okolica - 6 października 2012, 16:58:45 - *.dynamic.chello.pl

kibic - 6 października 2012, 17:03:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walczy jo???? Bronią sie w 10 u siebie z jednym murzynem z przodu z sredniakiem jakim jest Olmipia ...wstyd panie trenerze.

jurek - 6 października 2012, 17:04:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo dobre spotkanie ,dobry mecz duzo sie dzialo ,tylko dalej brak szczescia

okolica - 6 października 2012, 17:06:10 - *.dynamic.chello.pl
Ty kibic a co to za klub Olmipia???
paciorek siusiu i spać bo jutro do gimnazjum marsz!

obiektyw - 6 października 2012, 17:17:30 - *.mmpnet214.tnp.pl
Ewidentny rzut karny dla OKOCIMSKIEGO oczywiscie nie podyktowany bo jak moglo byc inaczej

miedziowy - 6 października 2012, 17:53:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@obiektyw:Mi się zdaje że jesteś uczulony na Olimpie bo kiedy Oni grają zawsze widzisz że faulują na polu karnych może tak jest ale gdzie to jest powiedziane że Sędzia musi podyktować Rzut karny? Może być również karny jeżeli Zawodnik wymusza karny to Sędzia może karny podyktować po drugiej stronie bramki a jego ukarać czerwonym Kartonikiem

orange - 6 października 2012, 20:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ewidentny karny niepodyktowany dla Okocimskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator - 6 października 2012, 20:25:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem dlaczego ale zostało zauważone już w poprzednim sezonie że sędziowie I-ligowi są nieprzychylni druzynom z małych miejscowości. Czyżby to odgórne zarządzenia ?

Brzyscok - 6 października 2012, 20:28:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski miał więcej okazji do zdobycia bramek więc nie wiem skąd opinia o autobusie w polu karnym drużyny z Brzeska. Okocimski drugi mecz na zero z tyłu .Coraz lepiej panowie .Trema mija zaczynamy punktowac.

gazeta.pl - 6 października 2012, 20:30:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzut karny jak najbardziej powinien zostać podyktowany nie wiem dlaczego sędzia nie gwizdnął? Czego się przestraszył?

kibic - 6 października 2012, 22:08:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Okocimskie nie martwcie się za tydzeń śledzi rozjedziecie i wszystko bedzie ok.

Xyz - 7 października 2012, 10:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski gra głęboką defensywę i za tydzień z Arką również padnie wynik bezbramkowy?!

Ross - 7 października 2012, 11:51:57 - *.85-200-12.bkkb.no
Dlaczego w tabeli Bogdanka z gorszym bilansem bramkowym i remisowym bezposrednim starciem jest przed Olimpia?

kibic do B - 7 października 2012, 12:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cytat z relacji live z meczu...,,Zespół Okocimskiego cały czas cofnięty na swojej połowie,wysunięty tylko Cisse,próbują długich zagrań w kierunku bramki Olimpii" I co Ty na to??? czyli jak autobus na swojej połowie i kopanie do przodu na afere a moze cos sie trafi hehe z taka gra to do okregowki.

aro - 7 października 2012, 13:30:56 - *.net.pbthawe.eu
Jak na trybunach bo to mecz konkretnych ekip był!

DawidAG - 7 października 2012, 14:19:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za tydzień to będzie NAJAZD na Brzesko i pogrom!!! 0:5 !!! TYLKO ARKA GDYNIA !!!

do kibica - 7 października 2012, 21:10:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kibica.... Ale to cytat z pierwszej połowy. Olimpia Elbląg niezasłużenie zremisowała z Okocimskim powinna przegrac poniewaz Okocimski w przekroju całego meczu był zespołem lepszym. Ewidentny karny nie podyktowany w 80 minucie meczu dla Okocimskiego.

Do DawidAG - 7 października 2012, 21:14:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie byłbym taki pewny tego 5:0 a i najazdu nie będzie bo dostaniecie 200 biletów buahahahaha. Nie umiecie się zachowywać bydło z Gdyni i Cracovii to dostaniecie tylko tyle biletów .

Brzesko - 7 października 2012, 21:16:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka już w Brzesku grywała kiedy była trzy klasy wyżej od Okocimskiego i nie bardzo umiała sobie poradzić więc jesteśmy w Brzesku spokojni o wynik

viking - 8 października 2012, 13:02:36 - *.centertel.pl
Brzesko o czym ty mówisz to są dwa różne światy.Remis bedzie zapisany złotymi literami w historii Okocimskiego!

kibic - 8 października 2012, 18:27:33 - *.adsl.inetia.pl
widzów 800 na pewno nie było nie wiem skąd takie info góra to 300 osób proszę nie zawyżać i tak to niczego nie zmieni gdzie jest wasze miejsce w szeregu!