widzew - 19 września 2012, 17:52:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

why - 19 września 2012, 17:53:59 - *.play-internet.pl

krzyżak - 19 września 2012, 17:55:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grali piach. Czas na konkretne i poważne zmiany bo może być nie wesoło za niedługo.

Rafał - 19 września 2012, 17:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słonie awans.

Damian - 19 września 2012, 17:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gol dla floty, uwaga uwaga, flota nadciaga 1-1

Pepe - 19 września 2012, 18:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapelusz z karnego.Oni musza zmienic trenera i co najmniej 5 zawodników .Bo inaczej to sie obudza w listopadzie na ostatnim miejscu i będzie wiosną juz za pózno na zmiany i odrabianie strat z jesieni.1 liga to nie 2 wschodnia.

krzyżak - 19 września 2012, 18:02:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zrobić jedną zmianę w całym meczu? Chyba trener się pogubił.

do rafał - 19 września 2012, 18:03:09 - *.akk.net.pl
tak słonie awans z jednego zoo do drugiego na 4-5 kolejek do konca sezonu znowu mozna bedzie z powodzeniem u booka grac za spora sume przeciwko niecieczy

STOMIL - 19 września 2012, 18:04:23 - *.icpnet.pl
Kaczmarkowi dziekujemy oraz Panom drewniakom każdy raczej wie o kogo chodzi!!!

Olson - 19 września 2012, 18:05:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
a na co liczyliście że bez wzmocnień będą wygrywać z kim???? Poziom drużyny i sztabu szkoleniowego pozostał na bardzo niskim poziomie i tyle.

1945 - 19 września 2012, 18:06:24 - *.olsztyn.mm.pl
Stomil Ponad Wszystko. nie straszny nam porażki smak nie straszna forma zła!! damy radę piłkarzyki brać się do roboty!

oli - 19 września 2012, 18:06:52 - *.olsztyn.mm.pl
Kaczmarek miej twarz -- odejdź sam. Bo jak nie to wywieziemy cię na taczce ze stadionu.

bialoniebi - 19 września 2012, 18:17:05 - *.146.64.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
o i sie odezwaly dziewczyny z elblaga znaczy sie soltys prad wlaczyl zaraz po wieczornym dojeniu 18:10

T0mila - 19 września 2012, 18:18:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny był słuszny gdyż Pawlusiński wpadający w pole karne został wycięty równo z trawą. Niestety dla Stomilu ale obrońca spanikował i zamiast wyczekać i zastawiać piłkę do której Pawlusisnki raczej by nie doszedł sfaulował gracza Termaliki i 3 pkt dla Niecieczan. Z przebiegu meczu zresztą zasłużone

Argo - 19 września 2012, 18:25:02 - *.elblag.vectranet.pl
bialoniebi gdzie ty widzisz wpisy z Elbląga kompleksiarzu, musicie się wzmocnic bo będzie raczej spadek

OlimpiaE - 19 września 2012, 18:33:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ufff. Brawo Nieciecza. Szkoda ze tylko jedna bramka.

Stomil - 19 września 2012, 18:48:03 - *.tktelekom.pl
OE spójrz na swój klub który tez już widzi latarni czar ale 2 ligi

do oe - 19 września 2012, 18:51:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wy juz z wyjazdu wróciliście?

też z OE - 19 września 2012, 19:17:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Też jestem za OE, ale mimo wszystko życzę Wam utrzymania. Lepiej jak pogramy razem w 1 lidze, prawda. Więc dalej dopingujcie własną drużynę i bądźcie z nią w tym trudnym czasie, to dopiero parę kolejek i wszystko może się zmienić. Powodzenia!!. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców

AroStomil - 19 września 2012, 19:24:16 - *.centertel.pl
Także życzę sobie aby i Stomil i OE były co najmniej w 1 lidze. Nasze województwo na to zasługuje. Przypominam, że napinacz "aro" nie jest kibicem Stomilu i proszę nie traktować jego wpisów poważnie. SPW

Jordi - 19 września 2012, 19:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Droga Redakcjo 90minut.pl proszę o zmianę minuty, w której Termalica strzeliła bramkę Stomilowi. Faktycznie była już 95, a jakby brakowało to i jeszcze z trzy by się dokręciło w oczekiwaniu na "wapno".
P.S. Olsztyn chyba popełnił błąd w tym, że od trzeciej minuty meczu zaczął bronić wyniku ;-)

Misiek74 - 19 września 2012, 19:41:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czas na zmiane trenera czas sie skończył panie trenerze

bronko - 19 września 2012, 19:52:36 - *.danet.com.pl
Trudno wygrać mecz grając bez napastnika, a Stomil tak zagrał.

STOMIL - 19 września 2012, 20:05:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przykro to mówić ale czas na dymisję panie trenerze Kaczmarek brak pomysłu na zespół to ewidentnie widać... Przykro jest patrzeć na bezradny piłkarsko zespół... Niektórzy napinacze z Elbląga są śmieszni znów szczekają głośno nie ma co a kto przegrał z Petrą pajace hahahaha :D STOMIL&PETRA !!! Dzięki dla normalnych kibiców OE którzy życzą nam utrzymania ciężko będzie ale STOMIL musi Walczyć i się Starać bo trzeba Zapier*alać !!! Czas na reprymendę dla piłkarzy tu nie ma żadnych wątpliwości.

ZKS - 19 września 2012, 20:23:19 - *.elblag.vectranet.pl
Osoby z Elbląg wypisujące te komentarze to sa najprawdopodobniej te dzieci z łuku , aż wstyd niestety na to patrzec. W sumie również życze utrzymania. A co do Olsztyniakow to nie lepsi wpadaja na elblaskie portale i sie podszywaja uwaga pod HOOLSOW CONCI ile zyje takich cudów nie widzialem ;D strzła

jijs - 19 września 2012, 20:36:20 - *.183.247.101.dsl.dynamic.t-mobile.pl
niezły fuks niecieczy, chociaż w pierwszej połowie wydawało się że cieczka ich rozniesie. ale to w sumie stomil miał lepsze sety bo aż ze 4 ! i wynik równie dobrze mógłby być odwrotny

J/67 - 19 września 2012, 21:02:18 - *.net139.okay.pl
PLASTIK szczwany lis. Ostatnia minuta doliczonego czasu gry;faul,karny,gol,wygrana.

jk - 19 września 2012, 21:27:33 - *.play-internet.pl
nieciecza zasluzone zwyciestwo ale za niskie gospodarze mieli 6 setek

koleszka - 19 września 2012, 22:48:33 - *.static.system77.pl
W takim razie i ja muszę dorzucić 3 grosze.
1.Po pierwsze karny nie z kapelusza, tylko decyzja sędziego jak najbardziej słuszna.
2.Minuta moze i była 95 choć myśle ze było coś po 93, ale stomil w doliczonym czasie robił 2 zmiany z czego jedna (nie wiem jak nazywał sie ten zawodnik) zawodnik stomilu udawał ze nie widzi zmiany i stał jak latarnia przez 30s i udawał ze nic nie widzi.
3.Poziom meczu śmieszny, z jednej i z drugiej strony, sytuacje które stworzyły sobie oba zespoły wynikały raczej z kiksów przeciwników, bądź indywidualnych błędów, a nie ładnej zespołowej gry.
4.Na podsumowanie załuguje występ Krzyśka, który mam nadzieję szybko pójdzie w niepamięć.
5.Pan Kazimierz Moskal musiał przez 90 minut dzisiaj i 180 minut w poprzednich meczach nie widzieć, ze zespół nie ma lidera, który brał by na siebie ciężar gry. W dodatku brak ruchu do piłki, aż oko się męczyło.
6.Punkty dla Niecieczy z przebiegu spotkania "zasłużone", choć jak by padł remis też by nikt nie miał pretensji.

nieciecza - 19 września 2012, 23:26:55 - *.dynamic.chello.pl
walka o awans trwa!!

zawiszak - 20 września 2012, 0:06:27 - *.centertel.pl
misiek po parku goni 628 Kibiców Zawiszy!ile opondexu w niecieczy?cisza!

fukitol - 20 września 2012, 13:01:22 - *.olsztyn.mm.pl
Niektórzy kibice Stomilu to hipokryci. Jak tak to w II lidze chwaliliście Kaczmarka, jaki to on nie jest, ale jak już przegrywają w wyższej nasi to teraz, żeby zwolnic trenera. Może i ma na pieńku z Filipem (życzę obu panom żeby się w końcu dogadali, bo jest po prostu lipa) i nie ma wyników wielkich, ale niezapominajmy, że po Flocie mamy: Polonie Bytom i Sandencje więc mogą wpaść 6 punkty bez problemu! Potem Tychy i Miedź, więc tutaj już będzie wyrównana walka a potem Gdynia z którą ostatnio wygrywaliśmy! Na końcu Gieksa i OG. Mamy teraz łatwiejszych przeciwników panowie. Obstawiam, że wpadnie dla Stomilu wtedy conajmniej 15 punktów i spokojnie będziemy mogli spokojnie walczyć o utrzymanie. Jak debiutowaliśmy w ekstraklasie to do ostatniej kolejki było nie wiadomo czy się utrzymamy, to tak dla przypomnienia.

Filu - 20 września 2012, 13:25:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica na majstra!

buczek - 20 września 2012, 17:31:43 - *.elblag.vectranet.pl
nie nie wrocilismi z wyjazdu bo do plocka nie jezdzimi bo zawsze tam jest jakas awantura z policja a pozniej jakies nie potrzebne zatrzymania.dlatego sobie odpuszczamy plock

d do bucze - 20 września 2012, 20:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
reszta wyjazdów z tego samego powodu odpuszczana jest?

cezi - 20 września 2012, 20:46:20 - *.olsztyn.vectranet.pl
uważam , że gra jest nie najgorsza potrafią grać chłopy są zgranie tylko nie opierzenie w pierwszej lidze !! uważam , że potrzeba więcej meczy i cwaniactwa na boisku PANOWIE i trochę gry w "Włoskim Stylu" nie bać się tej pierwszej ligi ona wiele więcej się nie różni od tej II wschodniej , jedynie zespoły grają bardziej agresywnie i presingiem !! to trzeba nauczyć się przełamać , naprawdę jeżdżę po stadionach w Polsce i nie tylko po różnych ligach i widzę a meczu Stomilu nie opuszczam od lat i trochę ich znam. Wierzę w was bo stać na dużo tylko nie dać się zdeprymować przeciwnikom na STARCIE oni tylko na to liczą tzn. te zespoły które już grają w I lidze nie pierwszy sezon .
a bierze się to z tąd , że grają też kolesie z Extraklasy i "mendostwa" na boisku już się nauczyli troche i wpuszczają to w pierwszą ligę. Panowie z OKS-u taktycznie i umiejętnościami nie odbiegacie od tej I ligi !!! musicie tylko przetrwać i uwierzyć wszyscy w siebie jako zespół i będzie OK !!!. POZDRO.

mario - 21 września 2012, 20:34:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl