13 października 2012, 18:51:08 - Rafal
I liga: Sandecja 2-1 Dolcan

13 października 2012, 17:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Dolcan Ząbki
Bartosz Szeliga 68, Arkadiusz Aleksander 90 - Bartosz Osoliński 88 (k)

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 17. Marcin Makuch, 6. Mateusz Kowalski, 18. Peter Petrán, 2. Marcin Kowalski - 24. Mateusz Młynarczyk (59, 11. Bartosz Szeliga), 14. Yuriy Zinyak, 37. Wojciech Mróz, 25. Filip Burkhardt (80, 7. Piotr Mroziński), 15. Sebastian Szczepański (71, 16. Adrian Świątek) - 21. Arkadiusz Aleksander.

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 17. Daniel Dybiec, 6. Piotr Klepczarek, 19. Rafał Grzelak - 24. Damian Świerblewski, 23. Szymon Matuszek, 20. Bartosz Osoliński, 13. Grzegorz Piesio, 7. Dariusz Zjawiński (73, 4. Rafał Wiśniowski), 10. Robert Chwastek (70, 14. Damian Jakubik) - 11. Maciej Tataj (55, 27. Mateusz Piątkowski).

żółte kartki: Młynarczyk, Zinyak - Piesio, Dybiec, Leszczyński.
czerwona kartka: Rafał Leszczyński (90. minuta, Dolcan, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 1500.

Od 90. minuty w bramce gości stał Damian Świerblewski.

źródło: własne / ekstraklasa.net

ff - 13 października 2012, 18:53:00 - *.dynamic.chello.pl
SANDECJA ! Pozdro z Kielc bracia!

siwe włosy - 13 października 2012, 18:53:13 - *.ssp.dialog.net.pl
W Nowym Sączu mecz dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli. Pierwszą część spotkania zostawimy bez komentarza, bo nie była zbyt ciekawa. Jedyne co możemy powiedzieć to to, że była wyrównana. W drugiej połowie też przez długi czas niewiele się działo, a oba zespoły raz po raz próbowały zaskoczyć rywali. W 59.minucie Młynarczyka zmienił Bartek Szeliga. I w 68.minucie Szeliga dał prowadzenie Sandecji. Bohaterem jednak nie został, bo gospodarze tego meczu nie wygrali. W 88.minucie sędzia dopatrzył się faulu na graczu Dolcanu i minutę później jedenastkę na gola zamienił Bartek Osoliński. A w 93.minucie, w ostatniej akcji meczu Arkadiusz Aleksander dał zwycięstwo gospodarzom. Co za emocje! Sandecja jednakl wyszarpnęła triumf. Nasz tytuł gracza meczu dla Tataja, bo grał dobrze i nie wiedzieć czemu zszedł już w 55.minucie. Pozdrawiamy, Dziadek Siwe Włosy i Przemek! Dziś już nie będziemy na żadnym meczu, dopiero jutro na Flota-Warta. Miłego wieczoru! PS. Cieszycie się z naszego kolejnego powrotu na portal 90minut.pl?

dex - 13 października 2012, 18:53:40 - *.tktelekom.pl
Miejsce takich klubów jak Dolcan , które nie mają kibiców jest w klasie okręgowej .

haha - 13 października 2012, 18:59:56 - *.opera-mini.net (*.191.214.4)
Kmita Nowy Sącz

gilu - 13 października 2012, 19:20:34 - *.iap.pl
A ja, żeby nie umierać na serce poszedłem na Olimpie/Beskid ze Startem Elbląg na Nadbrzeżnej - superliga kobiet w ręczną. I też prawie umarłem. Nasze wygrały pierwszy historyczny mecz. Za darmo, w ciepełku no i fajne nogi. Polecam na zimę.

ABG - 13 października 2012, 19:20:37 - *.145.246.94.ip4.artcom.pl
kolejowy klub sportowy.

bubulina - 13 października 2012, 19:20:55 - *.ip.netia.com.pl
do -dex-a wiesz gdzie twoje miejsce czubku jest .jeżeli myślisz że te łyse czuby są kibicami to ja nie chcę oglądać SPORTU .sport dla ludzi a nie dla hołoty co się podpisać nie potrafią .

gilu - 13 października 2012, 19:22:51 - *.iap.pl
@haha - ostatni z Kmity to siedzi na ławce. Wypuścili cie z łagru?

kibic - 13 października 2012, 19:31:37 - *.szczecin.mm.pl
siwe wlosy nie cieszymy sie z waszego powrotu bo piszecie glupoty a przyklad to co napisales po tym meczu ze bohaterem nie zostal bo gospodarze meczu nie wygrali a dalej piszesz ze sandecja jednak wyszarpnela zwyciestwo to swiadczy ze piszesz juz gotowy tekst wczesniej a pozniej tylko wklejasz zeby byc tylko pierwszym-ZALOSNE

kibic - 13 października 2012, 19:38:34 - *.adsl.inetia.pl
panu Dankowi już podziękujemy

tiku1 - 13 października 2012, 19:43:25 - *.218.106.110
TYLKO SANDECJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cesc93 - 13 października 2012, 19:55:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli brama na 2-1 padła jak już Świerblewski stał?

a012 - 13 października 2012, 19:59:09 - *.com
jak Świerblewski wszedł do bramki to bylo 1-1 czy 2-1??

kks - 13 października 2012, 20:06:45 - *.nowysacz.vectranet.pl
bylo juz 2-1

picnic - 13 października 2012, 20:07:02 - *.218.105.156
Nie, Leszczyński dostał czerwoną tuż po straconej przez Dolcan bramce.
Ogólnie mecz emocjonujący, gracze Sandecji jeździli ambitnie na d... i wygrali zasłużenie. Dino w dwa tygodnie potrafił wykrzesać coś z chłopaków. Jeśli do końca rozgrywek będą walczyć tak jak dziś, to środek tabeli mamy spokojnie.

upo - 13 października 2012, 20:07:22 - *.dynamic.chello.pl
wpadła cabajka?sandecja z takim bramkarzem powinna zmienić nazwę na Kosmos klops

taaa - 13 października 2012, 20:23:54 - *.nowysacz.vectranet.pl
Cabaj znów dobry mecz. Jeden błąd popełnił ale bez konsekwencji.

do upo - 13 października 2012, 20:26:56 - *.opera-mini.net (*.254.136.190)
upo a widziałeś grę Cabaja w Sandecji? Od początku rundy jest najlepszym zawodnikiem Sandecji. Gra bardzo pewnie i wiele razy bronił w sytuacjach w których "nie miał prawa obronić" Brawo Marcin i oby tak dalej. Tylko Sandecja!

do upo - 13 października 2012, 20:45:51 - *.devs.futuro.pl
Marcin jest najlepszym zawodnikiem Sandecji i jednym z najlepszych(o ile nie najlepszym) bramkarzy w lidze.

? - 13 października 2012, 20:55:21 - *.nowysacz.vectranet.pl
uwielbiam czytać komentarze frustratów niejaki @ haha chciałeś być cool ale się pajacu zbłaźniłeś a te siwe włosy to nie zły przekręt jest widać poczytał coś na relacji live i dodał jakieś farmazony swoje pisząc o tataju a on kopną sobie dzisiaj piłkę ? chłopie co ty palisz ? co do meczu dzisiaj Sandecja grała jak za dawnych czasów ambitnie i do końca,karny dla dolcanu był akurat w tedy stałem na linii pola karnego i był faul.Wygraliśmy zasłużenie grając do końca i po golu na 2-1 myślałem że wszyscy kibice wejdą na płyte boiska z emocji .To był mecz za 6 punktów.Co do tych z pod warszawy widać takie boiskowe bydło co faul to krzyk a bramkarz po wpuszczeniu gola na 2-1 odwalił typowy frajerski myk kopną zawodnika Sandecji i dostał czerwień po rodzę do szatni na do widzenia usłyszał pociski pod swoim adresem.

lolo - 13 października 2012, 22:16:50 - *.nowysacz.vectranet.pl
Cabaj znów bardzo dobry wystep!!!pewny punkt zespolu,dobry mecz całego zespołu sandecji!!!

adaj - 13 października 2012, 22:44:58 - *.adsl.inetia.pl
3673,sandecja-nowy-sacz-dolcan-zabki-zdjecia,36423
11,id,t,zid.html#galeria
Tutaj widzimy młyn sandecji....bez komentarza.

siwe włosy - 13 października 2012, 22:45:44 - *.147.122.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@a i @kibic
Zamiast nas krytykować zwrotami na poziomie przedszkola sami spróbujcie oceniac każdy mecz 1.ligi tak jak my to robimy. Podejmijcie wyzwanie, pokażcie że Bozia rozumek jednak dała. A jak nie to chociaż nie obrażajcie i nie piszcie głupot w naszą stronę. My i tak będziemy robic swoje. Pozdrawiamy, Dziadek siwe włosy i Przemek

Misiek - 13 października 2012, 23:09:29 - *.nowysacz.vectranet.pl
Żenująca postawa Sandecji jak zwykle, jeszcze słabsza Dolacnu. A szkoda, bo można było tym importowanym do NS frajerom dokopać i byłby z nimi spokój. A w tej sytuacji niestety nadal odgórne decyzje o zabawie tej pseudokadry z pseudotrenerem Świeradem.

Saczers - 14 października 2012, 9:09:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ adaj , młyn Sandecji w tym meczu był z drugiej strony na sektorze c , hehehaha , chciałeś osmieszyc kibicow Sandecji a osmieszyłes siebie błaźnie heh

Sandecja - 14 października 2012, 9:39:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener Dolcanu powinien odbyc rozmowe wychowawczą ze swoim bramkarzem , bo to co to dziecko wyprawiało i jak prowokował kibiców to sie w głowie nie mieści. Szczytem wszystkiego była zasłuzona czerwona , gosciowi cos na mózg siadło , do psychiatry z nim !

Xisco - 14 października 2012, 9:41:22 - *.nowysacz.vectranet.pl
@ siwe włosy. Ale po co macie oceniać każdy mecz I ligi? Oceniajcie te które faktycznie widzicie. Bo przede wszystkim Wasz opis ma sie nijak do rzeczywistości i wychodzą takie "kwiatki" jak w tym opisie, że Sandecja meczu nie wygrała a linijkę później ze jednak wyszarpała zwycięstwo. Nie rozumiem jaki jest cel opisywania czegoś czego nie było się naocznym świadkiem? Później zdziwienie że ludzie sie z tego(i z Was) śmieją.

do adaj - 14 października 2012, 10:39:13 - *.nowysacz.vectranet.pl
pokemonie a po co młyn na jakims dolcanie ? dziecko dziecko chyba że dla ciebie mecz z dolcanem to mecz twoich marzen bo dla innych kibiców nie ,akurat tak jak napisał Saczers młyn wczoraj był na sektorze C wiec nie błaźnij sie net hoolsie.Widać aż popuściłeś z tej napinki ale ci nie wyszło hahahha lamusie.@ Misiek chyba zapomniałeś dodać że takim frajerem jak ty to nikt nie jest jezeli wiesz co to znaczy słowo frajer widać piszą ludzie tutaj farmazony tylko i wyłącznie zeby sie po napinać.Brawo za wczoraj i za wychowanków w składzie.

seba - 14 października 2012, 10:43:51 - *.com
adaj - 13 października 2012, 22:44:58 - 77-255-107-10.adsl.inetia.pl a cu tu robi wislacki kmiotek z nowego wiśnicza ? buhahahhahahahahaha ....bez komentarza dawaj dalej dzieciaku moze kiedys uda ci sie prowokacja bo jak na razie dałes popis swojej głupoty

cubs - 14 października 2012, 10:46:58 - *.kundenserver.de
brawo moja kochana Sandecjo wiedziałem że długo ta fatalna passa trwać nie będzie z tego co słyszałem dobry mecz był i przede wszystkim widać że chłopaki grali ambitnie do końca Dino zrobił w kilka dni coś czego temu pseudo fachowcowi araszkiewiczowi nie wyszło cieszy duza liczba wychowanków mają się od kogo uczyć >pozdrawiam z emigracji

kiry - 14 października 2012, 10:55:58 - *.websupport.sk
ten leszczynski z dolcanu to ładna parówa nie chce pisac jakie miał prowokacje do kibiców bo od razu skasuja mój post ale powiem podobne do to tych z gorszej czesci warszawy chyba im kibicuje pajac bo strasznie kozaczył do kibiców taki pedo bear haha ale jak musiał zejsc do szatni po czerwonej kartce dostał od kibiców odpowiednie pozegnanie i jak pies skulił ogon ze spuszczoną głową masakra dobre to było kto wczoraj był na meczu to pewnie to widział

hhhhh - 14 października 2012, 11:01:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w nowym saczu tylko WIDZEW

b - 14 października 2012, 11:16:58 - *.210.77.15.as42926.net
nie budowalni a w krakowie real a w warszawie rubin kazan widac ten dalej swoje co tydzien to ten sam temat hehe

. - 14 października 2012, 11:23:49 - *.ip.onuse.pl
do hhhh ale108.neoplus.adsl.tpnetie .pl twoje ip jest z olsztyna dzieciaku masz zabawe ze co tydzien w innym temacie piszesz jedno i to samo ? widać tak tylko nie zapomnij za tydzien to wpisac

kibic - 14 października 2012, 11:55:13 - *.adsl.inetia.pl
hhhh oj boli cię ta Sandecja to samo dotyczy napinaczy z Brzeska zajmijcie się swoimi klubami a zwłaszcza ty z Okocimskiego bo zaniedługo zabiora ci klub i będziesz jeździł na Okocimski Nieciecza

janosik - 14 października 2012, 12:18:51 - *.opera-mini.net (*.225.88.85)
Wiadomosc z orange. Dzis o 16 Kogut chce wycofać sie z rozgrywek(który to juz raz) widziałbym Cecherza w Sandecji i kilku jego piłkarzy. Warto sie nad tym zastanowić

fanatykck - 14 października 2012, 12:39:45 - *.cdma.centertel.pl
Stal & Korona & Sandecja

? - 14 października 2012, 14:25:22 - *.nowysacz.vectranet.pl
dajcie już spokój z tym kogutem i kolejarzem kogut zawsze chce wycofać klub jak przegrają i mają pretensje do sędziego a jak Sandecje przekręcili w tamtym sezonie to było dobrze ? co do zawodników oni chętnie by wrócili do Sandecji i sami o tym mówią ale nie przy obecnym zarządzie więc tego typu dyskusje nie mają już sensu czy 1 czy 2 czy 3 liga Sandecja to Sandecja klub który kochają kibice a kogut niech sobie ma swoją zabawkę u siebie na wsi i zajmie się obietnicami a nie tylko dużo gada mało robi bo jak na razie na sądeczyznie nic chłop nie zrobił wystarczy zobaczyć na ponad 100 letni dworzec pkp śmiać mi się z chłopa chce .A co do napinaczy zawsze się znajdą czy tutaj czy na innej stronie

Max - 14 października 2012, 17:49:25 - *.1-79-r.retail.telecomitalia.it
Widzialem co prawda tylko skrot meczu przez internet, ale widze ze w porownaniu do poprzednich spotkan Dino poukladal druzyne dosyc fajnie na ten mecz. Byly sytlacje tak z jednej jak i z drugiej strony, ale przynajmniej Sandecja nie byla zgubiona. Mam nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej.

kibic - 14 października 2012, 17:57:48 - *.adsl.inetia.pl
kogut nie wycofa drużyny ciekawe kto by grał na jego stadioniku który sobie buduje a co do Sandecji to jak już pisałem zarząd z piekarzem na czele do zwolnienia wtedy może coś z Sandecji będzie inaczej będzie tylko gorzej

d - 17 października 2012, 22:07:32 - *.surfert.nl