18 września 2012, 16:28:01 - MichalMKS
Dwie bramki Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński zdobył dwie bramki dla Žalgirisu Wilno w wygranym meczu 29. kolejki litewskiej A Lyga z Atlantasem Kłajpeda 4-3 (1-1). To było siódme i ósme trafienie Polaka w obecnym sezonie.

18 września 2012, 14:00 - Kłajpeda
Atlantas Kłajpeda 3-4 Žalgiris Wilno
Gediminas Kruša 38, Tino Lagator 62, 70 - Pawieł Komołow 32, Kamil Biliński 48, 67, Malik N'Diaye 50 (s)

Biliński wszedł na boisko w 46. minucie w miejsce Mantasa Kuklysa. W barwach Žalgirisu cały mecz rozegrali Georgas Freidgeimas (były gracz ŁKS-u), Andrius Skerla (w przeszłości Jagiellonia Białystok oraz Korona Kielce) oraz Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów). W 67. minucie na boisku pojawił się Raimondas Vilėniškis (grał w Wiśle Płock i Radomiaku Radom). Trenerem gości jest Marek Zub.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał były piłkarz Wigier Suwałki Gediminas Kruša, który w 38. minucie zdobył gola.

Žalgiris zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 63 punktów.

paulito98 - 18 września 2012, 16:29:37 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Kamil! Oby tak dalej!

ADR - 18 września 2012, 16:34:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak będzie tak dalej strzelał to może kupi tego snajpera jakiś klub polskiej ekstraklasy:D

ząbek - 18 września 2012, 16:38:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
LITWO ojczyzno moja...Kamil zostan tam wszędzie lepiej niz u nas..u nas juz nawet sędziowie sie przystosowali do tej mega cienkiej ligi...BRAWO panowie arbitrzy!!!

rraajjdd - 18 września 2012, 16:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
odkad przyszedl zub to zalgiris wygral wszystkie mecze ! brawo!

Panter - 18 września 2012, 16:50:48 - *.welnowiec.pl
Pytanie czy ich liga jest taka słaba czy Kamil zaczyna wreszcie grać na miarę swojego talentu?

zks - 18 września 2012, 16:54:42 - *.150.c68.petrotel.pl
Nie bez powodu Bilu wchodzi a nie gra w 1 skladzie. To sredni zawodnik, na polska czy litewska lige jak znalazl, ale nic ponad to.

seba - 18 września 2012, 16:59:07 - *.dynamic.chello.pl
jak wchodził w Śląsku to się ciekawie zapowiadał. potem zniknął. może teraz o sobie przypomni i wróci do ekstraklasy

koller - 18 września 2012, 17:21:26 - *.128.c86.petrotel.pl
Arsen Wenger juz sie przygląda Bilemu i podobno Roman Abramowicz

Woo-Cash - 18 września 2012, 17:53:56 - *.adsl.inetia.pl
Fajnie, ale przyszły król strzelców tej ligi (strzelił 27 bramek w 23 meczach i na bank nikt go nie dogoni do końca sezonu) poszedł teraz do... 4 ligi greckiej...

Lenin - 18 września 2012, 18:07:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zawsze coś bo strzelił ale ta liga jest tak słaba że aż szkoda o tym pisać

df - 18 września 2012, 18:13:44 - *.xdsl.centertel.pl
ale tą grzywke, ogólnie fryzure musi zmienić bo nie wygląda na groźnego napastnika tylko na jakiegoś chłopczyka
Ale mam nadzieje że ktoś na Ukrainie albo Rosji go obserwuje i zakontraktuje, powodzenia !

fabian666 - 18 września 2012, 18:26:45 - *.adsl.inetia.pl
Nie podniecajcie sie poziom ligi litewskiej jest na poziomie naszej 2 ligi przyklad ekranasu mistrza dostal w 2 meczu o ligie mstrzow o andrelechtu bruksela 12:1 wiec nie podniecajcie sie bo to zadna mocna liga slaba o wiele od naszej

uyt - 18 września 2012, 18:31:48 - *.tvk.torun.pl
trzeciorzędny napastnik w czwartorzędnej lidze

Jagoda Gie - 18 września 2012, 18:58:59 - *.ip.netia.com.pl
Sadowski co minut wali w mlodej hoho nie pogadasz LIGOWIEC ! :D CHROMINSKI W SUMIE TEZ ! :D jak strzelil bramke ? piszczelem ?

KubeQ - 18 września 2012, 19:01:12 - *.dynamic.chello.pl
@fabian666 - Może i dostali 12:1, ale pomyśl ile Śląsk by dostał ;) 20:0 ?

Irtysz_21 - 18 września 2012, 19:15:43 - *.elpos.net
ilu widzów?

fabian666 - 18 września 2012, 19:33:52 - *.adsl.inetia.pl
Az 20:0 to nie tak by cos bylo jak od hannoveru w dwu meczu ale naprawde liga litewska jest slaba bardzo 4 liga angielska gdzies

Litwin - 18 września 2012, 20:31:53 - *.warszawa.vectranet.pl
:D:D:D Prowokator

Irtysz_21 - 18 września 2012, 20:36:17 - *.elpos.net
A weź poszukaj ilu widzów, a najlepiej podaj link gdzie mógłbym to przejrzeć.

fanslask - 18 września 2012, 21:48:58 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda tego zawodnika , kretyński zarząd ślaska się na niego wypioł ! Wracaj do Ślaska lepszych napastników w tym momencie na pewno nie mamy

DENIS - 18 września 2012, 22:26:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

Nora - 18 września 2012, 22:47:53 - *.205.23.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bilu to większy fart niż Franek.

asasas - 19 września 2012, 0:31:33 - *.goleniow.vectranet.pl
A dlaczego tak na WFie nie strzelał? No pytam się dlaczego!

misiek - 19 września 2012, 1:09:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ta liga to chyba jakaś cienizna skoro on w 2 lidze ledwo u nas strzelał

Brawo - 19 września 2012, 7:50:52 - *.internetia.net.pl

BartKKS - 19 września 2012, 8:59:27 - *.adsl.inetia.pl
a po co za każdym razem pisać kto grał w polskich klubach...

bolo - 19 września 2012, 9:38:39 - *.kava.lt
do misiek: u nas?? czyli gdzie? bo w drugiej lidze był z Wisłą Płock przez jedną rundę i nastrzelał najwięcej bramek!!!!! chyba mówisz o innym Bilińskim co gra Start Namysłów!!

Wisła Płoc - 19 września 2012, 11:08:18 - *.adsl.inetia.pl