24 września 2012, 19:17:19 - maciejko
Gol Marcina Burkhardta

Polski pomocnik Marcin Burkhardt strzelił bramkę dla Simurqa Zaqatala w wygranym 2-1 meczu azerskiej ekstraklasy z Kəpəzem Gəncə. To trzecie ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

24 września 2012, 15:00 - Zaqatala
Simurq Zaqatala 2-1 Kəpəz Gəncə
Stjepan Poljak 25, Marcin Burkhardt 85 - Şahin Kərimov 20

żółte kartki: Rasim Ramaldanov, Dilaver Zrnanović - Emin İmaməliyev, Məhərrəm Hüseynov, Bəxtiyar Soltanov, Şahin Kərimov, Ziyabil Məmmədov, Bujamin Asani.
czerwona kartka: Emin İmaməliyev (Kəpəz, 89. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Orxan Məmmədov.
widzów: 2000.

Burkhardt spędził na boisku 90 minut, całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał także polski bramkarz Dawid Pietrzkiewicz. W drużynie gości cały mecz zagrał były zawodnik m.in. Wisły Kraków i Cracovii - Guy Feutchine.

Po sześciu rozegranych meczach Simurq jest liderem tabeli z 14 punktami.

wow - 24 września 2012, 19:19:46 - *.speed.planet.nl
wow

loop - 24 września 2012, 19:20:00 - *.dynamic.chello.pl
Rozstrzelał się Bury.

pejsu - 24 września 2012, 19:22:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szalony ! ładny talent nam rośnie ! może zapracuje na transfer do dobrej zachodniej ligi i powołanie do kadry. W końcu cała kariera przed nim !

Fan piłki - 24 września 2012, 19:24:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można gdzieś w necie oglądać mecze ligi azerberdżańskiej ? Wyspowo-owczą też bym chętnie pooglądał, bo w tych ligach Polacy są gwiazdami, a to zawsze miło popatrzeć, kiedy rodakowi się powodzi za granicą. Bury w Polsce przeciętniak, który został skreślony w jednej z najsłabszych drużyn ligi, a tam największa gwiazda tej ligi.

celny - 24 września 2012, 19:45:21 - *.play-internet.pl
Jaki z niego Poljak, nazwisko nie wskazuje.

robchy - 24 września 2012, 19:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a taki NILDO ma już 7 bramek w 5 meczach

DENIS - 24 września 2012, 20:19:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marcin

Stau - 24 września 2012, 20:19:42 - *.globalconnect.pl
Musiałem sprawdzić - jak to w ogóle liga.

Lechujka - 24 września 2012, 20:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest taki zawodnik jak Nildo który szczelił 7 bramek w 6 meczach.

johny - 24 września 2012, 20:36:43 - *.ssp.dialog.net.pl
phi, Nildo w 7 meczach strzelił już 7 razy

Cygan - 24 września 2012, 20:46:06 - *.231.4.192.koba.pl
drużyny azerskie nie są wcale gorsze od polskich o czym przekonaliśmy się tak niedawno

kokaro - 24 września 2012, 21:20:46 - *.152.129.184.dsl.dynamic.t-mobile.pl
dlaczego on jeszce nie gra w kadrze?!!! skoro się sprawdza w lidze zagranicznej. kołtoń już pewnie ma nowy temat do wałkowania... a tak wogóle to mnie wqurvia że byle pachołek kopnie piłkę prosto W LIDZE ZAGRANICZNEJ nieważne jakiej rumuńskiej, mołdawskiej czu luksemburskiej, i już wszystkie pismaki pieją jakich to mamy zdolnych i cenionych kopaczy

Madrista - 24 września 2012, 23:07:10 - *.orneta.arkusnet.pl
Do kadry go buhahaha

aaa - 25 września 2012, 0:13:03 - *.tel.tkb.net.pl
BUrkhardt gra jak zawsze, przez pół sezonu pobłyszczy, a potem będzie spacerował po boisku

Shaam - 25 września 2012, 10:42:43 - *.158.216.160.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jeszcze nic, bowiem Nildo w 8 spotkaniach strzelił już 7 bramek.

byku - 25 września 2012, 11:03:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
doszły mnie słuchy, iż Nildo w 9 meczach strzelil aż 7 bramek !!

jhjh - 25 września 2012, 11:40:04 - *.warszawa.vectranet.pl
nildo z bogdanki??

Mordazpod2 - 25 września 2012, 12:19:10 - *.17.237.20 (*.87.240.69)
Jestem ciekawy skąd takie znajomości żeby aż do Azerbejdżanu się dostać !!!

wqeq - 25 września 2012, 13:28:21 - *.prenet.pl
Bury może się schować bo Nildo ma już 7 goli w 10 meczach

artikks - 26 września 2012, 3:38:52 - *.piastlan.net
to juz nie jest poznaniak..........to legionista ........kolejny to ratajczyk.....w poznaniu nie ma czego szukac.........kolejorz fanatyk

asas - 27 września 2012, 9:45:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kokaro kolton nic nie bedzie walkowal bo wie ze burkhardt swoje 5 minut w kadrze miał a swój talent mocno zmarnowal.Zapowiadal sie na lepszego kopacza.

MB - 27 września 2012, 16:25:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego w jagielloni nie był tak skuteczny. Tam jest problem z pomocnikami. Oceny za ostatni mecz wg ps