21 września 2012, 17:25:38 - koofel
9. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 9. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-23 września.

Grupa wschodnia

22 września (sobota):

Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, godz. 16:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Wisła Puławy - Unia Tarnów, godz. 16:00, sędzia: Jacek Kikolski (Płock).
Olimpia Elbląg - Resovia, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Szczech (Białystok).
Radomiak Radom - Wigry Suwałki, godz. 16:30, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

23 września (niedziela):

Concordia Elbląg - Znicz Pruszków, godz. 12:00, sędzia: Damian Skórka (Koszalin).
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Mariusz Czyżewski (Olsztyn).
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Robert Podlecki (Lublin).
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock, godz. 16:30, sędzia: Zbigniew Zych (Lublin).

Grupa zachodnia

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Raków Częstochowa - Elana Toruń, godz. 15:00, sędzia: Leszek Gawron (Mielec).
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice, godz. 16:00, sędzia: Andrzej Martynowicz (Szczecin).
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek, godz. 16:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
MKS Oława - Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Calisia Kalisz - Lech Rypin, godz. 16:00, sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).
Energetyk ROW Rybnik - Jarota Jarocin, godz. 19:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Chrobry Głogów - Rozwój Katowice, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Zieliński (Konin).

źródło: własne / PZPN

peszkin - 21 września 2012, 17:38:54 - *.128.c86.petrotel.pl
Tylko Wisła ZKS

Miki - 21 września 2012, 17:59:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czas na kolejna wygrane Chojniczanki

johny - 21 września 2012, 18:38:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Widzę, Krztoń nisko wylądował, a jeszcze rok temu gwizdał T-Mobile Ekstraklasę...

ajko - 21 września 2012, 21:16:33 - *.plock.mm.pl
Wisła PŁOCK do boju.!!!!!!!

rafalski - 21 września 2012, 21:31:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor-Świt(1),Energetyk-Jarota(1),Calisia-Rypin(1)
,Kluczbork-Sosnowiec(X),Stal-Siarka(1),Raków-Elana
(1)

O(L)E - 21 września 2012, 22:33:40 - *.play-internet.pl
Olimpia Elbląg-Resovia Rzeszów 3:0 - mecze z lepszymi drużynami zawsze lepiej wychodzą OE i na trybunach komplet kiboli, ultrasi na maksa zapełnią ŁUK - race, oprawa, a po meczu browarek po wygranym meczu!

do miki - 21 września 2012, 22:58:37 - *.231.194.230
zebys sie nie zdziwil

obiektywny - 22 września 2012, 0:00:08 - *.play-internet.pl
do johny: Jakbyś był inteligentny to byś zobaczył, że Krztoń jest w I lidze, a II ligę dostał po raz pierwszy.

resoviak - 22 września 2012, 7:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rzeszów,22.09.2012 rok
Moje typy drużyn z Podkarpacia w II Lidze Grupa Wschodnia Sezonu 2012/2013.
Uwaga:
1 - zwycięstwo gospodarzy
x - remis
2 - zwycięstwo gości
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów x, 2, Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg x, 2, Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 1 to są typy 9 kolejki.

Zyga - 22 września 2012, 9:47:14 - *.play-internet.pl
obiektywny - 22 września 2012, 0:00:08 - user-164-127-234-173.play-internet.pl - Gdybyś Ty był inteligentny i czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że słowa "był" i "jest" mają całkiem inne znaczenie.

kibic - 22 września 2012, 12:26:00 - *.rypin.vectranet.pl
Wszyscy lepsi niż sędzia Sulikowski Dominik z Gdańska który w meczu 2 ligowym pokazał11kartek w tym 2 czerwone i 9 żółtych taki asy wypaczają wyniki meczów frustrują kibiców

hultaj - 22 września 2012, 13:20:38 - *.plock.mm.pl
Wiselko dzis aby wygrac z niepolomicami i bedzie ok.TYlko Wisła zks.

gigi - 22 września 2012, 13:22:53 - *.adsl.inetia.pl