9 września 2012, 17:53:16 - *.olsztyn.vectranet.pl
jak się nie wygrywa 2-0, to się przegrywa 2-2, stara siatkarska maksyma. tu remis 2-2 to ewidentna porażka... szkoda... obrona na Zawisze mistrzowska będzie!

Jordi - 9 września 2012, 17:54:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem jak sytuację oceni Przemek, a tym bardziej jego dziadek. Kolejarz zagrał patologię-w dwunastu (czarny grał z nimi) na dziesięciu i tylko remis... bieda.

Misiek - 9 września 2012, 17:55:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
Ile hoolsów z Olsztyna?

krzyżak - 9 września 2012, 17:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ten mecz był aż tak brutalny żeby pokazać 1 czerwoną i bodajże 7 żółtych?

ZAWISZAK - 9 września 2012, 17:57:48 - *.centertel.pl
ten niane to kolego z afryki charlesa czyli nieudacznik!ten opondex pojedziemy w niedziele w olsztynie na murawie i trybunach razem z ich zgodą!

123 - 9 września 2012, 17:58:55 - *.olsztyn.mm.pl
bucholc i baranowski nie zagrają z zawiszą

Przemek - 9 września 2012, 18:02:28 - *.8.105.143
@Jordi
Moja ocena tego meczu jest już widoczna Dziadek tego meczu nie oceni, bo on opisy pisał wczoraj dziś przyszła kolej na mnie. Tak się zmieniamy.

STOMIL - 9 września 2012, 18:02:58 - *.icpnet.pl
Baranowski po raz kolejny psuje nam mecz to jakas kpina ze trener nic nie widzi w tym ze ten chlopak co mecz jest z czerwem no kur... Druga kwestia jedno z wiekszych drewien w STOMILU czyli Łukasik prezentujący poziom 4ligowy chcociaż tam się stara i strzela setki po 3cie kolejne drewno czyli tunkiewicz -paranoja tyle na jego temat.4 kwestia ważna do omówienia za tydzień ważny mecz z jedną z lepszych ekip w I lidze liczących się bezpośrednio do awansu i co?? i właśnie brak obrony w tym meczu może skończyc się wynikiem z 4:0 w plecy ale nasi kochani działacze oczywiście jak to w Stomilu Olsztyn bywa nie za bardzo robią trafne transfery ale do tego jesteśmy przyzwyczajeni akurat. Ten mecz z Kolejarzem możemy uznac za porażkę na koniec sezonu przy sytuacji że brakuję nam z 6,7 pkt to nie wykorzystane sytuacje czyli dolcan, stróże, czy warta i można śmiało powiedziec Cracovia i pan Drewno -łukasik. (P)ozdrowienia dla lepszej strony miasta (P)ozdro (P)olonia i do zobaczenia na zawiszy

ols - 9 września 2012, 18:04:33 - *.centertel.pl
Szału nie ma,ale dobry i punkt! Zwłaszcza z przebiegu meczu...

olo - 9 września 2012, 18:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świeca i przemek kopiuj wklej z relacji live
Szkoda Stomilu, mogło być zwycięstwo. Kolejny raz Baranowski czerwo, do tego te kontuzje i kartki. W końcu dojdzie do tego, że nie będzie kim grać z Zawiszą

hols - 9 września 2012, 18:09:43 - *.opera-mini.net (*.108.135.167)
Było chyba 10 chuliganów z Olsztyna.Leżeli w bikini korzystając z ostatnich ciepłych dni.

bigos - 9 września 2012, 18:10:15 - *.play-internet.pl
buhahahahaha stomil hhahaha ale wam pojedzie Zawisza jakieś 5;0 hahhaha i spowrotem do 2 ligi cieniasy

"Świeca"95 - 9 września 2012, 18:10:42 - *.play-internet.pl
do olo - bez przesady, większość sam pisałem, tylko raz z relacji coś tam przepisałem a reszte sam : ).Pozdro.

Mirosław - 9 września 2012, 18:10:48 - *.olsztyn.vectranet.pl
Jak w kolejnych 3 meczach ugrają z 2 punkty to będzie cud jakiś. Co kolejka to frajersko tracone punkty. To już nie jest brak szczęścia to jest brak umiejętności. Dodając do tego zakręconego trenera, który nie wystawia optymalnego składu to wygląda to tak jak wygląda. Obrona na mecz z Zawiszą prezentuje się "kapitalnie". Zagra jeden prawdziwy solidny obrońca jeśli się nie połamie w tygodniu, bo dopiero co wrócił po poważnej kontuzji. O trzech pozostałych nie warto pisać bo to poziom 3 ligi.

olo - 9 września 2012, 18:11:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bigos, wytrzyj tego gila i spakuj się na jutro do szkoły

.Stomil. - 9 września 2012, 18:17:33 - *.olsztyn.mm.pl
Bigos - szkołe skończyłeś a co prezentujesz ? Dno to właśnie sam zaprezentowałeś. Hipokryta.

Mirosław - 9 września 2012, 18:17:36 - *.olsztyn.vectranet.pl
Weź idź pojeździć tramwajem dzieciaku, napinasz się na każdym możliwym portalu. Cała Polska z nas wali? No bardziej niż z was rok temu to chyba nie będzie.

olo - 9 września 2012, 18:18:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli cała Polska=Elbląg, to żyjesz na innej planecie gościu. Skoro skończyłeś szkołę, to chociaż używaj przecinków tam, gdzie trzeba. Klikaj zakładkę "II liga" i szukaj swojej Olimpii

lolo blą - 9 września 2012, 18:20:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do spadku Polonia , ŁKS , Stomil i Okocimski

ojgen - 9 września 2012, 18:20:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niesamowita frekwencja ... na rezerwy Cracovii tyle przychodzi, albo więcej nawet

ZAWISZAK - 9 września 2012, 18:20:48 - *.centertel.pl
opondex 20lat temu przyjechali na Zawisza (5typa denaturat boys)adzala i wróbel ich pognali żadnej zgody i poszli do pydonii!w niedziele pokażemy wam naszą siłę!

ja mówię - 9 września 2012, 18:40:11 - *.olsztyn.vectranet.pl
A co ta zawisza pokazała wczoraj z Gksem?

(OE) - 9 września 2012, 18:42:00 - *.181.135.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olsztynskie dziewczynkidobrze zmiezacie ciagle w dolz 0-2!!!!!na 2-2 hm murowany spadek nawet grajac w 10 klasowa druzyna urzymala by taki wynik poprostu nie nadajecie sie do tej ligi tyle w temacie GORA ZAWSZE OLIMPIA nic dodac nic ujac hehe ZKSSSSSSSSSSSS

xxxxx - 9 września 2012, 18:43:29 - *.play-internet.pl
będzie ciężko z Zawiszą !!!!

Widzewiak1 - 9 września 2012, 18:44:07 - *.centertel.pl
Mecz polska-moldawia dalej w ppv,co za cyrk to brak slow. Ani nie wykupujcie tego, bo jak zobacza ze dobrze sie sprzedadza to wkoncu za kazdy mecze reprezentacji trza bedzie placic.

hols - 9 września 2012, 18:46:36 - *.opera-mini.net (*.225.81.11)
Szacun za kilometry ale pikniku nie róbcie. Na tle tej dzieciarni ze Stroz i tak nie było źle.

Autovidol - 9 września 2012, 18:47:35 - *.dsl.wotnoh.ameritech.net
Przemek&Dziadek vs Ciamciara 1:0

Fan - 9 września 2012, 18:47:40 - *.9.117.156
zawiszak pokazcie tym leszcza z olsztyna gdzie ich miejsce z czym te panienki do 1 ligi sie pchaja nie dosc ze z wlasna kosa sie brataja to tu do OE dylematy maja nie lubie ZB a wole was nisz te cipki z mazur

ZAWISZAK - 9 września 2012, 18:51:36 - *.centertel.pl
ZAWISZA TO ON tj.rodzaj męski oponiarze!czekajcie z waszą zgodą na Nas pokażemy wam miejsce w szeregu!

STOMIL - 9 września 2012, 19:04:38 - *.icpnet.pl
Tak się napinacie a jesteście pachołkami Warszawy gdyby nie pomoc ze strony legii to byście nie istnieli w ogóle. Frekwencja na waszych meczach jest przerazajaca 700 osob co to ma byc nie mówiąc o wyjazdach 150 w tym 140 legia. Z reszta moglibyscie swoje smutki wylewac w swoich relacjach rok temu pokazaliscie się na chwileczke na ligowej mapie polski a teraz nie znaczycie już nic.
A co do zetki: ciezko nam bedzie z taka gra cos ugrac ale kibicowsko może byc ciekawie(napewno bedzie) a ta napinkę internetową zostawcie Elbląskim dziewczynkom przynajmniej w jednym są na pierwszym miejscu w napinaniu się na każdym portalu dziękuje tyle w tym temacie (P)ozdro dla Braci z (P)olonii

CRACOVIA - 9 września 2012, 19:05:05 - *.ip.netia.com.pl
za tydzień obstawiam u buka Stomil-Zawisza 1X więc postarajcie się Olsztynianie!

merlin - 9 września 2012, 19:06:21 - *.class99.petrotel.pl
Strasznie dużo w tym sezonie niewykorzystanych karnych...

Przemek - 9 września 2012, 19:08:18 - *.8.105.143
@olo
Skoro to takie proste to sam pisz takie relacje pod każdym meczem, co? A jak nie, to przynajmniej nie krytykuj relacji, które TYLKO ja piszę, a nie kopiuję z jakiegoś live.
PS. A nie piszę sam, tylko razem z Dziadkiem Siwe Włosy, ale nigdy nie kopiowaliśmy z relacji live!

"Świeca"95 - 9 września 2012, 19:11:07 - *.play-internet.pl
Przemuś zapomniałeś mnie dodać : ).Bo ja też pisze.

www - 9 września 2012, 19:12:33 - *.aster.pl
nie nalatujcie na naszą dumę Warmii to nie po katolicku

(OE) - 9 września 2012, 19:15:33 - *.182.39.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
z Zetka 0-7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buhaha

Maly - 9 września 2012, 19:56:53 - *.dynamic.chello.pl
Mam pytanie do Stomilu czy wasza zgoda juz jest u was ! i ewentualnie czy wroca do konca roku z powrotem!

ZAWISZAK - 9 września 2012, 20:08:41 - *.centertel.pl
ty cracovia ja postawiłem na ząbkowie z wami i 500 do przodu z ŁKS też remis do przerwy i 200 do przodu a teraz na wasz mecz pewniak remis i za tydzień 200 do przodu!stomil 0-2 Zawisza

mister - 9 września 2012, 20:10:37 - *.xdsl.centertel.pl
Co oni z tymi karnymi w tej kolejce się uparli. Chyba tylko Burkhardt z Sandecji trafił - a w zestawie 2 pudła i Prusak z Bogdanki jako trzeci obronił (wychodzę z założenia, że strzał w słupek to strzał niecelny).

kibic - 9 września 2012, 20:25:11 - *.ip.netia.com.pl
kibiców stomilu 0!!!

PolskaA - 9 września 2012, 20:53:05 - *.adsl.inetia.pl
Gumki napinają się na forum, wasza drużyna już niedługo na pierwszym miejscu...od końca, buhahaha. Powodzenia Zawisza! Z takimi wieśniakami to pewne 3 punkty!

S - 9 września 2012, 21:08:34 - *.olsztyn.vectranet.pl
Zero to Ty masz w głowie!

doMaly - 9 września 2012, 21:48:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja mam pytanie czy już kupiłeś jarmułkę?

Przemek - 9 września 2012, 22:02:40 - *.8.105.143
@"Świeca"95
Bardzo przepraszam za to niedopatrzenie kolego po fachu

adas - 9 września 2012, 22:11:33 - *.nowysacz.vectranet.pl
Stomilu w strozach 12 osob w tym chłopaki z działdowa młoda ekipa ma eskorte 2 sok do tarnowa ale lepiej słyszalni niz cala ekipa kolejarza dzieci

Olson - 9 września 2012, 23:32:43 - *.olsztyn.vectranet.pl
najbardziej to widać, że napinkę mają w-skie błazny i pacholenta!!! takiej wiochy jak w zeszłym sezonie to nie da się poprostu zrobić!!!
zajmijcie się swoim zakładowym klubikiem bez historii i tyle.
za tydzień to prawda będzie ciężko ale "co nas nie zabije to nas wzmocni".

marx - 10 września 2012, 0:08:42 - *.adsl.inetia.pl
Jezeli prawda jest ze Stomil bedzie mial takie klopoty z obroną, to biaorac pod uwage ofensywe Zawiszy może być jedna taktyka. Obrona Czestochowy przez stomil. Jak straca jedna bramkę posypią się jak domek z kart. Abbot sobie podrasuje juz i tak ładny dorobek.

kibic ol - 10 września 2012, 12:16:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Stomil chłopcy do bicia 2 liga wita

aro - 10 września 2012, 14:00:22 - *.97.99.9
I znowu was rozgromimy i płacz będzie że w łeb w Olsztynie że 0:4 itd...

obiektywny - 10 września 2012, 15:10:05 - *.tktelekom.pl
Stomil gra ładniejszą pilke niz Zawisza tylko brakuje mu cwaniactwa w dobiciu rywala...
Stomil przegrywając z Cracovią zagral lepiej niz Zawisza wygrywając z Katowicami.

STOMIL - 10 września 2012, 19:30:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze zobaczymy Zawiszaki jak to będzie pewność bywa zgubna zobaczymy co w Olsztynie pokażecie atrakcji wam nie zabraknie...

Karlson z - 10 września 2012, 20:04:47 - *.net.pbthawe.eu
No czekamy zawiszak zobaczymy ile jesteś wartPamiętaj dzieciaku w Olsztynie nie takie potęgi padały! A czemu im kibicujesz stary trepem był czy jak?

Draxo - 11 września 2012, 5:41:25 - *.elblag.vectranet.pl
ale napinka Olimpia-Stomil/Stomil-Olimpia, normalnie zal 4 litery sciska. A ja wam gumiaczki zycze utrzymania i zebysmy sie za 2-3 sezony spotkali w tej 1szej lidze

hehe - 12 września 2012, 18:01:35 - *.adsl.inetia.pl