maciej - 19 września 2012, 19:53:34 - *.105.16.242

---|||--- - 19 września 2012, 19:53:36 - *.gl.digi.pl

ee - 19 września 2012, 19:53:39 - *.olsztyn.vectranet.pl

haha - 19 września 2012, 19:53:41 - *.extreme-net.one.pl
500 widzów haha kibice sukcesu !

AVE OKS! - 19 września 2012, 19:53:41 - *.68.95.26.mielec95.tnp.pl
grajac w 10tke i tak dobrze ale ze znowu tyle kartek i znowu w 10tke to nie bardzo;/
.
czy wygrywasz CZY NIE ..ZAWSZE JA KOCHAM CIE, W SERCU MOIM BRZESKO I NA DOBRE I NA ZŁE!

było 500 widzów, a nie 1500

pati - 19 września 2012, 19:57:11 - *.opera-mini.net (*.43.229.125)
kibiców 1500. cly mecz leje deszcz i strasznie zimno

ns - 19 września 2012, 19:57:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK
brawo Aleksander i Świątek dream team

Legniczani - 19 września 2012, 19:57:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gratuluje.Kibicuje Miedziance,ale Sandecja też jest nie jest mi obojętna.

kaka - 19 września 2012, 20:00:19 - *.116.245.102
Czas Laty powoli dobiega końca,czas Łętochy w
Okocimskim już minął.Ten gość z tych chłopaków
już nic nie wydusi.Chcąc myśleć o utrzymaniu to czeba szybko się z gościem pożegnać.

ihaaaa - 19 września 2012, 20:04:34 - *.nowysacz.vectranet.pl
powiem tak jak na taką porę deszczową bo od południa leje było 1500 widzów te 500 to jakaś pomyłka 90minut nigdy od początku 1 ligi takiej publiki nie było na Sandecji,więc napinacze stulcie dziób !!!. Co do meczu Okocimski wcale taki słaby nie jest musielibyśmy być prze frajerami aby dzisiaj przegrać gdzie rywal grał w 10,cieszą 3 punkty ale kariery Araszkiewiczowi nie wróże.

Rafał - 19 września 2012, 20:08:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co gracie jak kibiców nie macie ?.

ooo - 19 września 2012, 20:13:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
500 widzów na Derbach południowej Polski ? WTF ?

Rafał - 19 września 2012, 20:15:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie wynalazki jak ta smieszna sandecja bez kibiców powinny grac max w 4 lidze.

ihaaaa - 19 września 2012, 20:16:01 - *.nowysacz.vectranet.pl
i jeszcze jedno bo widzę zaczynają się napinki net hoolsów frustratów może u was na meczach chodzi po 500 ludzi ale nie w Nowym Sączu tu nawet jak by było koniec świata na Sandecję zawsze przyjdą ci co mają przyjść 2000 tys .Miłej napinki życzę pokemony

aaa - 19 września 2012, 20:18:06 - *.218.109.158
Panowie leje jak z cebra, środa środek tygodnia, jakby to byłą sobota 20:00 piękna pogoda to 10 tyś ludzi minimum.

do redakcj - 19 września 2012, 20:19:13 - *.hotspotchat.net
debile z 90 minut najpierw sprawdzie ile było ludzi na meczu a póżniej piszcie bo wstyd klubowi robicie i dajecie pole do napinki dla innych jakie 500 ludzi było 150 i są to oficjalne wyniki redakotrzy zafajdani.

do redakcj - 19 września 2012, 20:20:16 - *.hotspotchat.net

mm - 19 września 2012, 20:21:20 - *.68.76.91 (*.68.76.82)
Rafal boChaterze ilu kibicow jest u ciebie na wiejskiej druzynce? 500? hmm napewno nie bo musial by okoliczne wioski zjechac pozdrawiam buraczku

aha-a - 19 września 2012, 20:24:12 - *.200.219.245.181.datacenter1.com.br
dajcie spokój niech się spinają pokemony może u nich jest 500 ludzi na meczu ale nie na Sandecji nie mają co pisać bo Sandecja wygrałą to się spinają że było 500 ludzi widocznie błąd 90 minut .
...tutaj jest info z ekstraklasy.net...
18:18 Komentarz
Na stadionie jest około 1500 kibiców (nie ma fanów Okocimskiego)

do rafał - 19 września 2012, 20:25:11 - *.warszawa.vectranet.pl
Takie wynalazki jak ta smieszny Rafał nie powinny mieć dostępu do internetu

janek - 19 września 2012, 20:25:16 - *.ssp.dialog.net.pl
prawda jest taka, że w Nowym Sączu ludzie juz nie chcą chodzić na piłkę i Snadecja nie ma juz byt wielu kibiców

ihaaaa - 19 września 2012, 20:29:16 - *.nowysacz.vectranet.pl
janek hehe dobre za to ty jesteś takim kibicem co jest zawsze pomimo tego amatorskiego zarządu Sandecja miała ma i będzie miała wiernych fanów a reszta się nie liczy będą puste stadiony być może zarząd nabierze rozumu do głowy ale nie prędko

saku - 19 września 2012, 20:29:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do redakcji : Byłem na meczu jak i na wszystkich pozostałych w tym sezonie i kibiców na pewno mimo fatalnej pogody było więcej niż 500!!! Nie wiem na jakiej podstawie są publikowane dane na temat frekwencji, ale zauważyłem że w wielu przypadkach frekwencja na Sandecji jest zawyżana albo zaniżana... Dzisiaj jak na moje oko 1500 osób. Sektor C plus kryta to 500 osób a gdzie reszta??? Na meczu inauguracyjnym z Zawiszą na pewno nie było 6 razy więcej osób niż dzisiaj (3000???)... Żenada podawać tego typu dane, miałem bilet na sektor C numer 347, więc minimum tyle osób było tylko na tym sektorze. Ludzi dzisiaj ok 1500.

ihaaaa - 19 września 2012, 20:31:41 - *.nowysacz.vectranet.pl
juz o tym pisałem wyżej ale to jest pole do popisu napinaczy aby wylewali swoje żale na necie po wygranym meczu że było 500 ludzi hehe niech im będzie nawet było 50 osób hehe nie ma co z pokemonami pisać

znafca - 19 września 2012, 20:32:51 - *.xdsl.centertel.pl
Na meczu nie byłem i akurat dziś nie miałem zamiaru iść, ale pogoda tu jest taka, że nawet samochodem niechętnie mi się jechało, a co dopiero stać na meczu w taką pogodę...jest zimno i mocny wiatr z obfitymi opadami deszczu, szacun dla tych 500 osób, które przyszły w środku tygodnia na mecz mimo takiej pogody!

SANDECJA - 19 września 2012, 20:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja nie grała nic wielkiego, ale Okocimski jest tragicznie słaby. Porazka lub remis z takim zespolem to dno dna.

Ubi - 19 września 2012, 20:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacun dla Aleksandra za hat-tricka i Gratuluje wygranej. pozdrawiam z Legnicy

kibic - 19 września 2012, 20:36:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie trenerze Łętocha. Żadnych wniosków? Wieczorek 6 meczy i 6 żółtych kartek . Jak długo będzie osłabiał drużynę? Jak długo ?

Kolejarz - 19 września 2012, 20:39:35 - *.extreme-net.one.pl
Widzicie fajne jak frekfencje zanizaja.... u nas to samo pały z redakcji ani sie zobaczyc nie chce ile widzow to na oko pisza !!!!!!!!!!!!!!

kibic - 19 września 2012, 20:40:59 - *.adsl.inetia.pl
500 osób to tyle nawet w Brzesku nie chodzi na najważniejsze mecze odkąd pamiętam to na Sandecji dawno frekwencja nie spadła poniżej 1800 osób więc się nie napinać pajace z brzeska i Tarnowa bo takiej publiki jak ma Sandecja na jednym meczu to wy przez 4 kolejki nie macie!!!!

redakcja - 19 września 2012, 20:41:59 - *.ab-websites.com
pajace z 90minut poprawcie liczbę widzów na dzisiejszym meczu bo obciach robicie lamusy 500 ludzi to chyba was dymało 90minutowe pajace.było minimów 1500 .Skasujecie mój post pewnie i dacie bana @h. wam w twarz prostaki

Dino Gdans - 19 września 2012, 20:48:40 - *.19.13.7
Aleksander do Lechii, a oni sprowadzaja drewno Rasik, drewno Grzelczak

(-) - 19 września 2012, 20:50:32 - *.websupport.sk
hehe co się dziwicie co mają tarnowskie pachołki wisły pisać tutaj ? spinać się na frekwencje ,po za tym nie wiem skąd ta strona ma takie informacje wystarczyło by zobaczyć na relacje live kogoś kto ją pisze i jest na miejscu 500 ludzi to chyba było na meczu 15 lat temu w 4 lidze a nie dzisiaj pomimo paskudnej pogody wręcz ulewy to na stadionie zawsze są najwierniejsi z wiernych i ta liczba chodzby koniec świata nas zastał będzie w granicach 1500-200 tys dzisiaj było ok 1500 głów.

ihaaaa - 19 września 2012, 20:52:38 - *.nowysacz.vectranet.pl
nabór mają do siebie i są zajęci hehe bo nawet postów nie kasują hehe widąc nikt tego nie ogarnia być może jakiś z frajerzały pisarz dał taką liczbę kibiców specjalnie.

Zawiszka - 19 września 2012, 20:53:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski baj,baj . Zatrzymacie się w 4 lidze wieśniaki

kibic - 19 września 2012, 20:56:57 - *.adsl.inetia.pl
dalej okocimski ma ciapatych w tym śmiesznym 30 osobowym młynie?

qwerty - 19 września 2012, 21:02:13 - *.dualrack.com
już wiem skąd te cymbały z tej strony dali taką frekwencję z relacji okocimksiego,tam chłop pisał kilkanaście minut przed meczem że jest ulewa i jak na razie tylko 500 ludzi na meczu tylko debil nie pomyślał że ludzie mogli dojść na mecz widać jaka strona tacy redaktorzy z łapanki.Na meczu byłem i te 500 ludzi to chyba wymysł fantazji autora

gregor - 19 września 2012, 21:02:22 - *.162.193.49
widzów ok.1500 i przestańcie pieprzyć, bo byłem, mokłem i nastroje się zmieniały co chwilę... mecz przeciętny, ale dużo bramek i emocji, fajnie że nasi wygrali, ale szału nie ma i Sandecja jest po prost przeciętna, Aleksander wejście smoka, reszta poziom II ligi...

cubs - 19 września 2012, 21:05:35 - *.gvodatacenter.com
siema chłopaki mam pytanko może mi ktoś konkretnie napisać jaki wywiesili kibice transparent na meczu ? bo niestety jestem tysiące km od Sącza

. - 19 września 2012, 21:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Transparent o czwartym rozbiorze Polski z datą.

OKS - 19 września 2012, 21:15:03 - *.frantech.ca
gratulacje dla Sandecji za granie do końca,byłem dzisiaj na mecz i powiem krótko łętocha 1 liga to za wysokie progi dla ciebie szacun za wszystko ale jak się nie zmieni trener to spadamy.Co to frekwencji 90 minut nie robił by sobie jaj z tej strony po było minimum 1500 ,te 500 osób to lekka przesada chyba że chodzi o jeden sektor

janosik - 19 września 2012, 21:16:44 - *.opera-mini.net (*.60.58.195)
Dzisiejszy mecz padaka ale nie była to LM szacun dla tych kibiców co byli na meczu*nieważne ilu.Łysy z ratusza był?

mks - 19 września 2012, 21:21:10 - *.adsl.inetia.pl
świetny mecz !!

tom - 19 września 2012, 21:24:39 - *.netfirms.com
jeden ze starych kibiców dzisiaj po meczu krzykną do araszkiewicza aby miał jaja i nie mówił bajek na temat bólu pleców leśniaka że nie może grać ,bo pewnie się bał że jego znowu kibice wygwizdają a ten spalił buraka i szybko poszedł do tunelu hehe

elfis - 19 września 2012, 21:25:40 - *.a.inet-poludnie.pl
chyba zapomnieli " 1 " dopisać przy frekwencji BRAVO AREK !

Sandecja - 19 września 2012, 21:26:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak szanowany portal nie powinien z siebie robic głupca. 500 osob to kpina co napisaliscie , ludzi było co najmniej 3 razy tyle.

ns - 19 września 2012, 21:47:49 - *.d.inet-poludnie.pl
Widzow 500??dobre sobie...naprawde redakcja 90minut.pl ma duzeee poczucie humoru, nie ma co Najpierw sprawdzie info dokladnie a pozniej piszcie Widzow mniej wiecej 2000..Ulewa przez caly mecz, sroda wieczor Zapewne redakcja pomyslala sobie ze jak na ta pore tygodnia i taka ulewe to malo kto pojdzie Ale droga redakcjo nie tutaj, nie w Nowym Sączu ! Tutaj jest wiara !!! i są kibice !

oli - 19 września 2012, 21:56:21 - *.218.117.253
A co tam frekwencja,przeciwnik kiepski to i kibiców mało, nie ma co szlochać. Sandecja słaba, ale Okocimski to już totalna padaka, od trzech lat nie było tak słabego zespołu gości w Sączu.

Norbi - 19 września 2012, 22:42:59 - *.218.116.38
nie zgodzę się, że Okocimski był słaby - prezentował się lepiej niz nasza Sandecja ale niestety ( a dla nas całe szczęście ) brakuje Okocimowi pierwszoligowego cwaniactwa i ogrania - było to wyraźnie widać np przy błyskawicznym wznawianiu stałych fragmentów co zawsze zaskakiwało drużynę z Brzeka - trzeba wyjśc mentalnie z II ligii, tam gra się zdecydowanie wolniej, poza tym zmokłem ale warto było ; )

brejwik - 19 września 2012, 22:44:22 - *.centertel.pl
arek aleksander Będzie W Zawiszy od wiosny to Arka Osucha podopieczny!

@brejwik - 20 września 2012, 6:48:18 - *.205.221.250
Tak najprawdopodobniej razem z Messim i Cristiano Ronaldo. Co mecz od dwóch lat piszezsz tego samego farmazona czopku.

zz - 20 września 2012, 11:22:11 - *.adsl.inetia.pl
Arek będzie grał tam gdzie będzie chciał ,a żaden Osuch nie ma nic do gadania ...Osuch to może porządzić sobie swoimi GACIAMI...

Platini - 20 września 2012, 13:00:57 - *.218.105.112
Widzów było 1500,brawo Aleksander...

xxx - 20 września 2012, 13:25:22 - *.75.56.139.brzesko56.ptc.pl
jak mieli byc kibice z brzeska skoro macie zamkniety sektor dla gosci.Zawiszka krakowski popleczniku

Saczers - 20 września 2012, 14:43:21 - *.nowysacz.vectranet.pl
O CO CHODZIŁO ARASZKIEWICZOWI W WYWIADZIE ???????? "Co by się w Nowym Sączu nie zrobiło zawsze jest źle" ??? Jak się nie podoba to wy.... Chyba się trenerowi Bohema znudziła już

viking - 20 września 2012, 14:53:54 - *.centertel.pl
Już tak się nie rajajcie , że wygraliście z Brzeskiem.Prawdziwa weryfikacja w sobote z Arką.

ssssacz;] - 20 września 2012, 15:38:46 - *.68.95.26.mielec95.tnp.pl
juz i marzenia o ekstraklasie przepadly, swiatelka sie znudzily i powoli bedziemy wracac do frekwencji z przed przyjscia Kmity do sacza;]
Okocimski mega slaby ale zeby sie tak meczyc w przewadze jednego zawodnika to trzeba samemu byc tylko troszke lepszym jesli wogole biora pod uwage przewage, gre u siebie itd itp;)

- 20 września 2012, 15:49:13 - *.kundenserver.de
chłopaku który się podpisuje @ssssacz;] nie podszywaj się pod nikogo to po pierwsze,po drugie jesteś znany z tego że lubisz się napinać na tej stronie twoje ip mówi samo za siebie internetowy frustracie,po trzecie nie martw się o naszą frekwencję bo co u nas na jednym meczu jest ty u siebie nie zobaczysz przez kilka spotkań,po czwarte porta 90 minut nie wiem skąd ma te newsy że wczoraj było 500 ludzi na meczu jak każda dzisiejsza gazeta podaje prawdziwą liczbę 1500 gdzie przy takiej ulewie jaka wczoraj była to frekwencji pozazdrościć bo gdzie indziej wyniosłą by pewnie 0.I na koniec czytająć twój wpis Net Hoolsie dochodzę do wniosku że pewnie zjadłeś klawiaturę z tej napinki frustracie.

Kibic - 20 września 2012, 15:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl