11 września 2012, 21:48:12 - dufusik
eMŚ: Hajrapetjan zagrał dla Armenii

Piłkarz Lechii Gdańsk Lewon Hajrapetjan zagrał w przegranym 0-1 (0-1) meczu Armenii z Bułgarią w ramach eliminacji mistrzostw świata. Na boisku przebywał do 43. minuty, gdy zmienił go Artak Edigarjan. Cały mecz na ławce przesiedzieli zawodnicy gospodarzy Aleksandyr Tonew i Cwetan Genkow.

11 września 2012, 20:00 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 1-0 Armenia
Stanisław Manolew 43

żółte kartki: Georgi Miłanow, Swetosław Djakow, Nikołaj Michajłow, Emił Gargorow - Artak Edigarjan, Karlen Mkrtczjan, Artur Edigarjan, Geworg Gazarjan, Sargis Howsepjan.
czerwone kartki: Swetosław Djakow (73. minuta, za drugą żółtą) - Marcos Pizzelli (73. minuta, za faul), Geworg Gazarjan (77. minuta, za faul).

sędziował: Stephan Studer (Szwajcaria).

Na boisku pojawili się także znani występów w polskich klubach Ilijan Micanski i Robert Arzumanjan. Micanski przebywał na boisku do 66. minuty, zmienił go wtedy Dimityr Rangełow. Arzumanjan zagrał całe spotkanie.