22 września 2012, 20:08:48 - Korbol
Debiut Macieja Makuszewskiego w Tierieku

Maciej Makuszewski zadebiutował w barwach rosyjskiego Tierieka Grozny. Jego zespół w 9. kolejce rosyjskiej ekstraklasy przegrał 0-3 (0-0) z Łokomotiwem Moskwa, a Polak pojawił się na boisku w 70. minucie, zmieniając Fiodora Kudriaszowa.

22 września 2012, 18:15 - Grozny (Stadion imieni Sułtana Bilimchanowa)
Tieriek Grozny 0-3 Łokomotiw Moskwa
Maksim Grigorjew 62, Victor Obinna 83, Maicon 89

żółte kartki: Oleg Iwanow, Marcin Komorowski - Dienis Głuszakow, Andriej Jeszczenko, Jan Tigoriew, Dmitrij Tarasow.

sędziował: Aleksandr Jegorow.

90 minut w barwach Tierieka rozegrał Marcin Komorowski. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Piotr Polczak, natomiast Maciej Rybus z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową.

Tieriek zajmuje trzecią pozycję w lidze z 19 punktami na koncie.

wks - 22 września 2012, 20:19:09 - *.adsl.inetia.pl