10 września 2012, 19:49:27 - slady
eMME: Deniss Rakels zagrał przeciwko Rumunii

Zawodnik GKS-u Katowice Deniss Rakels wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Łotwy w spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy. Zespół łotewski przegrał 0-4 (0-1) z Rumunią i zajął ostatnie miejsce w grupie dziewiątej. Rakels na boisku pojawił się w 39. minucie, zmieniając Eduardsa Višņakovsa. Natomiast w 60. minucie został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

10 września 2012, 18:00 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 0-4 Rumunia
Marius Alexe 11, Cosmin Matei 52, Mihai Răduț 72, 81

żółte kartki: Dmitrijs Hmizs, Armands Pētersons, Dmitrijs Daņilovs, Alans Siņeļņikovs, Deniss Rakels - Florin Bejan.

sędziował: Alexandre Boucaut (Belgia).

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał były obrońca Polonii Bytom Kaspars Dubra.

bartusa - 10 września 2012, 21:07:09 - *.hsd1.il.comcast.net
Ataki mial byc krol strzelcow ekstraklasy a ledwo w 1 lidze daje rade !!!

ooo - 10 września 2012, 23:01:44 - *.144.105.52
skandal

Irtysz_21 - 11 września 2012, 0:11:09 - *.elpos.net
1-21 mówi za siebie

Majkel - 11 września 2012, 1:55:49 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Deniss kolejny mecz w młodej reprezentacji ciekawa przyszłość tego zawodnika