25 września 2012, 17:46:32 - slady
Gol Marcina Komorowskiego w Pucharze Rosji

Marcin Komorowski strzelił bramkę dla Tierieka Grozny w wygranym 3-1 (3-0) spotkaniu 1/16 finału Pucharu Rosji ze Spartakiem Nalczyk. Polski obrońca na placu gry przebywał przez cały mecz.

25 września 2012, 16:00 - Nalczyk
Spartak Nalczyk 1-3 Tieriek Grozny
Dawit Siradze 49 - Marcin Komorowski 4, Ezechiel N'Douassel 20, Rizwan Ucyjew 44

żółte kartki: Marat Szogienow - Piotr Polczak, Oleg Iwanow.

sędziował: Igor Fiedotow (Moskwa).

W drużynie Tierieka cały mecz rozegrał Piotr Polczak, który w 24. minucie został ukarany żółtą kartką. Z kolei Maciej Makuszewski opuścił boisko w 74. minucie, kiedy to zmienił go Magomied Mitriszew. Maciej Rybus z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową.

Tieriek w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą meczu Torpiedo Armawir - Łokomotiw Moskwa. 1/8 finału Pucharu Rosji odbędzie się w dniach 30-31 października.

Weronika S - 25 września 2012, 17:52:49 - *.walbrzych.vectranet.pl
Komorowski to jeden z najlepszych polskich obroncow.Powinien grac w kadrze Polski.

johny - 25 września 2012, 18:03:02 - *.ssp.dialog.net.pl
widział ktoś mecz, jak Makuszewski?

lm - 25 września 2012, 18:04:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pieknie sie rozwinal grajek. Od przecietnego ligowca do czołowego piłkarza jednej z lepszych druzyn w Rosji. Co znaczy ciezka praca

skyper - 25 września 2012, 18:20:38 - *.209.149.89
Brawo Polacy po pierwsze najważniejsze , a po drugie to komor zagrał drugi mecz z rzędu w pierwszym składzie i dołożył bramkę to godne pochwały . A Polczak zagrał w meczu pierwszy raz od wieków .

JajoWasz - 26 września 2012, 2:05:41 - *.252.57.72.internetia.net.pl
skyper - zacznij ogarniać, bo Polczak jest pierwszym rezerwowym stoperem i zalicza coraz więcej meczów. Dwie kolejki temu rozegrał cały mecz, bo z powodu urazu wypadł podstawowy obrońca i nie zagrał podobno źle. W którymś momencie stanął w miejscu, ale facet przegrany jeszcze nie jest.

JajoWasz - 26 września 2012, 2:07:56 - *.252.57.72.internetia.net.pl
A Komor zagrał drugi mecz z rzędu, bo wcześniej miał kontuzję długą. Jeszcze w tym sezonie nadejdą czasy Polonii Grozny, na wiosnę zdarzą się mecze z całą czwórką w podstawie
A jeszcze kilka lat temu zastanawialiśmy się co to za pionki Lecha wyeliminowały hah.

matko - 26 września 2012, 9:03:46 - *.toya.net.pl
są na necie z .pl blogach o Tereku poszukajcie a znajdziecie i nie bedziecie zadawac dziwnych pytań