26 września 2012, 20:51:42 - slady
Gol Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił gola dla VfL Osnabrück w wygranym 1-0 (0-0) meczu 11. kolejki trzeciej ligi niemieckiej z SV Darmstadt 98. Było to pierwsze ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

26 września 2012, 19:00 - Osnabrück (Osnatel-Arena)
VfL Osnabrück 1-0 SV Darmstadt 98
Marcus Piossek 85

żółte kartki: Andreas Glockner, Martin Hudec - Marcus Steegmann, Danny Latza.

sędziował: Norbert Grudzinski (Hamburg).
widzów: 7700.

Piossek na boisko wszedł w 65. minucie, kiedy to zszedł Thiel Yannic. Z powodu kontuzji kolana poza kadrą gospodarzy znalazł się były piłkarz Górnika Zabrze - Paul Thomik. Natomiast na ławce rezerwowych SV Darmstadt 98 cały mecz przesiedział polski napastnik Kacper Tatara.

VfL Osnabrück zajmuje obecnie 3. miejsce w ligowej tabeli ze stratą trzech punktów do lidera - SpVgg Unterhaching.

faf - 26 września 2012, 20:53:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl