11 września 2012, 22:36:15 - slady
eMŚ: Występ Darvydasa Šernasa przeciwko Grecji

Napastnik Darvydas Šernas (Zagłębie Lubin) wystąpił w drużynie narodowej Litwy w przegranym 0-2 (0-0) meczu eliminacyjnym mistrzostw świata z Grecją. Šernas został zmieniony w 56. minucie przez Arturasa Rimkevičiusa. Natomiast w 43. minucie został ukarany żółtą kartką. Obrońcy Tadas Kijanskas (Korona Kielce) oraz Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk) mecz spędzili na ławce rezerwowych. Poza kadrą meczową Litwinów znalazł się Mindaugas Panka (Ruch Chorzów).

11 września 2012, 20:45 - Pireus
Grecja 2-0 Litwa
Sotírios Nínis 55, Konstantínos Mítroglou 72

żółte kartki: Kyriákos Papadópoulos - Edgaras Česnauskis, Gediminas Vičius, Darvydas Šernas, Arturas Rimkevičius, Saulius Mikoliūnas.

sędziował: Mark Courtney (Irlandia Północna).

Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie spędzili piłkarze mający za sobą występy w polskich klubach - Deivydas Matulevičius (dawniej Odra Wodzisław Śląski i Cracovia) oraz Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS). Z kolei kadrze meczowej nie znalazł się były zawodnik Arki Gdynia Tadas Labukas.

bartusa - 12 września 2012, 4:37:20 - *.hsd1.il.comcast.net
To nic dziwnego ze przegrali !!!

mister - 12 września 2012, 12:24:19 - *.xdsl.centertel.pl
Czy wam też się wydaje, że w każdym newsie, w którym jest mowa, że zawodnik X czy Y występuje w lidze polskiej, to jego reprezentacja przegrała?

sailor - 12 września 2012, 15:35:01 - *.skleporion.net
Bo to reprezentanci słabszych piłkarsko od Polski krajów. Dla nich liga polska jest bardziej renomowana od rodzimej. Nie ma się co dziwić. Dziwne by było, gdyby zazwyczaj wygrywali.

Lato - 12 września 2012, 19:28:29 - *.play-internet.pl
wcale gorsi od naszej reprezentacji a raczej bandy kopaczy nie są ..... a umiejetnosci maja duzo duzo nizsze...

Lenin - 12 września 2012, 19:43:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to teraz ci wszyscy zawodnicy grając w eliminacjach nabijają kasę dla naszych klubów

Mastah - 12 września 2012, 20:13:29 - *.253.203.254
7 zawodnikow ktorzy graja badz grali w Polsce. To robi wrazenie. Wydaje mi sie ze najwiecej reprezentantow w Polskiej lidze jest wlasnie z Litwy. Szkoda tylko ze nie ma u nas reprezentanta z jakiego zachodniego kraju.