11 września 2012, 21:51:30 - Rafal
eMŚ: Sergei Pareiko zagrał w reprezentacji Estonii

35-letni bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko zagrał w reprezentacji Estonii w przegranym 0-3 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw świata z Turcją. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział pomocnik Pogoni Szczecin Sergei Mošnikov.

11 września 2012, 20:00 - Stambuł (Şükrü Saracoğlu)
Turcja 3-0 Estonia
Emre Belözoğlu 44, Umut Bulut 60, Selçuk İnan 75

żółta kartka: Ats Purje (Estonia).
czerwona kartka: Enar Jääger (19. minuta, Estonia, za faul).

sędziował: Marcin Borski (Polska).

W reprezentacji Estonii zagrał również Sander Puri (dawniej Korona Kielce), który w 56. minucie zmienił Joela Lindpere.

jakubek - 11 września 2012, 21:59:16 - *.rzeszow.mm.pl
gdyby nie czerwna to moze...

Irtysz_21 - 11 września 2012, 23:22:51 - *.elpos.net
to jak ten Borski sędziował że nasi przegrali

Lenin - 12 września 2012, 19:30:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem dziś na kebabie i podsłuchałem że Turki chcą podobno z pierwszego miejsca wyjść z grupy