3 listopada 2012, 14:19:45 - Adrian10
Bramka Pawła Wojciechowskiego

Zawodnik FK Mińsk Paweł Wojciechowski strzelił gola w zremisowanym meczu 30. kolejki białoruskiej ekstraklasy z Biełszyną Bobrujsk 2-2 (0-1). Polski napastnik wykorzystał rzut karny, zdobywając tym samym swoją czwartą bramkę w tym sezonie.

3 listopada 2012, 12:30 - Mińsk
FK Mińsk 2-2 Biełszyna Bobrujsk
Paweł Wojciechowski 50, Siergiej Gigiewicz 51 - Aleksandr Tołkanica 33, Witalij Bułyga 90 (k)

żółte kartki: Jean-Claude Bozga, Iwan Majewskij - Igor Lisica, Aleksiej Chaleckij, Nikołaj Branfiłow.
czerwona kartka: Nikołaj Branfiłow (75. minuta, Biełszyna, za drugą żółtą).

sędziował: Michaił Ławskij.
widzów: 5200.

W barwach Biełszyny Bobrujsk zagrał znany z polskich boisk Nikołaj Branfiłow, ukarany w 75. minucie czerwoną kartką; poza składem meczowym tej drużyny znalazł się były piłkarz Zagłębia Lubin Dominykas Galkevičius. Były zawodnik BBTS-u Bielsko Biała Samson Godwin nie zmieścił się do kadry meczowej FK Mińsk.

FK Mińsk zajmuje szóste miejsce w tabeli białoruskiej ekstraklasy z 35 punktami na koncie.

wiking - 3 listopada 2012, 14:24:25 - *.bdmedia.pl
sporo ludzi z naszych boisk

BKS TS WKS - 3 listopada 2012, 14:26:07 - *.wolv.cable.virginmedia.com
dziwny kierunek obral z ta Bialorusia ale nie ma co robic z ligi Bialoruskiiej jakas lige amatorow wkoncu BATE zawsze ladnie sobie radzi w pucharach moze wybije sie z tamtej ligi znowu do jakiegos lepszego klubu

maniek - 3 listopada 2012, 14:42:28 - *.mmpnet237.tnp.pl
Niby BATE takie dobre, a w lidze przed chwilą z Naftanem przegrali

sv - 3 listopada 2012, 15:21:22 - *.static.hdsnet.hu
maniek po 1 nie wiemy jakim składem grali. Myślę że dali mocne rezerwy bo Naftan był ostatni w lidze. Poza tym ten kurs może spowodował że wielu postawiło na Naftan Tam nikt nie będzie podejrzewał nikogo o ustawianie hehe

Weronika S - 3 listopada 2012, 15:34:10 - *.inowroclaw.mm.pl
Maniek Bate wciaga nosem kazdy polski klubik.Czy to Wisle,Legie,Polonie,Lecha.Polska pilka jest zbyt slaba,a powod jest jeden,zbyt duza liczba miernot z zagranicy i pozne wprowadzanie zdolnej mlodziezy do ligi.

Hugo - 3 listopada 2012, 15:49:31 - *.adsl.inetia.pl
całkiem duża liczba widzów

dangen - 3 listopada 2012, 15:53:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weronika S kluby z Wa-wy bate nosem wciągają oni mają szczęście że grają w tej jak dupa węża cienkiej lidze. Bo gdyby grali u nas tak różowo by nie było bo o mistrza średnio walczy u nas 6 klubów.

Lenin - 3 listopada 2012, 16:40:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wyniki w europejskich pucharach niczego nie odzwierciedlają - u nas podstawowym problemem jest przygotowanie drużyny do płynnej gry po jakiejkolwiek dłuższej przerwie - zobaczcie jakie są osiągnięcia jak już jakiś polski klub przebije się do rozgrywek we wrześniu - wtedy wyjątkiem jest nie wyjście z grupy nie mówiąc już o całkiem niezłym poziomie jaki prezentują grając nawet z najlepszymi

Weronika S - 3 listopada 2012, 16:57:17 - *.inowroclaw.mm.pl
Skoro liga taka cienka,gorsza od naszej,to czemu Bate gra w LM i nawet wygrywa z Bayernem.Kluby z Warszawy by wygraly,nie sadze...Przykladem ostatni sparing Legii z litewskim klubem i totalna kompromitacja,oczywiscie kolejny gol Bilinskiego...Oni maja stabilizacje w skladzie,a u nas wyprzedaz.Wlasciciele stawiaja na tansze odpady z zagranicy,ktore zanizaja poziom i zajmuja miejsce zdolnej mlodziezy,dlatego potrzebne sa limity dla obcokrajowcow,a wtedy krajowa pilka wroci na wysoki poziom,bo kadra juz pokazuje,ze mozna...

Dziubek - 3 listopada 2012, 16:59:29 - *.fema.krakow.pl (*.16.6.65)
Nie wie ktoś czy ten Wojciechowski odszedł tam definitywnie, czy tylko jest wypożyczony z Holandii ?

Michał - 3 listopada 2012, 17:21:56 - *.starachowice.vectranet.pl
@maniek - BATE sobie ten mecz odpuściło, bo za kilka dni grają bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów z Valencią.

Hazel - 3 listopada 2012, 18:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do: Lenin - przecież to właśnie rozgrywki pucharowe są jedynym sposobem na porównanie siły poszczególnych lig;
po drugie nikt nie broni polskim zespołom lepiej przygotowywać się w czasie przerwy zimowej, w innych ligach jakoś to potrafią;

do Weronik - 3 listopada 2012, 19:13:18 - *.dynamic.mm.pl
A szanowna Weronika zapomniała o wynikach Lecha z Man City i Juventusem? O ile mi wiadomo to Poznań leży w Polsce.

jutland - 3 listopada 2012, 19:42:28 - *.rev.stofanet.dk
polska zdolna młodzież kradnie ubrania w sklepach.

DENIS - 3 listopada 2012, 21:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl