20 października 2012, 20:54:06 - slady
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył swojego pierwszego gola ligowego dla Sivassporu w obecnym sezonie. Zespół Polaka przegrał 2-4 (1-2) w meczu 8. kolejki tureckiej ekstraklasy z Antalyasporem. Reprezentant Polski rozegrał całą pierwszą połowę oraz został ukarany żółtą kartką.

20 października 2012, 19:00 - Antalya (Akdeniz Üniversitesi Stadyumu)
Antalyaspor Kulübü 4-2 Sivasspor Kulübü
Ismaïl Aissati 10, Isaac Promise 41, 86, Lamine Diarra 56 - Kamil Grosicki 38, Michael Eneramo 48

żółte kartki: Koray Arslan, Ergün Teber, Uğur İnceman, Zeki Yıldırım - Kamil Grosicki, Milan Borjan, Hayrettin Yerlikaya, Doğa Kaya.

sędziował: Tolga Özkalfa.

Grosickiego w 46. minucie zmienił Ricardo Pedriel. Sivasspor ma na koncie dwanaście punktów, co daje 8. miejsce w ligowej tabeli.

jaco - 20 października 2012, 21:01:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś się orientuje czemu grosik zszedł w przerwie ? Słabo wyglądał, jakiś uraz czy dał mu trener odpocząć po kadrze ?

sebis - 20 października 2012, 21:08:38 - *.dynamic.chello.pl
Nie dziwcie się, że został zdjęty wcześnie. Jest po męczącym zgrupowaniu i prawie 90 minutowym morderczym spotkaniu z Anglią!! Ludo dzisiaj też został zdjęty stosunkowo wcześnie. W końcu prowadzili do przerwy 3-0.

sebis - 20 października 2012, 21:11:32 - *.dynamic.chello.pl
Pardon, źle spojrzałem oni przegrywali 2-1.. Sorry za pomyłke, ale fakt faktem, że może być zmęczony. Nie miał zbyt wiele czasu na regeneracje

olo - 20 października 2012, 21:20:57 - *.raciborz.vectranet.pl
proszę, sporo doniesień o kadrowiczach strzelających bramki w ten weekend - Milik, Obraniak, Lewandowski, teraz Grosicki... widać nareszcie kadra działa motywująco, a nie jest tylko obowiązkiem

RaKa - 20 października 2012, 21:55:44 - *.tktelekom.pl
Pewnie jeszcze nie doszedł do siebie po ciężkim boju z Anglią. Bo nie wierzę, że po tym co widziałem właśnie z Anglikami i teraz po zdobytej bramce trener usadziłby go od tak na ławkę. Ale powiem wam szczerze, że chłopak marnuje się w tym zespole. Spokojnie mógłby sobie pograć w średniaku ligi angielskiej lub np. w czołowym klubie z Bundesligi.

kresowiak - 20 października 2012, 22:31:01 - *.suwalki.vectranet.pl
A co dzieje się z Małeckim,łapie się chociaż na ławę tam w Turcji?

Dadzi - 20 października 2012, 22:53:12 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se

Marian - 21 października 2012, 11:57:20 - *.adsl.inetia.pl
W meczu z Anglikami był jednym z najlepszych piłkarzy a trener go zmienił,w klubie to samo,o co chodzi??Nie ma kondycji na cały mecz czy co???

dfsf - 21 października 2012, 13:35:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko, tak między Bogiem, a prawdą to chyba właśnie tego gola nie było, a sędzia sobie go wymyślił...;)

trans - 21 października 2012, 13:45:28 - *.icpnet.pl
Trochę po niewczasie . Szkoda że w meczu z Anglią tak sie nie roztrzelali . hahahahaha!

zubr - 21 października 2012, 18:07:02 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se