19 września 2012, 19:55:00 - Korbol
I liga: Zawisza 1-1 Dolcan

19 września 2012, 18:00 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Dolcan Ząbki
Daniel Mąka 90 - Mateusz Piątkowski 52

Zawisza: 1. Andrzej Witan - 14. Cezary Stefańczyk, 26. Bartosz Kopacz, 13. Łukasz Skrzyński, 2. Piotr Petasz - 9. Jakub Wójcicki (46, 11. Adrian Błąd), 7. Hermes, 5. Paweł Zawistowski, 19. Vahan Gevorgyan (57, 6. Michał Masłowski), 23. Daniel Mąka - 8. Tomasz Chałas (46, 10. Paweł Abbott).

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 6. Piotr Klepczarek, 8. Tomasz Ciesielski, 19. Rafał Grzelak - 14. Damian Jakubik (83, 21. Damian Jaroń), 23. Szymon Matuszek, 2. Piotr Bazler, 7. Dariusz Zjawiński (76, 15. Patryk Koziara), 13. Grzegorz Piesio, 24. Damian Świerblewski (89, 10. Robert Chwastek) - 27. Mateusz Piątkowski.

aa@aa.pl - 19 września 2012, 19:56:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby karny w piątej doliczonej minucie??
HAHAHAH

ZFCN - 19 września 2012, 19:57:12 - *.play-internet.pl
Tak się gra do końca brawo panowie brawo!!!!!!!

wks - 19 września 2012, 19:57:18 - *.adsl.inetia.pl
Jakiś blondas stracił piłkę w ostatniej sekundzie meczu, dośrodkowanie, strącenie głową i Mąka wpakował przy słupku przy biernej postawie bramkarza :P
Brawo za grę do ostatniej sekundy.

rufin - 19 września 2012, 19:57:22 - *.245.89.smslowianin.pl
Brawo Dolcan Wyspiarze dziękują choć mamy spory niedosyt.

nara - 19 września 2012, 19:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj moje kupony.Szkoda.

zibi - 19 września 2012, 19:58:30 - *.dynamic.chello.pl
mecz jak ze stomilem
tylko skutecznośc naprawdę cieńka i zamiast 5:0 to
pół meczu 0:1 w plecy i okupacja pola karnego...
fajne strzały nie wchodziły a babol Maki wszedł
i mamy remis,
graty Zetka za walke do końca :-)
tylko Zawisza !!!!!!!!!!!

Damian - 19 września 2012, 19:58:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo zawisza, troche jestem rozczarowany, ale stara zasada mowi ze jak nie idzie, jak nie mozesz meczu wygrac, to go ZREMISUJ. dzieki takimi meczami wywalcza awans

Max - 19 września 2012, 19:58:33 - *.ists.pl
Powoli gubimy punkciki :d

sajofrsjtg - 19 września 2012, 19:58:39 - *.centertel.pl
bramka dla dolcanu PARODIA !!!!

betmen - 19 września 2012, 19:58:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak sie nie wystawia abbotta od poczatku tylko jakiegos pseudo pilkarzyka chalasa to sie traci punkty!

gfhgfh - 19 września 2012, 19:59:45 - *.centertel.pl
Witan i obroncy 1 raz dali tak ciała

maczuga11 - 19 września 2012, 20:00:50 - *.dynamic.chello.pl
Jak zwykle punkty zabrane w ''ostatniej'' minucie ... Jak zwykle ; )

Cesc93 - 19 września 2012, 20:01:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkę stracił Robert Chwastek, który moment wcześniej wszedł. Szkoda chłopaka, bo to naprawdę znakomity drybler, ale tym razem jedna kiwka nieudana i 2 punkty stracone. Remis i tak dobrze z takiego terenu wywieźć, ale ile razy można tracić bramkę w OSTATNICH SEKUNDACH meczu i nie wyciągnąć z tego żadnych wniosków? No i przemilczę zmarnowaną setkę Damiana Jakubika. No nic, ale same remisy bezpiecznego bytu nie zapewnią.

sewer - 19 września 2012, 20:01:18 - *.dynamic.chello.pl
to abbot jest pseudogwiazda pokroju rasiaka

usedom - 19 września 2012, 20:01:44 - *.uznam.net.pl
Gdzie ci napinacze z Bydgoszczy? Flota liderem! Twierdza Uznam nie zdobyta !

zawisza@wp - 19 września 2012, 20:02:09 - *.gdynia.mm.pl
Dziady ....
polski Man City ha ha
szmaciarze do potęgi.....

max29 - 19 września 2012, 20:04:08 - *.204.33.135
Były jeszcze żółte kartki dla Abbotta i Leszczyńskiego w 94 minucie.

pzpn - 19 września 2012, 20:04:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powiem jedno, zadanie wykonane wzorowo przez sędziego brawo sędzia pomożemy zawiszy awansować, bo sami nie dadzą rady

kibic - 19 września 2012, 20:05:49 - *.mlawa.vectranet.pl
Zawisza ma słaby skład jak na walkę o Ekstraklasdę

pewne_info - 19 września 2012, 20:06:27 - *.ip.netia.com.pl
Osuch następnym razem powinien nakazać sędziemu dogrywkę, bo 98 minut meczu to stanowczo za mało, żeby Zawisza wygrał... A awans miał być po rundzie jesiennej...

sewer - 19 września 2012, 20:06:42 - *.dynamic.chello.pl
usedom nie martw się o nas martw się o swoją niezdobytą ( do czasu ) twierdzę, dobrze?

LECH R. - 19 września 2012, 20:07:01 - *.centertel.pl
brawo to sie nazywa gra do kona brawo zawisza

LOTUS - 19 września 2012, 20:08:25 - *.xdsl.centertel.pl
Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie - to mówiłem ja jarząbek!!

gruby - 19 września 2012, 20:10:52 - *.serv-net.pl
Trochę dzisiaj Witan niepewnie na bramce, ciekawe czy w następnym meczu w podstawowym wyjdzie Kaczmarek?

Wojcik - 19 września 2012, 20:12:25 - *.lowicz.vectranet.pl
I z całej 1 ligi tylko Zawisza na kuponie lipa

Zawer - 19 września 2012, 20:14:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawisza 5 setek zmarnowanych do tego słupek i poprzeczka a

Jordi - 19 września 2012, 20:14:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ze Stomilem jest tylko kłopot bo nie chcą się dać spuścić do strefy spadkowej - wszystko jest gwizdane jak ma być a oni dalej oczko wyżej niż łks. Tylko kogo leśne dziadki chcą wyciągnąć za uszy? Jak myślicie: czy to zasłużony i wybitny ŁKS_

uzi - 19 września 2012, 20:15:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokladnie przez nich 300 zl mialem do wygrania a wygralem 29 ;)

Mariusz - 19 września 2012, 20:25:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo sędzia, drukowania ciąg dalszy!

zibi - 19 września 2012, 20:27:15 - *.dynamic.chello.pl
nie wiem co wy tak jedziecie na Witana
był pewny jak zawsze, miał jak zawsze kupę szczęścia i oto chodzi ;-)
a brama to sprokurowała (uwaga trudne słowo) obrona a Andrzej bez szans...
tak że luuuuuz ;-)

FANATIC - 19 września 2012, 20:32:48 - *.246.130.32.rev.vline.pl
Chwastek? ten król dyskotek znad Bałtyku?nie wierze ktos go jeszcze na ławke zabiera?hahah.Kochana POolsko..aj

Derry - 19 września 2012, 20:45:12 - *.147.51.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mariusz jezeli masz zdrowy umysł to lepiej zobaczyć najpierw mecz a potem coś logicznego napisać a ty meczu nie widziałeś i juz bredzisz !Brawo pseudo znawco Mariusz!

do FANATIc - 19 września 2012, 20:46:01 - *.opoczno.mm.pl
to nie ten Chwastek, tamten to Jarosław...

Zawiszak - 19 września 2012, 20:46:04 - *.dynamic.chello.pl
Ilu tu pajaców, skąd Wy się bierzecie? Jednak zazdrość to plaga narodowa poZdro dla normalnych ludzi

kars - 19 września 2012, 20:56:52 - *.dynamic.chello.pl
To już Zawisza Floty nie dogoni, ale wciąż ma szanse na awans z drugiego miejsca.

bezmózgie - 19 września 2012, 20:57:06 - *.man.bydgoszcz.pl
ja nie byc na mecz ale widziec tabela i wiedziec kto gdzie jest

[Z]akochan - 19 września 2012, 20:59:17 - *.adsl.inetia.pl
Ten punkt jest na wage zlota... Brawo chlopaki ! TYLKO BYDGOSZCZ I ZAWISZA HEJ HEJ !!! TO JEST MILOSC MEGO ZYCIA HEJ HEJ !!!

z a b k i !!! brawo,tym samym zarozumialosc i pycha
zostaly tej DruzynIE utemperowane.to bylo potrzebne.

Redzik - 19 września 2012, 21:35:29 - *.venturi.pl
rufin przyjmij do wiadomosci ze kluby typu flota,nieciecza,stroze nigdy nie awansuja do eks bo w zyciu nie otrzymaja licencji hahaha wiec twoje bzdurne dziekuje to se mozesz o kant h...a nabic dzieciaku...VIVA WKSSSSSSSS...powtarzam poraz enty do eks awansujemy MYYY i ktos z trojki miedz,cracovia,olimpia.

fumfel fum - 19 września 2012, 21:41:02 - *.bois.qwest.net
ten klub zawisza ponoc zapowiada zacita walke do konca o trzecie miejsce.a kolejny mecz w Lodzi ma
darowac 2oma bramkami dla lksu.w ramach przyjazni.

Wojtek - 19 września 2012, 21:42:04 - *.man.bydgoszcz.pl
Nie czepiajcie się Witana, wg mnie rozegrał dobry mecz, bramka stracona z winy obrońców. Ile wybronił w Andrzej w 1 połowie?
Co do ludzi którzy piszą o drukowaniu przez sędziów, to że sędzia dolicza czas to nie jest drukowanie, ile było przerw i zmian tyle sędzia doliczył, poza tym zabieranie piłki przez ludzi siedzących na ławce Dolkanu.
Mecz w wykonaniu Zawiszy bardzo słaby, w mojej ocenie Chałas grał lepiej niż Abott, najlepsi na boisku Witan, Hermes i Błąd. Słabo Stefańczyk, Mąka.

Tominho - 19 września 2012, 21:55:00 - *.xdsl.centertel.pl
Redzik - uważaj, żebyś się nie zdziwił. Nieciecza i Stróże raczej nie awansują, bo tam za mało ludzi chodzi na mecze, ale Świnoujście to już duże miasto i chociaż teraz frekwencja i tak nie powala to z pewnością będzie lepsza gdyby Flocie udało się awansować. Ten klub jest bardziej stabilny finansowo niż ŁKS i licencję dostałby na pewno.

WKS - 19 września 2012, 22:22:11 - *.dynamic.chello.pl
nie wiem jak Wy, ale czytając to co napisali niektórzy wnioskuje, że chyba byli na innym meczu. Mąka nie strzelił w zamieszaniu tylko piłkę przedłużoną głową od Abotta, bramka dla Dolcanu padła po nieporozumieniu naszych obrońców!!!

wars - 19 września 2012, 22:27:29 - *.dynamic.chello.pl
Z taka grą Zawisza nie ma szans na awans, awansuje Nieciecza i Cracovia

jaca - 19 września 2012, 22:30:31 - *.idk.com.pl
Bramki kuriozum, pierwsza = Piłka odbiła się tak niefortunnie przed Witanem, że ten dostał nią w twarz, a to co zrobiła dwójka obrońców to żenada. Wyrównanie też śmieszne, bramkarz gości miał piłkę w rękach przyciśniętą do słupka, a ta zaczęła mu podskakiwać po czym się wyślizgnęła i wpadła do bramki.
Do kolegi pzpn - marna prowokacja, jak na razie to jedyny mecz w którym można się przyczepić do sędziego to spotkanie z Tychami. Natomiast w meczach w Legnicy, w Gdyni (ten mecz to w ogóle warto przemilczeć) sędzia sprzyjał bardziej gospodarzom. W Legnicy też taki naciągany karny przeciwko Zawiszy. Dziś sędzie był raczej bezstronny, choć na początku wydawało mi się , że gwiżdże wszystkie wejścia Zawiszy i sprzyja Dolcanowi.

yyyyy - 19 września 2012, 22:34:39 - *.idk.com.pl
Do warsa . Z taką grą nie ma szans na awans???? oK może i dis nie porywali grą, ale napisz w takim razie kto ma te szanse, bo inni jeszcze lepszą siarę odwalają, co może Cracovia pokazuje lepszą grę. widziałem ich mecz ze stomilem, ledwo uciułali, choć chyba w 85 minucie mogło być 0:1 dla stomilu.

maxi - 19 września 2012, 22:36:29 - *.play-internet.pl
Sędzia wykonał kawał dobrej roboty? O czym ty facet piszesz. 4 minuty dodane przez technicznego do czasu gry to pomoc sędziego? Wyluzuj.

landsztrum - 19 września 2012, 23:16:05 - *.as13285.net
Spokojnie... Logiczne, że taka drużyna, jak Zawisza będzie w sezonie od czasu do czasu gubić punkty. I mimo, że nasze kluby nie pałają do siebie wielką sympatią, to potrafię bez napinki stwierdzić, że jest to personalnie i organizacyjnie jednak najlepsza drużyna w tym sezonie w naszej lidze. Czy się to komuś podoba czy nie. Oczywiście, że dla mnie Olimpia jest najlepsza, dla kogoś ze Świnoujścia nie ma lepszego od Floty (choć obecnie to prawda :D),a jeszcze dla kogoś z Olsztyna, to Stomil jest najlepszy, a dołuje tylko dlatego, że ma pecha. Tacy już jesteśmy i tyle ;) Ale czy w całym tym szale trzeba aż tak bardzo po sobie jechać i cieszyć się ze straty punktów drugiego? Potrafię to wytłumaczyć sobie chyba tylko tym, że Zawisza już tak dawno nie stracił punktów, że ta frustracja wzbierała w niektórych zbyt długo i mają wreszcie okazję sobie nieco ulać :D
Ale - jak już wspomniałem - czy się to komuś podoba czy nie Zawisza jest w chwili obecnej głównym kandydatem do awansu, bo oprócz buńczucznych zapowiedzi i licznych transferów, dokłada jeszcze świetne wyniki. A gdzie w tej chwili są Katowice, Cracovia, Arka czy Olimpia? Która narobiła mega transferów, tacy zawodnicy jak Smoliński, Rogalski czy Szczot często wchodzą jedynie z ławki, bo taką mamy pakę, a jak przychodzi wyjazd, to z kim byśmy nie grali, jadą z nami jak z kupą gnoju.
Szacun, Zawiszo! Ale u nas jednak poznacie, co to gorycz porażki ;) Jeszcze tylko 6 kolejek ;)

Kibol - 19 września 2012, 23:21:16 - *.play-internet.pl
Chwala bramkarzowi Dolcanu. Zetka mogla przegrac, a remis w ostatnich minutach mozna przyjac jak zwyciestwo

daro - 19 września 2012, 23:21:41 - *.dk.customer.tdc.net
Ryczcie sobie ryczcie!!!! Napinacze ze środka tabeli !!! Skoro nielubicie Zawiszy to po co na niego stawiacie ...A remisik daje nam przewagę 5 pkt nad 3 miejscem

redzik - 20 września 2012, 0:02:15 - *.venturi.pl
Tominho choc sie zalozymy ze nie zagracie w przyszlym sezonie w eks!!!ps sam sobie czyscisz krzeselko na stadionie po go..wienkach od mew???Wstyd wstyd wstyd!!!To jest obraz polskiej pilki..to jest zenujace,,,z calym szacunkiem dla pilkarzy Floty ktorzy swoja prace wykonuja super ale...dzialacze to ...brak slow

Redzik - 20 września 2012, 0:07:03 - *.venturi.pl
landsztrum!!!swietny post!!ja dopowiem tylko jedno-pamietam jak 12 lat temu przegrywaliscie w 3 lidze w NAKLE z CZARNYMI 0-9!!!Gdzie teraz jestescie???Szacun.VIIIVA WKSSSSSSSSSSS

macieju - 20 września 2012, 0:51:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ADMIN dlaczego skasowales moj komentarz ktory nikogo nie obrazal? a pelno tu wpisow do prowokacji innych tymi sie nie zajmujesz? a moze tez jestes antyZawisza?

ŁKS - 20 września 2012, 9:02:15 - *.ragz.com.pl (*.0.4.36)
Szkoda Bracia straconych punktów. Teraz będziecie musieli odrobić je na nas, a nam są potrzebne jak powietrze.Marnie to widzę. W każdym bądź razie do zobaczenia w sobotę w Łodzi;)

amaral - 20 września 2012, 9:27:05 - *.goleniow.vectranet.pl
od wtorku do dziś gra CAŁA piłkarska Europa. A gdzie są polskie drużyny?

daro - 20 września 2012, 9:46:47 - *.ip.netia.com.pl

Polskie drużyny są rozstawione zaczynają grać od cwierćfinałów.

qwe - 20 września 2012, 10:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z-dolcan-zabki-11-bramki

[Z] - 20 września 2012, 10:58:12 - *.adsl.inetia.pl
damy rade kolego ŁKS,jaki wynik nie padnie to my i tak będziemy się dobrze bawić na trybunach BSNT

ynternet - 20 września 2012, 14:35:06 - *.globalconnect.pl
FLOTA i Zawisza awans;) przynajmniej jeden z nich na pewno

obiektywny - 20 września 2012, 15:10:45 - *.60.133.146
Jestem z Grudziądza i mam nadzieję, że Zawisza awansuje. Zawsze popierałem i będę popierał piłkę w regionie, czy to w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu..itd itp. W Bydgoszczy jak widac jest duże zapotrzebowanie na piłkę nożną, bardzo dobra frekwencja, wiec lepiej byłoby abyście awansowali. Prawdę powiedziawszy, gdyby się tak nie stało to dla mnie byłby zawód....bo w sumie kto ma awansować?? Personalnie macie bardzo silną drużynę..choć jak wiadomo I liga to młyn i wiele sie może zdarzyć. Co do mojej Olimpii..liczę na spokojne utrzymanie, bez nerwówki do ostatniej kolejki. Zapraszamy do Grudziądza.....będzie się działo Pz dla normalnych.

Flociarz - 20 września 2012, 19:07:09 - *.globalconnect.pl
Szkoda, myslalem ze bedzie pieknie ale jest bardzo ladnie;d

normal-ki - 20 września 2012, 19:14:08 - *.146.243.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Napinaczy
Są mecze lepsze i gorsze,jak w każdej lidze świata. Jeszcze nie czas dzielić skóry na nieżwiedziu. Obiektywnie : i piłkarsko, i kibicowsko powinni awansować Cracovia i Zawisza. Flota i Niciecza nawet jesli awansują nie otrzymają koncesji.

Oli G-dz - 20 września 2012, 23:20:56 - *.30.39.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciągle awans w zasięgu połowy drużyn tej ligi,ale na grę w extraklasie przygotowane są tylko- Kraków,Bydgoszcz,Gdynia. Reszta im bliżej końca sezonu będzie wyrażnie zwalniać!

rafi - 21 września 2012, 9:16:33 - *.eurotel.cz
z Flotą pewnie będzie tak jak z Niecieczą w zeszłym sezonie,zacznie przegrywać żeby tylko nie awansować.a do napinaczy wymieńcie mi 1 klub na świecie który wygrał wszystkie mecze w sezonie? jesteście zwykłymi napinaczami!