15 września 2012, 20:31:52 - euzi
Bramka Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił gola dla B36 Tórshavn w wygranym 3-1 (1-1) meczu 24. kolejki farerskiej ekstraklasy z FC Suðuroy. Polak rozegrał pełne 90 minut. Cieślewicz ma już siedem strzelonych goli w tym sezonie.

15 września 2012, 18:30 - Thorshavn
B36 Tórshavn 3-1 FC Suðuroy
Jákup á Borg 24, Karl Martin Danielsen 81, Łukasz Cieślewicz 86 - John Tordar Poulsen 32

żółta kartka: Dan Djurhuus (FC Suðuroy).

sędziował: Kai Erik Sten (Norwegia).
widzów: 100.

B36 Tórshavn jest aktualnie na szóstym miejscu i ma w swoim dorobku 33 punkty.

what - 15 września 2012, 20:34:08 - *.ssp.dialog.net.pl
"24. kolejki Frajerskiej ekstraklasy"

M - 15 września 2012, 20:34:33 - *.warszawa.vectranet.pl
sędziował Ryszard Milewski.

Niemiec - 15 września 2012, 20:36:36 - *.pool.mediaWays.net
Tyle dobrze, ze tez Kuba i Lewy dzisiaj cos strzelili.
Inaczej bysmy sie musieli jarac przypadkowym trafieniem polskiego pasterza na Wyspach Owczych...

Dark - 15 września 2012, 20:51:08 - *.dynamic.chello.pl
Cytuję "idiot napisał: 24. kolejki farerskiej ekstraklasy".

maaaxxxx - 15 września 2012, 22:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do dark???

Irtysz - 15 września 2012, 22:45:27 - *.nidzica.vectranet.pl
cały czas nie rozumiem czemu wyemigrował na Wyspy Owcze po całkiem przyzwoitej rundzie w 2 lidze duńskiej

krowa - 15 września 2012, 23:45:10 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
zasluzyl na gre w kadrze swoimi wystepami i bramkami, takiego Sobiecha czy innych cienkich, drewnianych nieudacznikow z kadry to on przykrywa kapeluszem

abc - 16 września 2012, 15:55:07 - *.smtvsat.pl
Seba - widać jakie masz pojęcie o piłce nożnej i ile osób chodzi na B-klasę... To ja Ci odpowiem - 50 osób to są tłumy.

Lenin - 16 września 2012, 23:12:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajnie że podajecie takie info ale trochę kojarzy mi się to z sytuacją kiedy to portal poświęcony sztukom teatralnym informuje o jakimś lokalnym szkolnym teatrzyku

Seven7 - 18 września 2012, 15:00:06 - *.215.236.226
Z tą b-klasą to też zależy, u nas kibiców na b-klasowych meczach przeważnie jest wiecej aniżeli stu, mimo iż mieszkam na wsi ;)