29 października 2012, 17:35:52 - slady
Edgar Çani w drużynie Młodej Polonii

Edgar Çani został przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa. Jest to odpowiedź sztabu szkoleniowego "Czarnych Koszul" na niewłaściwe zachowanie Albańczyka w trakcie i po meczu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów.

We wspomnianym spotkaniu Çani wszedł na boisko w 90. minucie, zmieniając Łukasza Teodorczyka. Polonia wygrała ten mecz 5-0.

źródło: własne / Polonia Warszawa

? - 29 października 2012, 17:37:36 - *.019.c81.petrotel.pl
co zrobił?

Oski - 29 października 2012, 17:37:48 - *.85-237-183.tkchopin.pl
No trudno...

Drago - 29 października 2012, 17:38:17 - *.blokowe.pl
On to jednak ma coś z głową. Chory człowieczek. Ukarać i nigdy więcej do pierwszej drużyny! Nic się nie potrafi nauczyć.

Wan - 29 października 2012, 17:38:43 - *.108.103.87
ale co on zrobił?

kibol - 29 października 2012, 17:39:12 - *.30.116.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
CHYBA chciał strzelać karnego, do czego go nie dopuszczono.

eM - 29 października 2012, 17:41:38 - *.youtorrent.com
Jakto co zrobil? Czytac nie umiecie?
Wszedl na boisko dopiero w 90. minucie, a to bylo juz praktycznie po meczu. Byczyl sie caly mecz na lawce rezerwowych, dlatego dobra decyzja trenera. Jak sie chce byczyc to niech to robi w ME a nie w pierwszym zespole.

SiweWłosy - 29 października 2012, 17:43:27 - *.internetia.net.pl
hahaha no rozumisz typowa Polonia Warszawa, no co robią!

max - 29 października 2012, 17:45:03 - *.dynamic.chello.pl
Chodzi o to że zrobił karnego przy stanie 4-0 i chcial wykonać jedenastkę ale piłke zabral mu Brzyski i.... nie strzelił.

T0mila - 29 października 2012, 17:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ma spore umiejętności i mógł by być gwiazda naszej ligi ale w główce nie tak. Skończy gdzieś na u azerów bo tylko tam się nadaje z takim podejściem.

KSG - 29 października 2012, 17:54:52 - *.30.117.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ja tego nie rozumiem brzyski byl wyznaczony a on sie pchal do pilki a dodatkowo go nie lubia bo chcial rozwiozac kontrakt

kibic - 29 października 2012, 17:55:26 - *.mlawa.vectranet.pl
Ja bym się z nim dogadał żeby grał widać że ma harakter

badylarz - 29 października 2012, 17:56:43 - *.dynamic.chello.pl
przynajmniej nie klub kokosa

forza - 29 października 2012, 17:59:36 - *.xdsl.centertel.pl
Panowie MOŻNA I TAK ROZUMOWAĆ. Ale pamiętajcie że ten karny był przy wyniku...5-0! Skoro sytuacja była klarowna na przełamanie dla tego zawodnika to powinien Brzyski był mu zostawić tę piłkę!!! Wywalczył sobie niech więc strzela! Nie powinni gościa za to karać absolutnie

Azien - 29 października 2012, 18:05:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie sądzę, że ukarali go za to, że chciał strzelać karnego. Podejrzewam, że musiał coś jeszcze wywinąć po meczu.

! - 29 października 2012, 18:11:38 - *.019.c81.petrotel.pl
Azien nie musisz podejrzewać - przecież napiane jest że w trakcie i po meczu.

^forza - 29 października 2012, 18:37:37 - *.proxnet.pl
karny był przy wyniku 4:0, co nie zmienia tego, że masz rację ;)

otto - 29 października 2012, 19:01:59 - *.dynamic.chello.pl
Cani, zostaw ten śmieszny klubik, możesz grać spokojnie w Bundeslidze i to pierwszy skład.

CFC - 29 października 2012, 19:19:57 - *.117.21.105
Clattenburg za ten wyczyn dałby mu czerwień!

DENIS - 29 października 2012, 20:34:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za co?

sasza64 - 29 października 2012, 21:09:13 - *.dynamic.chello.pl
Gdzieś przeczytałem, że prezesa Króla od wieprzów wyzwał.

JohnyKSG - 29 października 2012, 21:23:09 - *.zabrze.vectranet.pl
I niech tam zostanie!!!

rex - 29 października 2012, 21:23:13 - *.30.49.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do otto w Bundeslidze??? czy ty widziałeś jak on gra ........ pomyśl zanim coś napiszesz

slavek - 29 października 2012, 21:27:28 - *.dynamic.chello.pl
Ze swoim charakterem i zachowaniem to nie wiem czy by pograł w 2 bundeslidze.

ja - 29 października 2012, 21:57:53 - *.adsl.inetia.pl
na Polsacie Sport właśnie mówili że bił się z resztą zespołu w autobusie podczas powrotu z meczu

,może - 29 października 2012, 22:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do klubu kokosa go niech polska młodzież się ogrywa

slavek - 29 października 2012, 22:39:35 - *.dynamic.chello.pl
A za tydzień wypędzą go z Młodej Ekstraklasy.

Adam - 29 października 2012, 23:09:02 - *.centertel.pl
Dzisiaj w programie t-mobile ekstraklasa mówili że wywijał po meczu i zrobił burdę w autobusie. Więc za to go ukarali

asd - 30 października 2012, 1:14:28 - *.adsl.inetia.pl
do Pogonii go bo tam zbieraja takie odpady...

realista - 30 października 2012, 8:44:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
ale trzeba przyzbnać że on jest dobry jak na nasze warunki i powinien grać. jak widzi amatorski poziom ligi i jeszcze go nie wpuszczaja to nic dziwnego ze sie denerwuje

elloj - 30 października 2012, 9:09:40 - *.adsl.inetia.pl
Ubij shiptara !!!

Pasiak - 30 października 2012, 10:09:30 - *.242.AWIST.PL (*.168.170.100)
gość ma nierówno pod sufitem. Uderzył w szatni Brzyskiego za to że strzelał karnego i nie strzelił. To była przecież decyzja trenera że Brzyski ma strzelać. W autobusie też się awanturował i jak to określił Łapiński "koledzy wysadzili go z autobusu"

ppk - 30 października 2012, 10:25:04 - *.play-internet.pl
No to Cani dołączy do Nwaogu z Arki, ten też chciał niedawno się przełamać w ostatniej minucie z Zawiszą, tylko w przeciwieństwie do Brzyskiego, Da Silva dał sobie piłkę zabrać i murzyn nie trafił w bramę, no i wynik w tym momencie był inny (0:1). Suma sumarum Charliego nie ma już w Arce...

jaro - 30 października 2012, 11:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl