11 września 2012, 21:54:27 - Rafal
eMŚ: Gol Marko Šulera w reprezentacji Słowenii

29-letni obrońca Legii Warszawa Marko Šuler zdobył bramkę dla reprezentacji Słowenii w przegranym 1-2 (1-1) meczu eliminacji do mistrzostw świata z Norwegią. Całe spotkanie na ławce spędził Andraž Struna z Cracovii.

11 września 2012, 20:00 - Oslo (Ullevaal Stadion)
Norwegia 2-1 Słowenia
Markus Henriksen 26, John Arne Riise 90 (k) - Marko Šuler 17

żółte kartki: Håvard Nordtveit, Espen Ruud - Bojan Jokič, Boštjan Cesar, Dejan Kelhar.

sędziował: Fırat Aydınus (Turcja).

Powołanie do reprezentacji Słowenii na ten mecz otrzymali znani z polskich boisk - Dejan Kelhar i Andraž Kirm. Kelhar pojawił się na boisku w 90. minucie w miejsce Zlatan Ljubijankiča, a Kirm cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

jakubek - 11 września 2012, 21:58:08 - *.rzeszow.mm.pl