11 września 2012, 18:22:26 - MichalMKS
U-19: Słowenia 3-2 Polska

Reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 2-3 w meczu towarzyskim z rówieśnikami ze Słowenii.

11 września 2012, 16:00 - Novo mesto
Słowenia 3-2 Polska
Bramki dla Polski: Martin Kobylański 32, 76

Polska: Oskar Rybicki - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Gracjan Horoszkiewicz, Adrian Liberacki - Łukasz Kacprzycki (52 Aleksander Jagiełło), Martin Kobylański, Piotr Zieliński, Kamil Włodyka - Mariusz Stępiński (70 Wiktor Witt), Norbert Neumann (60 Karol Linetty).

Spotkanie rewanżowe odbędzie się w czwartek.

Chris - 11 września 2012, 18:37:06 - *.z.rcmp-grc.gc.ca
Szkoda. Ten rocznik to jest nasz najsliniejszy i bardzo dobrze ostatnio grali. Dobrze ze Kobi wrescie zaczal strzelac dla Polski - mam nadzieje ze juz podjal decyzje i bedzie gral dla nas.
Czy ktos ten mecz ogladal? Co sie stalo ze tacy jak Kobylanski, Zielinski, Jagiello, i Stepinski nie daly rade wygrac ze Slowenia?

sierpc - 11 września 2012, 18:39:13 - *.153.241.10
brawo pzpn; znów żałujecie biletów darmowych dla wielkich gwiazd swiatowej piłki i znów porażka; przecież trzeba biednemu kopaczynie, co nie ma na chleb dać jakiś bonus!!!! pzpn powinien wykupić wszystkie bilety i rozdać piłkarzom.

do chris - 11 września 2012, 19:10:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to nie ten rocznik, to są rok starsi, kilku młodszych (wymienieni przez ciebie) po prostu tam również zagrało

marcin - 11 września 2012, 19:26:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurde b mocna kadra, dziwne że przegrali. Trener na pewno wie lepiej ale dziwi mnie ze gra Norbert Neumann z pogoni który notorycznie siedzi na lawce w ME a nie został powołany król strzelców jak na razie ME Kamil Zieliński z tegoż samego klubu, można wręcz powiedzieć że ich gwiazda

ja - 11 września 2012, 19:27:48 - *.toya.net.pl
jakby każdy był powoływany do swojego rocznika, to by nie przegrywali, a tak milik gra w u-23(wg 90minut), a nie w u-19, stępiński w u-19, a nie u-18 itd.

Pytam - 11 września 2012, 20:28:28 - *.orneta.arkusnet.pl
Chłopaki z rocznika 95' przegrywają z Macedonią a w tym meczu występują również zawodnicy z rocznika 95', czyżby nie było w naszym kraju chłopaków z rocznika 94'-selekcja woła o pomstę do nieba!!!

asdasdk - 11 września 2012, 20:58:08 - *.gdynia.mm.pl
Grają młodsi bo są eliminacje ME U19, to normalny zabieg.

Autovidol - 11 września 2012, 21:44:25 - *.dsl.wotnoh.ameritech.net
brawo za wyniki świetnie może z bezludną wyspą wygramy!!!!! Niech nie będzie niczego!!!!

turek - 11 września 2012, 22:18:28 - *.icpnet.pl