20 października 2012, 17:22:40 - Korbol
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Borussii w przegranym 1-2 (0-1) spotkaniu 8. kolejki Bundesligi z FC Schalke 04. Dla polskiego napastnika, który rozegrał całe spotkanie, to trzeci gol w trwającym sezonie ligowym.

20 października 2012, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-2 FC Schalke 04
Robert Lewandowski 55 - Ibrahim Afellay 14, Marco Höger 48

żółte kartki: Julian Schieber, Moritz Leitner - Marco Höger, Lars Unnerstall, Christian Fuchs.

sędziował: Felix Brych (Bawaria).
widzów: 80 645.

Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał także Łukasz Piszczek, natomiast z powodu kontuzji w kadrze Borussii zabrakło Jakuba Błaszczykowskiego.

Zespół z Dortmundu zajmuje 4. miejsce w tabeli z 12 zdobytymi punktami.

Xevatiz - 20 października 2012, 17:23:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik, Bayern na mistrza.

ManiekZB - 20 października 2012, 17:23:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nudny mecz.

trampek - 20 października 2012, 17:23:49 - *.play-internet.pl
Czy komuś, kto ma Cyfrę też zacinał się Eurosport ?

Tomek - 20 października 2012, 17:25:08 - *.ip.jarsat.pl
Lewandowski kilka dni po meczu z Anglią strzela bramkę, a P.Wszołek w Czwartek był w Sopocie i balował w Czekoladzie. Niezły reprezentant;)

ff - 20 października 2012, 17:28:09 - *.LAN3.mega-net.pl
Tomek szkoda ci że ty jesteś kaleka i do tego bez kasy?

trampek - 20 października 2012, 17:28:19 - *.play-internet.pl
No to chociaż nie jestem sam, choć to marna pociecha ;)

Michniewwi - 20 października 2012, 17:32:48 - *.adsl.szeptel.net.pl
W tym roku Bayern mistrzem . Bvb na podium 2,3 lu nawet 4msc niestety..

ss - 20 października 2012, 17:35:41 - *.internetia.net.pl
Ta jasne , po 8 kolejkach już rozdali kto spadł, a kto mistrzem. :D

asd - 20 października 2012, 17:43:22 - *.adsl.inetia.pl
mi nic nie zacinało, ff a kaleką to ty się urodziłeś i takim zostaniesz. Tomek ma rację. Ktoś chce być piłkarzem to musi być też profesjonalistą. Inaczej zostanie łamagą. Takim jak ty jesteś.

judasz - 20 października 2012, 17:45:19 - *.ip.netia.com.pl
Gdzie internetowy troll Rafał??? Podobno Lewy miał już na trybunach być według twoich przewidywać.

Polik - 20 października 2012, 17:48:39 - *.018-2-73746f22.cust.bredbandsbolaget.se
Do reprezentacji go

Mati - 20 października 2012, 18:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zacinało też na Polsacie cyfrowym...
BVB wraca do swojej regularnej formy z przed 2 lat. Kibice sukcesu którzy tak chcieli oglądać mecz z Realem w telewizji publicznej chyba szybko przełączą na inny kanał

Rafał - 20 października 2012, 18:22:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Borusia gra piach.

ktoś - 20 października 2012, 18:27:37 - *.bialystok.vectranet.pl
Borussia bez Błaszczykowskiego nie istnieje

1906ZS - 20 października 2012, 18:39:38 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda że w kadrze nie strzelił od 600 minut...

. - 20 października 2012, 19:10:13 - *.static.hdsnet.hu
No i świetnie Nie będzie hat tricka Borussii hehe

egal - 20 października 2012, 20:06:08 - *.unitymediagroup.de
zasluzone zwyciestwo , byli lepsi

zz - 20 października 2012, 20:19:58 - *.c195.msk.pl
ja mam cyfre i nic mi sie nie zacinało
a lewandowaski sie powoli wypala juz wiedza na co go stac i go kryja pukło mu po w powietrzu jest dobry zobaczymy co z robic w srode jak bd musiał walczyc z pepe i ramosem,varanem,essienem nic mu nie wyjdzie

zz - 20 października 2012, 20:22:12 - *.c195.msk.pl
Arek piech Arek piech

DENIS - 20 października 2012, 20:49:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

Rafał - 20 października 2012, 22:02:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby mecz Borusi Schalke o 2 klase lepsi. Lewandowski bezbarwny a jak mu już dograli setke na sam na sam to tak przyjmował piłkę że ta odbiła mu się od sęka i spartaczył. Gol a la Rasiak po rzucie wolnym piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki.

Cesc93 - 20 października 2012, 22:36:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak to jest, jak się ze składem kombinuje w takim meczu.

S04 - 22 października 2012, 15:46:42 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zasluzone zwyciestwo SCHALKE 04!!! Derby Wygrane. Lewandowski i Piszczek Slabi.