13 października 2012, 20:41:44 - qmichal
Theo Walcott nie zagra z Polską

Z powodu urazu klatki piersiowej Theo Walcott nie zagra we wtorkowym meczu z Polską.

Zawodnik Arsenalu nabawił się urazu na samym początku wczorajszego spotkaniu z San Marino (5-0). Był to efekt zderzenia z golkiperem gości Aldo Simoncinim.

Walcott pojechał do szpitala z podejrzeniem złamanych żeber, bo tuż po wypadku miał problemy ze złapaniem oddechu.

źródło: własne / Eurofutbol.pl

owca - 13 października 2012, 20:42:27 - *.adsl.inetia.pl
co to da

sid - 13 października 2012, 20:45:46 - *.tktelekom.pl
Zamiast 0-4 przegramy 0-3 .

west ham u - 13 października 2012, 20:48:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nasi pseudo kopacze będą znowu biegac jak stadko wypuszczonych owieczek z zagrody,typuje najmniej 3-0 dla synów Albionu,pozdrawiam

Rafał - 13 października 2012, 20:51:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z 0:4 nie wyjdziemy.

Zbieguna - 13 października 2012, 22:11:32 - *.emouse.pl
Jakby Polska wygrała każdy z Was cieszyłby się z wygranej ale pod innym nickiem, Pozdro dla prawdziwych kibiców.

DENIS - 13 października 2012, 22:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wielka to pociecha

barni - 13 października 2012, 22:27:13 - *.stimo.net
co wy bredzicie? przeciez anglicy to cieniasy, ramis bedzie spokojnie a moze i coś weicej

LKWQ - 13 października 2012, 22:45:23 - *.teteny.elte.hu
to akurat wzmocnienie dla dumnych synów Albionu - każdy lepszy od tej łamagi

ss - 13 października 2012, 23:07:36 - *.internetia.net.pl
I CO TERAS????

AQQ - 13 października 2012, 23:21:10 - *.play-internet.pl
Jeśli będziemy mieć mega szczęście, zagramy mecz życia jak za Leo z Portugalią to może uda się ugrać remis a`la 1:1, w przeciwnym razie jak nic dostaniemy 0:2.

POLAK26 - 14 października 2012, 5:33:29 - *.pulman.pl
Polacy zremisują... to jest minimum... możemy pokusić się o zwycięstwo... zobaczycie. historyczny mecz będzie miał miejsce...

kurnik żeb - 14 października 2012, 11:04:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl