19 września 2012, 21:52:02 - wencio
Janusz Niedźwiedź zwolniony z funkcji trenera Jaroty

Zarząd drugoligowego Jaroty Jarocin poinformował, że dotychczasowy trener Janusz Niedźwiedź przestał pełnić funkcję pierwszego trenera drużyny seniorów.

Niedźwiedź piastował swoje stanowisko od 16 kwietnia 2012 roku.

Jego byli już podopieczni zremisowali dzisiaj w meczu z MKS-em Kluczbork 1-1 i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

źródło: własne / Jarota Jarocin

niko - 19 września 2012, 22:38:16 - *.30.19.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to Niedźwiedź od pon. w Polonii Środa Wlkp. za zwolnionego M.Kurowskiego.

Berlin - 19 września 2012, 22:40:03 - *.CNet2.Gawex.PL
Poprawili wyniki - wygrana z liderem na wyjeździe + remis z będącym na fali Kluczborkiem - trener out. Nigdy nie zrozumiem polskiej piłki.

kumi - 19 września 2012, 22:48:24 - *.play-internet.pl
Uratował 2ligę ddla Jarocina..brawo.. a teraz ddzialacze robią byle robić coś,cokolwiek..a sponsorów szukać. Gratuluję lojalnemu Janowi! Taka nasza piłka.. w Jarocinie już tylko gorzej.. Brzoza trzymaj się!

omg - 19 września 2012, 22:52:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dziwna decyzja, niby czego oni wymagali z takim przeciętnym składem jak teraz to i tak wyniki nie były najgorsze, brakło skutecznosci w paru meczach.
żenada.

liol - 19 września 2012, 23:00:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A może tak zarząd/pasi brzuchy/ się zwolnią za brak pomysłu na dalsze losy Klubu

Bytów - 19 września 2012, 23:44:33 - *.multi-ip.pl
Zmiana tego trenera to bład.

u la la - 20 września 2012, 7:16:37 - *.dynamic.chello.pl
Czy to ten ze słynnych Januszów?

mili - 20 września 2012, 10:32:01 - *.kaskada.net
Najgorsza decyzja z możliwych naszego zarządu... najłtwiej zwolnić trenera no bo kogo innego??? a może tak napastnika choćby za owczarka zdało by się jakiegoś kupić co??? na to pieniędzy nie ma ale na bezsensowne zmiany w środku sezonu i wyrzucanie pieniędzy na nowego trenera to są...Żenada, wcale się nie zdziwie jak Jarota przgra następny mecz...

Elbląg - 20 września 2012, 10:58:01 - *.centertel.pl