2 listopada 2012, 22:40:18 - qmichal
Premierowy gol dał cenną wygraną

Lech Poznań wygrał w Krakowie z Wisłą 1-0 (1-0). Zwycięską bramkę zdobył 19-letni Szymon Drewniak, dla którego było to pierwsze trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W pierwszej połowie brakowało ciekawych akcji ofensywnych. Do przerwy oglądaliśmy tylko po jednym celnym strzale w wykonaniu każdej z drużyn. W 8. minucie Łukasz Garguła podał do Rafała Boguskiego, który odwrócił się z piłką w kierunku bramki i uderzył prawą nogą obok słupka. Pięć minut później groźnie sprzed pola karnego strzelił Aleksandyr Tonew, ale futbolówka poszybowała obok bramki. Najgroźniejsza akcja gospodarzy w pierwszej połowie miała miejsce w 28. minucie. Cezary Wilk bardzo dobrze prostopadle podał w pole karne do Maora Meliksona, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Jasminem Buriciem, trafiając w nogi bramkarza Lecha.

W 36. minucie goście objęli prowadzenie. Fatalny błąd popełnił wprowadzony z ławki rezerwowych za kontuzjowanego Arkadiusza Głowackiego Jan Frederiksen, tracąc futbolówkę na rzecz Łukasza Trałki, ten zagrał do Szymona Drewniaka, który wbiegł w pole karne i posłał piłkę do bramki. Dla 19-letniego pomocnika była to pierwsza bramka zdobyta w ekstraklasie. W doliczonym czasie gry pierwszej obok bramki prawą nogą sprzed szesnastki uderzył Garguła. Chwilę potem Garguła ponownie próbował zaskoczyć Buricia, jednak bramkarz gości przerzucił piłkę nad poprzeczkę po groźnym dośrodkowaniu pomocnika Wisły z rzutu wolnego.

Od początku drugiej połowy przewagę przejęli dążący do wyrównania gospodarze. Pierwszą ciekawą sytuację stworzyli sobie jednak poznaniacy. W 57. minucie Sergei Pareiko złapał piłkę po strzale Drewniaka. Chwilę potem po drugiej stronie boiska skutecznie interweniował Burić po uderzeniu Wilka. W 69. minucie wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Daniel Sikorski oddał niecelny strzał z dystansu. Pięć minut później Melikson zagrał w pole karne, gdzie przeszkodzili sobie Garguła oraz Boguski i żaden z nich nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę.

Chwilę potem świetną okazję miał Bartosz Bereszyński, który wbiegł w szesnastkę Wisły, jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został uprzedzony przez wracającego do obrony Wilka. W 82. minucie bardzo bliscy wyrównania byli gospodarze. Frederiksen dośrodkował z lewej strony w pole karne, Sikorski zagrał głową do Wilka, jednak piłkę po jego strzale zdołał odbić Burić i futbolówka trafiła w poprzeczkę, a potem odbiła się przed linią bramkową i nie wpadła do siatki. Po chwili golkiper "Kolejorza" ponownie uratował swój zespół przed stratą gola. Tym razem Burić bardzo dobrze interweniował po groźnym strzale Boguskiego. Była to już ostatnia dogodna szansa krakowian, którzy nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

2 listopada 2012, 20:45 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań
Szymon Drewniak 36

Wisła: 25. Sergei Pareiko - 2. Kew Jaliens, 6. Arkadiusz Głowacki (22, 55. Jan Frederiksen), 33. Michał Czekaj, 3. Gordan Bunoza - 77. Ivica Iliev (55, 8. Cwetan Genkow), 7. Radosław Sobolewski (66, 23. Daniel Sikorski), 28. Cezary Wilk, 10. Łukasz Garguła, 5. Maor Melikson - 9. Rafał Boguski.

Lech: 1. Jasmin Burić - 21. Kebba Ceesay, 35. Marcin Kamiński, 5. Manuel Arboleda, 25. Luis Henríquez - 32. Mateusz Możdżeń, 6. Łukasz Trałka, 16. Rafał Murawski, 17. Szymon Drewniak (60, 23. Karol Linetty), 24. Aleksandyr Tonew (69, 14. Vojo Ubiparip) - 28. Bartosz Bereszyński (77, 3. Ivan Đurđević).

żółte kartki: Głowacki, Czekaj, Jaliens - Trałka, Drewniak, Tonew.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 17 664.

Przemek - 2 listopada 2012, 22:40:42 - *.adsl.inetia.pl
Wisełka jednak w tym sezonie nie odegra roli drużyny walczącej o tytuł. Po dwóch ostatnich meczach dało się usłyszeć komentarze typu włączamy się do walki o tytuł mistrza Polski. Jeżeli nie trafia się do bramki z 3 metrów to jak tu trafić inaczej do bramki. Lech naszpikowany gwiazdami młodego kalibru grał ostrożnie cały mecz, wyczekując tylko na sytuację po której mógłby przechylić szalę na swoją stronę. Mecz ogólnie nudny, na trybunach trochę ciekawiej a hot-dogi w budce drogie.

siwewłosy - 2 listopada 2012, 22:40:42 - *.internetia.net.pl
Tydzień temu powiedziałem, że Wisła nie odegra większej roli w tym sezonie to jakiś oburzony młokos z IP: adqp239.neoplus.adsl.tpnet.pl mi naubliżał. Wystarczył tydzień dla potwierdzenia, że ja choć już stary Dziadek Siwe Włosy to trochę meczów w życiu widziołem i tyle. Co do samego spotkania, to mecz tak drewniany jak strzelec bramki. Nic dodać nic ująć. Spotkanie (teoretycznie) na szczycie zawiodło. Oby jutro było ciekawiej na boiskach Ekstraklasy.

linettego chciała borussia dortmund latem pozyskać do juniorów

Kiler - 2 listopada 2012, 22:43:21 - *.opera-mini.net (*.20.70.65)
Cienka ta rzeczka jak strumyk

Wildziarz - 2 listopada 2012, 22:43:47 - *.icpnet.pl
Gratuluje Lechowi, Lech King, Warta Queen, Wisła Teściowa

bociek - 2 listopada 2012, 22:43:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
G. T. S. ! !

ktos - 2 listopada 2012, 22:44:05 - *.30.10.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
noo jak tak dalej bd to Lech bedzie miał spory pożytek z Linettiego.

P.Geryl - 2 listopada 2012, 22:44:08 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se

obiektywny - 2 listopada 2012, 22:47:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech nie zasługiwał na wygrana Wisła lepiej dużo grała no ale żeby wygrać albo choć zremisować to trzeba strzelać bramki niestety w Wiśle nie ma kto

pepe1 - 2 listopada 2012, 22:47:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przepraszam - czy to takie trudne aby napisać komentarz bez wyzwisk i obrażąnia przeciwnika ?
Wisła lepsza w polu ale to Lech strzelił a ponadto obie drużyny doznały znaczących uszczerbków kadrowych !

Obiektywny - 2 listopada 2012, 22:51:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeka płynie w stronę pierwszej ligi.

xxx - 2 listopada 2012, 22:51:35 - *.opera-mini.net (*.114.243.175)
Brawo Wisła! Tak trzymać!

kaub - 2 listopada 2012, 22:51:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Karol, niech gra w Ekstraklasie, wychowa się gwiazda ligi niech czasami mu nie przyjdzie do głowy odejście do Borussi czy... . Brawo Szymon

gość - 2 listopada 2012, 22:57:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za stworzenie "widowiska" na takim "poziomie" obie "drużyny" powinny być karnie zdegradowane.
To jest "ekstraklasa" wyłącznie z nazwy

KSC1906 - 2 listopada 2012, 22:58:24 - *.31.211.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje Kolejorz !

ziomek - 2 listopada 2012, 23:00:40 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia&Lech!!!

ksc - 2 listopada 2012, 23:03:12 - *.adsl.inetia.pl
ale ta zwisła słaba , a jutro PASY 3-0 i za rok derby

Amicus - 2 listopada 2012, 23:03:23 - *.icpnet.pl
Mnie się mecz podobał. Ekstraklasa to nie Primera Division aby wybrzydzać. Emocje były do samego końca i było naprawdę ciekawie. Zresztą Ekstraklasa zrobiła duży skok. Oglądalem ostatno fragmenty spotkań przed 10-15 lat i... naprawdę jest dużo lepiej. Zmieniły sie stadiony, jest więcej kibicow, więcej drużyn z kibicami i a gra? no cóż - raz lepsza, raz gorsza - jak to w każdej lidze - a w tym sezonie dodatkowo ujawniło się sporo młodych pilkarzy z zadatkami na naprawdę dobrych graczy (patrz piłkarze Polonii, jest kilku z Legii, Lecha). Zmieniło się opakowanie ekstraklasy - na duuuużą korzyść. Po co znów narzekać. Trzeba się cieszyć z tego co jest!

ziolo_lecz - 2 listopada 2012, 23:04:41 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
wislo oby tak dalej!!! a liga bedzie cudowna

MIETEK - 2 listopada 2012, 23:06:17 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
i Bunoza, ..Arboleda i Henriquez tez swietni

( J ) - 2 listopada 2012, 23:07:12 - *.opera-mini.net (*.22.36.239, 212.2.96.15)
Oj Wislacy Wiślacy, najpierw Motor bije was na głowę dopingiem i ogarnieciem w Tarnowie,a dziś miejsce w szeregu wskazał wam Lech. Co się dzieje w Krakowie;( Może najwyższy czas przestać bazowac na okolicznych wsiach i miasteczkach i skupić się na zdobywaniu kibiców w Krakowie, bo jak narazie straszna bieda...

w - 2 listopada 2012, 23:08:20 - *.sta.asta-net.com.pl
Drewniak gra jak gra, ale intelektualnie to niestety Pan piłkarz jest. Z tego pieca chleba nie będzie.

r.l. - 2 listopada 2012, 23:08:28 - *.miechow.com
Studenci wyjechali a na trybunach wg. rzecznika ubecji znowu prawie 18tys "kibiców" ŻENADA

Wirek - 2 listopada 2012, 23:10:41 - *.lexell.com.pl
Millik Milikiem,ale najwieksza przyszłość polskiej piłki to Linetty,widzieliście jak on grał w debiucie na Wiśle Kraków,tak jakby miał ze 200 występów w ekstraklasie,będzie gwiazdą! Wiem co mówię...

Jak zagrał Maor Melikson ?
Dziś kumpel próbował uświadomić mnie że to ofensywny pomocnik o klasę lepszy niż Rafał Wolski i Ludo Obraniak razem wzięci.
jak jest w rzeczywistości?
jakie macie zdanie o o Izraelczyku z Wisły?

daniel - 2 listopada 2012, 23:18:42 - *.simset.net
brawo lech. Cała miłośc moja jest do Kolejorza!!!
brawo Linetty, Bereszyński, Możdżeń,Burić i cały skład lecha.
Jestem z województwa świętokrzyskiego ale i tak z całego serca byłem jestem i będęza lechem poznań !!!!!!!!
Lech na mistrza polski nadszedł czas hej kolejorz, kolejorz !!!

Wojo - 2 listopada 2012, 23:20:26 - *.51.1.39
Wisła miała przewage...ale to Kolejorz górą...jeesttt

daniel - 2 listopada 2012, 23:21:15 - *.simset.net
a Wisła do pierwszej ligi w zamian ca Crakovie. Wisła niezasługuje na miano ekstraklasy są tacy słabi że ... (brak słów)

siwywłos - 2 listopada 2012, 23:28:38 - *.199.241.6
jak tak dalej będzie grać ten cały Linetty jak dziś to wielkiej przyszłości mu nie wróżę. mecz na remis z lekką przewagą dla Wisły no ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą

Dark - 2 listopada 2012, 23:30:24 - *.dynamic.chello.pl
Tak przy okazji, patrząc na frekwencję nie byłoby czasem dobrym pomysłem np. w przypadku Wisły na trybunach wzdłuż boiska otworzyć tylko dolne sektory? Efekt wizualny oraz ekonomiczny byłby raczej lepszy.

oko - 2 listopada 2012, 23:42:06 - *.180.131.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
G.J Where are you ? Can you see.... I love it !

wks - 2 listopada 2012, 23:42:21 - *.adsl.inetia.pl
chciałbym żeby Wisła spadła, może w końcu by się tam czegoś nauczyli o piłce

elegancki - 2 listopada 2012, 23:48:51 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se

scout8 - 3 listopada 2012, 0:06:56 - *.dynamic.chello.pl
Linetty naprawdę robi wrażenie. Ma 17 lat, a fizycznie już całkiem nieźle wygląda. Oczywiście główny atut to technika, zwinność. Generalnie wielki potencjał tego zawodnika, trzeba go bacznie obserwować. Wydaję mi się, że to przyszłość kadry, zawodnik który będzie grał z '10' na plecach. Podejmuje dobre decyzje, a dodatkowo podejmuje je szybko. Takich zawodników teraz ceni się najbardziej.

Seba - 3 listopada 2012, 0:24:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Linetty w kilka minuty zrobił więcej niż Murawski. Będzie z niego piłkarz, w przeciwieństwie do Drewniaka, który oprócz bramki to niczym nie zachwycił. Ktoś już napisał, że intelektualnie to Pan piłkarz. Mam nadzieję, że Ślusarz z nim jedzie w szatni

Dark - 3 listopada 2012, 1:28:31 - *.dynamic.chello.pl
gość - Nie jest to "ekstraklasa" tylko z nazwy, gdyż jest to najwyższa i najlepsza klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce.

rafalski - 3 listopada 2012, 2:39:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale po co oni mają grać o mistrza jak na takim hicie bez wątpienia bo tak trzeba nazwać czy zakwalifikować do tej kategorii to spotkanie Przychodzi 17 tysięcy kibiców tylko!!! Poziom meczu *** skala od 1do6 gwiazdek

amster - 3 listopada 2012, 2:39:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pozamiatane, czy nie? powiedzcie coś:-)Dobranoc, kolorowych snów.

rafalski - 3 listopada 2012, 2:42:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do rtyj Myślisz że ta 11 to mistrz polski jest już Za wcześnie jeszcze na tego typu stwierdzenia Zresztą Suler i Jędrzejczyk plus Vdroljak To jak oni mają się pokazać w El Lm to ja wieszcze aut w IV rundzie!!!

BogoTSW - 3 listopada 2012, 3:15:45 - *.promax.media.pl
ten sezon juz jest stracony trzeba patrzec obiektywnie srodek tabeli pewny spadek nam nie grozi ale puchary tez nie jednak jestem pewien ze w przyszlym sezonie Bogus znow zainwestuje w Wisełke grube miliony i wrócimy na własciwe miejsce (mistrz kraju) chce podziekowac kibica bo mamy stala frekwencje jak widac ciagle na poziomie 16-20 tys to znaczy wbrew opini jaka panowala ze jestemy kibicami sukcesu. Otoz jak widac nie jestesmy w srodku tabeli a frekwencja jedna z lepszych w PL. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły PS. jeszcze zobaczycie ze Biała Gwiazda bedzie błyszczec na niebie

starzec ka - 3 listopada 2012, 3:18:35 - *.137.68.6 (*.137.68.6)
Wyznacznikiem poziomu polskiej Ekstraklasy jest porownanie z Europa. Gdy gra w LM i LE dopiero sie zaczeła- nasze druzyny juz odpadły. Maja swoje emocje kibice w Azerbejdzanie, na Wegrzech itd. - a mu podniecamy się kopaniną. Ale może za rok,dwa,pięć bedzie lepiej ?

Lechista - 3 listopada 2012, 5:30:50 - *.opera-mini.net (*.61.4.239)
I bardzo dobrze tym PSOM! Niech w końcu już spadną. Nie wiem po co z nimi jest dalej zgoda.

qwerty - 3 listopada 2012, 7:02:19 - *.livenet.pl
siwewłosy naogladasz sie meczów w necie i głupoty potem wypisujesz. To samo dotyczy Przemka

Mario - 3 listopada 2012, 7:14:04 - *.cdma.centertel.pl
11 pkt. w 10 meczach Wisły mówi samo za siebie...

kibic z Kł - 3 listopada 2012, 7:21:09 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma już po co jeździć na Wisłę.

dufusik - 3 listopada 2012, 7:35:30 - *.68.73.248.debica73.tnp.pl
I tak tylko Wisła!

non - 3 listopada 2012, 7:41:46 - *.173.4.183.tesatnet.pl
Jako kibic Lecha stwierdzam, że gramy podobnej jakości żenadny piach jak w zeszłym roku Śląsk.... To pachnie tytułem ;-D

Kuba - 3 listopada 2012, 8:03:14 - *.ksi-system.net
co bylo napisane na tej szmacie wywieszonej przez "kibicow"? jak była przerwa w grze

Nikuś - 3 listopada 2012, 8:10:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze 39 punktów i Lech wyprzedzi ŁKS

wojtas - 3 listopada 2012, 8:10:31 - *.centertel.pl
jak mozna czepiac sie frekfencji? w tym sezonie to nie jest juz szlagier na pelny stadion niestety

ASior - 3 listopada 2012, 8:25:54 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
A ja jestem ciekaw co zrobi komisja ligi za pirotechnikę i przerwany mecz. Dodam ze tydzień temu za coś podobnego dziadki leśne zamknęły stadion w Gdyni na dwa mecz. Czy sa równi i równiejsi najbliższy tydzień pokaże.

parada78 - 3 listopada 2012, 8:53:28 - *.187.12.83
Piach !!! poziom 2 ligi

lukasz - 3 listopada 2012, 9:12:45 - *.sepolnokrajenskie.mm.pl
Wisełka ma juz po pucharach - drugi raz z rzędu co na to powie pan Cupiał ?
Chyba że mu już to lotto jak gra jego drużyna.

gfgf - 3 listopada 2012, 9:55:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba pochwalić Rumaka że ogrywa młodych za kilka lat taki Linetty będzie zawodnikiem wielkiego formatu.

TSW - 3 listopada 2012, 10:09:49 - *.ssp.dialog.net.pl
nigdy nie spadnie Wisełka nigdy nie spadnie

needle - 3 listopada 2012, 10:20:11 - *.adsl.inetia.pl
Gdybym grał to bym nie obstawiał takiego wyniku!
Ale cóż, jest jak jest, a czołówka wygrywa co się da.
LEGIA i GÓRNIK nawet porażki żadnej nie mają.
A WISŁA...? Nie spadnie, rzeczywiście...bo jest PODBSKIDZIE i PGE jeszcze...
...a gdyby nawet to powiększą ekstraklasę
IGła
PS Czuję, że w sytuacji, gdy drużynie idzie tak słabieńko w lidze Iliev, Genkov czy Melikson moga być sprzedani, lub przynajmniej wypożyczeni

masterB - 3 listopada 2012, 10:43:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
naprawdę jest to bardzo przykre jak drużyna, która gra taki antyfutbol wygrywa mecze. Ten gość Rumak wygląda na takiego, który tym sposobem próbuje utrzymać jak najdłużej posadę trenera. Mam nadzieję że nadejdzie już niedługo że ta jego żałosna taktyka zostanie ośmieszona. Przez takich gości polska piłka nie może wyjść z dołka. Futbol polega na strzelaniu bramek. Czy ktoś to może wytłumaczyć temu gościowi. Potem dochdzi do kompromitacji z takimi mocno przeciętnymi druzynami jak AIK Sztokholm.

asd - 3 listopada 2012, 11:00:41 - *.ds1-k.us.edu.pl
Ehh, szkoda Wisły Nie jestem co prawda jej kibicem, ale pamiętam jak Biała Gwiazda (jeszcze niedawno) reprezentowała nas w europejskich pucharach. Jeszcze w połowie poprzedniego sezonu wierzyłem, że Wisła, Lecz i Legia po letnich wzmocnieniach mogą pokazać zęby, a tutaj co? Europejskie puchary daleko od nas.

Pyra - 3 listopada 2012, 11:24:47 - *.icpnet.pl
do master B : Lech z tym mocno przeciętnym AIK u siebie chociaż wygrał ... co nie udało się ostatnio drużynie PSV (u siebie) więc swoje żałosne porównania zachowaj dla siebie. Rumak prowadzi Lecha 7 miesięcy z hakiem i w lidze w tym okresie zgromadził najwięcej punktów, najmniej porażek itp. Posklejeł drużynę po tym jak odeszło kilku kluczowych zawodników, wprowadza młodzież i bez napastnika i rozgrywającego osiąga i tak całkiem przyzwoite wyniki. Lepiej wygrać 1:0 po męczarniach niż przegrać 2:3 po pięknej grze. Trenera rozliczają z punktów, dodatkowo taka kopanina zaczyna przyciągać w Poznaniu na mecze największą publikę w kraju więc myślisz że Rumakowi grozi zwolnienie (zwłaszcza że zarabia bardzo małe pieniądze)

realista - 3 listopada 2012, 11:30:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Wisły zostawiłbym tylko Melikssona - reszta do wymiany bez wyjątku (jeśli chce Wisła coś grać). No ale zanosi się na to że będzie odwrotnie - odejdzie Meliksson a reszta zostanie. czyli będzie jeszcze gorzej! Lekką ręką pozbyto się świetnego napastnika Bitona a teraz nawet nie ma kto strzelać. Brożka sobie sprowadźcie ;P albo Żurawskiego (Głowacki już jest). reasumując: przykro patrzeć na to co zrobiono z dobrej drużyny ktrórej nie wstydziliśmy się w europie

pałka - 3 listopada 2012, 11:31:39 - *.dynamic.chello.pl
ale tę wisełkę probierz rozkalibrował...żal patrzeć a taki to dobry trener...jak wszyscy inni ...

ddd - 3 listopada 2012, 12:03:37 - *.adsl.inetia.pl
Skonczyły się czasy kiedy Wisła miała tyle pieniędzy co reszta ligi razem wzięta :D Już tak łatwo nie ma, a polityka "tu i teraz" przegrywa z polityką powolnego, ale stałego rozwoju (Legia, Lech), szkoleniem młodzierzy etc.
Legia zbudowała szkółkę, Lech też, górnik szkoli młodzież, Zagłębie... Kluby budują bazy, akademie, boiska. Robią marketing
A Wisła co zrobiła w tym czasie? Naściągała szrotu który teraz się czkawką odbija, kiedy inneg kluby robią kroki naprzód :D

kibic - 3 listopada 2012, 12:18:40 - *.dynamic.chello.pl
Słaby ten Lech, jak dawno nie był. Ci którzy widzą w nim kandydata na mistrza, to chyba zaślepieni miłością do klubu kibice. Tydzień temu przegrali z Jagą, a wczoraj fuksem zgarnęli 3 punkty na Reymonta. Ani ten Lech silny, ani ta Wisła słaba, jakby wskazywał wynik meczu. A najśmieszniejsze jest to, jak dowartościowują się dziewczyny z drugiej strony Błoń Spadli po to, żeby teraz cwaniakować jaka ta Craxa mocna No proszę Was... Do spadku Bełchatów i B-B, a o Wisłę nie musicie się martwić, poradzi sobie.

kolejorz - 3 listopada 2012, 12:24:21 - *.wtvk.pl
Psy szczekają, lokomotywa jedzie dalej

Corsar - 3 listopada 2012, 12:26:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety, Wisła w pierwszej połowie zagrała słabo. Za duzo błędów w obronie, przez co lech zdobył gola. Druga połówka, to już w większej części czasu gniecenie kolejorza, ale jeśli się nie wykorzystuje stworzonych okazji do zdobycia bramki, to się przegrywa. Strzał Boguskiego z kilku metrów powinien znaleśc się w siatce, co do drugiego strzału, to Buric sie wykazał, wyjmując piłkę z okienka. Ogólnie Wisła gra bardzo chaotycznie i nie ma juz swojego stylu, który prezentowała jeszcze 4-5 lat temu.

Makkay - 3 listopada 2012, 12:34:33 - *.multilab.pl
Linetty zagrał według mnie znakomicie. Wszedł w trudnym momencie, gdzie nie wiadomo dlaczego w kolejnym meczu Lech prowadząc przyjmuje przeciwnika przed swoim polem karnym. Podobnie było z Zagłębiem i również szczęśliwie wygrali. Linetty w niektórych sytuacjach zachowywał się tak jak oczekiwalibyśmy tego od Reissa- zastawiał się, holował piłkę, dawał się sfaulować, żeby drużyna mogła wyjść wyżej. Według mnie ma chłopak potencjał i inteligencję. Podawał celnie, dużo widział i warunki jak na 17- latka też niezłe. Dawać mu więcej szans i będzie pożytek, może być klasowa "10".

MartinMix - 3 listopada 2012, 12:38:22 - *.net.pl
Generalnie tak rzeczy ujmując: był to mecz dwóch przeciętnych drużyn, z których jedna jest w czołówce (głównie ze względu na to że w lidze mamy wiele innych beznadziejnych drużyn) oraz drugą, która powoli zmierza w kierunku 1 ligi (w tym sezonie nie spadnie tylko dlatego że są w naszej lidze grają jest beznadziejnie słabe Podbeskidzie i GKS Bełchatów).
Na tle całej ligi póki co wybija się Legia, która gra piłkę nieco szybszą i bardziej ofensywną, ale jak to w Polsce bywa "jak coś dobrze idzie to musi się spieprzyć", czyli w przerwie zimowe sprzedadzą kilku podstawowych graczy i w naszym kochanym kraju nie będzie nawet jednego solidnego (powtarzam solidnego! bo na dobrego to w tej dekadzie nie ma szans)zespołu. Przykre ale prawdziwe

erol - 3 listopada 2012, 12:49:54 - *.ip.mgk.pl
Nie przesadzacie z tym Linettym?
Już widzicie go w reprezentacji Polski ?
Nie zapominajcie o takich piłkarzach jak: Rafał Wolski czy Piotr Zieliński...

misiek - 3 listopada 2012, 13:17:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MaterB zapomniałeś że takie przecietne AIK z którym lech odpadł wyeliminowało CSKA Moskwe w któej grają zawodnicy na poziomie więc wcale tacy przeciętni nie są

Dark - 3 listopada 2012, 14:46:55 - *.dynamic.chello.pl
Wojtas - Nie czepiam się frekwencji Wisły, jak wspomniał Bogo to frekwencja jej należy do lepszych w T-Mobile Ekstraklasy mimo słabej pozycji w tabeli. Nie jest niczym złym, że zamyka się górne sektory na trybunach. Taki Lech Poznań właśnie np. to czyni, mimo, że ma najlepszą frekwencję w naszej lidze. Taki Seattle Sounders w MLS też ma najlepszą frekwencję w swoim kraju (chyba ponad 40 tysięcy widzów), a też zamykają górne sektory.

J - 3 listopada 2012, 15:52:14 - *.adsl.inetia.pl
Żałosne zachowanie milicyjnych kibiców co nawet w czasie kiedy była minuta ciszy te barany bluzgały w najlepsze

realista - 3 listopada 2012, 16:34:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Inna sprawa że Lech też szału nie robi - bez Rudnevsa nie mają w ogóle żadnego napastnika na jakimś przyzwoitym poziomie. amatorów albo młokosów co dopiero się wdrażają nie liczę

artikks - 3 listopada 2012, 17:58:15 - *.piastlan.net
bravo kolejorz ...................a wisla przeinwestowala w poprzednich sezonach --zawodnicy zarabiali po 300-400tys. eiro i teraz zbiera tego skutki.......na skroty do europy nie zawsze sie da.......ale to ich problem..................

Nyrol - 3 listopada 2012, 18:07:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Poznaniu Tylko Warta Rodowita Wilda Zawszę z Wartą!!!!!

artikks - 3 listopada 2012, 18:19:35 - *.piastlan.net
o zgrozo......to znowu on---wildecki szczon.............

Nyrol - 3 listopada 2012, 18:47:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sie ma Arti Jutro o gdzinie 12/30 gramy z GKS Tychy zapraszamy w latach 70-ych mieliście zgodę z Tychami ,ROW Rybnik , Polonia Bytom i Oderka Opole!!!! A Na Legii ma zabraknąć biletów 45000 jak nic a i gra coraz lepsza Bereszyński do Warty się nie łapał a uwas czołowy snajper!!!!

Nyrol - 3 listopada 2012, 18:52:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobno macie kupić naszego Trochima ??? Warta Nadchodzimy od 100 lat czy jest 1-2-3 Liga Jesteśmy Solą Wildy !!!!Jutro 1500 Warciarzy Prawdziwych Fanatyków z Wildy!!!!

artikks - 3 listopada 2012, 19:05:27 - *.piastlan.net
w robocie jestem jutro......polska......a co sie dzieje z kortami tenisowymi na wazelinie ----znikaja....czyzby pani prezes powiekszala stadionik--ogrodek.......podobno kwiatowa maja przeniesc na bema.....a gdzie wszystkie 4--jupitery.......a pan prezes warty niezle narozrabial na wyborach pzpn....

kibic - 3 listopada 2012, 20:16:54 - *.adsl.inetia.pl
teraz trzymam tylko kciuki z WD PZPN że meczyk przyjazni wisla-slask zostanie rozegrany bez udziału publiczności kibice obu klubów zachowywali się ostatnio jak bandyci

Nyrol - 3 listopada 2012, 23:35:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibic ale w Krakowie macie same zabójstwa kibiców!!! Kiedyś na Jeżycach przy libacji Kibic Olimpii Poznań lat 70 zabił nożem kibica Lecha ale to były lata 80 ste tak pisała Gazeta Poznańska!!Stop Nożownikom z Cracovii!!!!!

@Nyrol - 3 listopada 2012, 23:55:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przypominam Tobie, iż LECH też jest z Wildy. Dębiec należy do Wildy jak byś przez jakieś dziwne zrządzenie losu nie wiedział. Jako kibic Lecha od lat sześćdziesiątych (jestem z Wildy, konkretnie z okolic Rynku Wildeckiego) i kibicuje zarówno Lechowi jak i Warcie. Z całego serca życzę Warcie wejścia do Ekstraklasy i jak największych w niej sukcesów. Nie nakręcaj głupich ami mocji. Poznań to nie Kraków, ani Warszawa. U nas kibicuje się wszystkim poznańskim zespołom. Na przyszłość nie wypisuj głupot. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców z Poznania.

artikks - 4 listopada 2012, 4:18:31 - *.piastlan.net
bumar--nyrol---on ma racje......poznan nie byl i nie bedzie podzielony...........a wazelina niech wejdzie do ex....cholera tylko malo kibicow........

klapa - 4 listopada 2012, 5:14:32 - *.dynamic.chello.pl
pieprzona poropaganda widzow max 11000

LuCk - 4 listopada 2012, 10:46:07 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że "kable" przegrały tym bardziej, że Lech grał padlinę !

titeklaki - 4 listopada 2012, 11:28:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech i Warta to jak brat i siostra

titeklaki - 4 listopada 2012, 11:30:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

titeklaki - 4 listopada 2012, 11:33:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wlkp - 5 listopada 2012, 13:21:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak cudownie. Wygrana na Wiśle, nic lepszego nie mogło nas spotkac. Po wpadce w Gdańsku i w domu z Jagą czrne chmury spowiły się nad nami. Lech do przodu. Pozdrowienia z Holandii.

signum - 5 listopada 2012, 18:30:35 - *.internetdsl.tpnet.pl

amster - 5 listopada 2012, 22:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nyrol, jak tam Tychy?:-)))))Wiary nawaliło z 300 osób, a tu wpada? A plac w lidze, który? Nadal stulatka człapie pod pachę z glonojadem do ekstraklasy?:-) Sen nocy zimowej:-))) Pa i buda.

Nyrol - 6 listopada 2012, 22:01:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej Arti kibicow ponad 2000 i fajna atmosfera!!! a twoje ziomki z Craxy Witaj Arti w Naszym Garnku ale masz ziomów w Craxie !!!!!!!!!!