11 października 2012, 15:50:37 - Rafal
eME U-19: Polska 5-0 Malta

Reprezentacja Polski do lat 19 wygrała 5-0 (2-0) z Maltą w swoim drugim meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Dzięki tej wygranej Polacy zapewnili sobie awans do II rundy eliminacji.

11 października 2012, 14:00 - Wronki
Polska 5-0 Malta
Kamil Włodyka 21, 60, Piotr Zieliński 38, Gracjan Horoszkiewicz 53, Jakub Legierski 75

Polska: 1. Oskar Rybicki - 2. Robert Sulewski, 4. Tomasz Kędziora, 5. Gracjan Horoszkiewicz, 15. Patryk Stępiński - 8. Łukasz Kacprzycki (63, 14. Bartosz Biel), 18. Martin Kobylański, 17. Karol Linetty, 10. Piotr Zieliński (59, 11. Jakub Legierski), 13. Kamil Włodyka - 16. Mariusz Stępiński (69, 9. Mateusz Janeczko).

Malta: 12. Jurgen Borg - 2. Godwin Mckay, 5. Samir Arab, 4. Daniel Zerafa, 3. Scott Chircop - 11. Ayrton Micallef (78, 16. Ryan Spiteri), 7. Brandon Muscat (71, 13. Shaun Attard), 10. Johan Bezzina, 8. Terence Agius (58, 14. Llywelyn Cremona), 6. Ryan Camenzuli - 17. Luke Montebello.

żółte kartki: Linetty - Zerafa.

sędziował: Ionuț Marius Avram (Rumunia).
widzów: 150.

W drugim dzisiejszym meczu Holandia wygrała w Szamotułach 4-0 (2-0) z San Marino. Ostatni mecz "biało-czerwoni" rozegrają w niedzielę o godz. 13:00 we Wronkach z Holandią.

Akwilon - 11 października 2012, 15:53:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzieś mi się wczoraj rzucił w oczy tytuł jakiegoś "artykułu", że nasza młoda reprezentacja gra z Malta i wcale nie może czuć się pewna.

mdx91 - 11 października 2012, 15:58:49 - *.xdsl.centertel.pl
Byłem na meczu z San Marino... Strasznie to wyglądało... San Marino mogło do przerwy prowadzić 2:0... Wyglądało to tak jakby Polacy chcieli za wszelką cenę remisować do przerwy... Ciekawe dlaczego???

obserwator - 11 października 2012, 16:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę o Rybickiego na Holandię. Może wygramy.

R - 11 października 2012, 16:05:24 - *.dynamic.chello.pl
Włodyka !

Mario - 11 października 2012, 16:09:42 - *.182.139.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bartosz Biel dał bardzo dobra zmiane.

Rafał - 11 października 2012, 16:10:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Malcie żałoba bo przegrali z drewniakami.

LKWQ - 11 października 2012, 16:13:33 - *.teteny.elte.hu
Stępińscy nie są braćmi. A tak na marginesie, wie ktoś dlaczego nie zagrał żaden młodzieżowiec z GTS-u?

zet - 11 października 2012, 16:16:26 - *.133.242.237
cos ruszylo... oby tak dalej

pako - 11 października 2012, 16:21:51 - *.dynamic.mm.pl
Nie porównujcie reprezentacji Młodzieżowych do dorosłych.San Marino za pare lat nie będzie juz chłopcem do bicia,bo nie graja złej piłki.Patrzcie Gruzja.Ostatnio na ME do lat 17 bodajże

asman - 11 października 2012, 16:25:11 - *.rz.izeto.pl
bracia Stępińscy ponownie graczami meczu!! niebawem awansują do kadry u-21!

piasto - 11 października 2012, 16:28:45 - *.123.202.174.jotanet.pl
To nie są bracia!!!

brawo - 11 października 2012, 16:39:56 - *.dynamic.chello.pl
brawo bracia Stępińscy!

Dami - 11 października 2012, 16:41:50 - *.szczecin.mm.pl
@pako
A ja sądzę, że wielkiego progressu nie zrobią w obecnej sytuacji. Bez profesjonalnej ligi ich postępy będą się kończyć na szczeblu juniorskim.

Dziuno - 11 października 2012, 17:06:13 - *.238.218.20
A może są w tej sprawie niech sie wypowie MAMA!!!

wuce - 11 października 2012, 17:17:41 - *.adsl.inetia.pl
Jak zagrały siostry Stępińskie?

dehatylowi - 11 października 2012, 17:55:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
Luke Montebello to Włoch .. Będzie walkower 3-0 dla naszych

Dami - 11 października 2012, 18:09:27 - *.szczecin.mm.pl
@dehytalowi
Podwójne obywatelstwo...grał już w ich kadrach młodzieżowych. Gdyby mecze kończyły się walkowerami to chyba by zauważyli, że coś tu nie gra, co?

kierkuwa - 11 października 2012, 18:14:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
nie rybickiego tylko skrzyniarza! ten rybicki to taki kisiel w bramce ze szok. Nie wiem czemu tak jest kto wybiera bramkarza?

Pipek - 11 października 2012, 18:37:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Hahaha nie ma to jak samemu komentować ze powinno się być w składzie skrzyniarz hahahahah

Parowka - 11 października 2012, 18:46:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Haha aman :p

obserwator - 11 października 2012, 19:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kierkuwa - masz rację Rybicki straszny kisiel i panika w pierwszym meczu wyręczył go Liberacki ze złamaną nogą a dzisiaj też nie było lepiej. Ale na układy nie ma rady.

Haha - 11 października 2012, 19:31:12 - *.opera-mini.net (*.20.70.65)
Taka Malte to by kazda druzyna pokonala U19 z Polski

forza - 11 października 2012, 19:35:21 - *.xdsl.centertel.pl
Bracia Stępińscy rewelacja. Starszy z nich graczem meczu. Na sopcascie oglądałem i nie tylko ja ale i komentator był zachwycony starszym z braci Stępińskich. Oby do przodu - CRACOVIA PANY!

podejrzane - 11 października 2012, 20:09:20 - *.239.152.5
czy Stępińscy mają różne matki? Bo jeden jest z maja 95 a drugi ze stycznia 95 hm..

rak - 11 października 2012, 20:44:33 - *.play-internet.pl
gimbusy od "braci" Stępińskich spać!

DENIS - 11 października 2012, 20:47:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra Wróżba

max - 11 października 2012, 21:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten napastnik Stępinski beznadziejny żadnego "1 na 1" nie wygrał i w dodatku zmarnował 200% sytuacje , Kobylański rządził w srodku i starczylo , tak wykonywanych stały fragmentów nie widziałem nawet na poziomie ekstraklasy

ddd - 11 października 2012, 22:08:26 - *.play-internet.pl
Kamil Włodyka ma dzisiaj urodziny

MarcoPolo - 11 października 2012, 22:21:24 - *.175.68.226
Brawo Włodyka, młody zawodnik Ruchu. Świetnie się chłopak rozwija. Kolejny występ w podstawowym składzie tej kadry. Oby tak dalej. Brawa !!

Frank - 11 października 2012, 22:53:25 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
on baja, Stepinscy to nie bracia

byk - 11 października 2012, 22:59:36 - *.1.87.77.in-addr.arpa.czajen.pl
a gdzie parol?

BartKKS - 11 października 2012, 23:39:39 - *.adsl.inetia.pl
dobrze, że wychodzą dwie, a z tymi braćmi to już dajcie spokój, kto mądry ten nie odpisuje!!

kart - 12 października 2012, 0:12:23 - *.dynamic.chello.pl
Czemu bracia Stępińscy grają w tej kadrze skoro są o rok młodsi?

bisztu - 12 października 2012, 0:15:05 - *.dynamic.chello.pl
młodszy Stepinski dramat... powinien brać przykład ze starszego brata...

gej Romek - 12 października 2012, 10:59:34 - *.opera-mini.net (*.108.105.85)
Ciekawe czy bracia Stępińscy są przystojni ?

ABC - 12 października 2012, 11:31:05 - *.87.179.78
Czy bracia Stępińscy są braćmi jednojajowymi?!

Ja - 12 października 2012, 16:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I znów patrząc na tabelę potwierdza sie milimalizm Polaków. Wystarczyło pokoć San marino rowniez 5:0 i z Holendrami wystarczyłby nam do zajęcia 1wszego miejsca remis.

jajo - 14 października 2012, 18:27:26 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se