Edmund - 15 września 2012, 17:58:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciamciara taki wielki kibic a na meczu nie byl hahahaha

ujemny - 15 września 2012, 18:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mezz - 15 września 2012, 18:02:32 - *.internetia.net.pl
Dolcan - blazny roku - 4 bramki w 10 minut - mistrzostwo.

Sobik - 15 września 2012, 18:06:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan to sportowe dno!!! I znów będzie cud w ostatnich kolejkach wiosny i się utrzyma .... Co za żenada!

Golbi - 15 września 2012, 19:30:16 - *.czeladz.vectranet.pl
A nie mówiłem że wyniki Dolcanu cuchną 3;1 z Cracovia 1:4 z Kolejarzem

Cesc93 - 15 września 2012, 19:39:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pan z numerem 19 (Kowalczyk konkretniej) trochę za bardzo gwiazdorzy. Zachowuje się jakby miał kompleksy, albo zwidy, że w Barcelonie gra i jest na ustach całego świata. Obrona Dolcanu dziś wyglądała tragicznie, 3 bramki Kolejarza to bez komentarza, to się dało obronić wszystko, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą (a tych Dolcan w I. połowie miał co najmniej kilka). Poza tym trzeba zaznaczyć, że Podoliński troszkę słabszy skład wystawił, ale co tu rozprawiać. Kolejne mecze, oby było lepiej.

MM - 15 września 2012, 19:44:51 - *.adsl.inetia.pl
Cesc 93 jaki jest wynik ? Szkoda polemizowac z tobą !! Brawo dla Kolejarza!!!

Sony - 15 września 2012, 20:15:04 - *.net011-g1.isko.net.pl
brawa dla KOLEJARZA STRÓŻE niech ten dolkan wreszcie spuszczą z ligi

ZAWISZAK - 15 września 2012, 20:31:13 - *.centertel.pl
no to Abbott jutro u oponiarzy hat-trick i będzie status quo!dolcan stróże nieciecza bogdanka Won z 1ligi.Po co wy gracie jak kiboli nie macie!

eb - 15 września 2012, 21:19:09 - *.opoczno.mm.pl
Maciek Ceramika pamieta/ Pozdrowienia dla Jasia spiker

eb - 15 września 2012, 21:21:15 - *.opoczno.mm.pl

Cesc93 - 15 września 2012, 22:25:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MM wynik 4:1, ale na miejscu trenera Cecherza nie przypisywałbym tak bardzo wielkich zasług dla swoich piłkarzy. Obejrzysz skrót, to zrozumiesz. Ja całe spotkanie widziałem ze stadionu i wszystkie gole po błędach prawego obrońcy. Dodam może, że na prawej obronie grał Damian Świerblewski, który jest pomocnikiem, ewentualnie napastnikiem. Na obronie grał z powodu pauzy Rafał Grzelaka (za kartki pauzuje) no i nie dawał sobie rady, bo musiał biegać do przodu i być też w obronie. Czemu Piesio nie zagrał na prawej obronie? To pytanie już do trenera Podolińskiego.

scare03 - 15 września 2012, 22:47:56 - *.tktelekom.pl
Spokojnie Panowie, Kolejarz rządzi w regionie, jeśli jutro Sandecja przegra swój mecz, będzie najbardziej zazdrościła sąsiadom zza miedzy wyniku. Wynik cieszy, gra może nie tak bardzo ale jak na wioskę liczącą niespełna 2 tys. osób to ogromny sukces, pozdrawiam kibiców Kolejowych, którzy bawią się sukcesem zespołu, który trwa już dobre kilka lat.

@Cesc93 - 16 września 2012, 7:23:40 - *.tktelekom.pl
Powiem tylko tyle idąc tropem twojego myslenia Kolejarz wygrał bo był lepszy.Zobacz na skład Kolejarza w podstawowej 11 czterech zmienników i zdziwił mnie ten skład choć przynisł efekt. W środę ŁKS i oczekuję fajnego meczu.Pozdrawiam !Zawsze przegraną trzeba jakoś wytłumaczyć.

koles - 16 września 2012, 7:35:04 - *.net011-g1.isko.net.pl
nawet Tratataj nie pomógł - nie ma co -stracić w 10 minut tyle bramek to jest poprostu wyczyn

do cesc93 - 16 września 2012, 8:28:46 - *.dynamic.chello.pl
na prawej obronie gral Klepczarek, a nie Swierblewski. swoja droga obydwaj bardzo slabo sie zaprezentowali. Leszczynski do roboty niech sie wezmie, a nie udzielanie wywiadów mu w głowie. sodóweczka uderza. pare fajnych interwencji przeplatanych bramkami ktore obciazaja jego konto. brakowalo zdecydowanie Osolinskiego

kolejarz - 16 września 2012, 10:33:31 - *.de
@ scare 03
znowu piszesz debilne komentarze już ci kiedys pisali po meczu z GKS abys nie grał w te gry i nie oglądał filmów a ty dalej swoje wypisujesz tutaj głupkowate posty wstyd mi za ciebie ze taki debil jest kibicem Kolejarza .

Cesc93 - 16 września 2012, 11:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego "do cesc93" nie patrzy na skład, tylko na to, co powiedział Podoliński. Wejdź na strone kibiców Dolcanu, tam jest zapis wideo z konferencji i człowiek zadaje pytanie kto tam grał. Trener sam mówi, że Świerblu. "@Cesc93" Dolcanowi też brakowało kilku podstawowych zawodników. Czy Kolejarz był lepszy? W tych bramkach BARDZO pomogło im szczęście. Wynik się liczy, 4:1, gratulacje, ale z przebiegu meczu Dolcan stwarzał więcej sytuacji, tylko ich nie wykorzystał, a Kolejarz niestety, miał dużo szczęścia. Jak ktoś nie był na meczu to niech nie zabiera głosu, że Stróże były lepsze.

sergio - 16 września 2012, 16:34:36 - *.15.231.207.bransat.pl
Tataj, Kowalczyk typowi napastnicy, myslalem ze ten 1 zrobi naprawde wieksza kareie w ex.

do Cesc93 - 18 września 2012, 19:14:04 - *.torservers.net
Hej Cesc93, to Ty jestestes tym chłopakiem co ma dziewczyne, która uprawia sex z kilkoma facetami?