Ojgen - 3 listopada 2012, 20:23:32 - *.30.137.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dark - 3 listopada 2012, 20:29:45 - *.dynamic.chello.pl

pasiak - 3 listopada 2012, 20:44:51 - *.28.ftth.classcom.pl

ddd - 3 listopada 2012, 20:46:32 - *.adsl.inetia.pl

FortArt - 3 listopada 2012, 20:48:34 - *.180.99.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby mecz przerwano muinute wczesniej tego gola by nie bylo.

bolek1975 - 3 listopada 2012, 20:53:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polonia Warszawa gratuluje Cracovii i czekamy na was w EX w nowym sezonie.

Cracovsky - 3 listopada 2012, 20:55:05 - *.dynamic.chello.pl
Źle się stało, że użyto rac. Mam nadzieję, że matołki ukrywające się pod flagą zapłacą karę ze swoich pieniędzy. CO do meczu to było to jedno ze słabszych spotkań, w drugiej połowie zdecydowanie ciekawsze. Sandecja dobrze się broniła (najlepszy Cabaj) i mogła nawet wyrównać. Kibice Sandecji duży szacunek za liczbę Najsłabsi: Steblecki i Suvorow. Najlepszy: Strauss (po raz kolejny).

i tyle - 3 listopada 2012, 20:55:57 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia i tak już nie wróci do ekstraklasy

Cracovia - 3 listopada 2012, 20:56:55 - *.ovh.net
na taki mecz czekało się latami nie chodzi mi piłkarsko ale kibicowsko po tylu latach mecz przyjaźni Bracia z Sącza zawitali pod
Wawel w bardzo dużej liczbie kto był nie żałował do tej pory będzie zabawa w Krakowie bo nikt z Sączersów chyba się nie wybiera do domu .Co jeszcze dodać klimat i oprawy jak na przyjaźń przystało.....KSC-KKS B.S.N.T..
ps widać ktoś tutaj z drugich stron błoni leczy kompleksy hahahahaha

DENIS - 3 listopada 2012, 21:11:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

renegat-TP - 3 listopada 2012, 21:14:30 - *.2-4.cable.virginmedia.com
nie przerwano by minute wczesniej bo race odpalono po zwycieskim golu Edgar poraz kolejny ratuje Pasy! Co do frekwencji to taka jaka mamy po 6 meczach u siebie w calym sezonie zrobia tylko Arka i Zeta, szanse ma jeszcze SNS, Legnica, moze GKS i Grudziac reszta moze pomarzyc na tej wysepce co jeszcze jest liderem, to relacja rzedu dwoch sezonow Swietny mecz Marcina C. a zarazem powrot i debiut na nowym stadionie Pasow, gdyby nie on.... pozdro Waski niepotrzebne tylko te race teraz pod wgledem "glupoty" zrownalismy sie z nie wlasciwa strona blon zero strzalow przez pierwsze 20 minut a przewaga miazdzaca... chcieli chyba z ta pilka wejsc do bramki
Ktos mial pod koniec pozdziernika zaczac rozliczac "wuefiste"???? Czekam ....chyba nie musi Wojtek obronil sie sam wynikami(na razie Zeta prowadzi wedlug planu ) teraz jeszcze dwa mecze, z ktorych koniecznie musza byc conajmniej 4 pkt ... przerwa, wzmocnienia i oby upragniony powrot do ekstraklasy ..... za tydzien Flota-Zawisza znow bede trzymac kciuki za Zete .... nie wyobrazam sobie aby kto inny mial awansowac niz My i Oni

Misiek74 - 3 listopada 2012, 21:17:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podziekowania Cracovio z Olsztyna

sport - 3 listopada 2012, 21:34:34 - *.dynamic.chello.pl
Steblecki boże mój co to jest? ,proszę skończ grać w piłke chłopcze

kolo - 3 listopada 2012, 21:35:18 - *.218.96.254
1500 z nowego sacza

kks - 3 listopada 2012, 21:41:40 - *.opera-mini.net (*.225.128.54)
Dzieki tej zadymie zabawa trwała dłużej. Świetna atmosfera

asa - 3 listopada 2012, 21:46:50 - *.adsl.inetia.pl
hahaha ile? 650 z sącza

asa - 3 listopada 2012, 21:55:01 - *.adsl.inetia.pl
piro też dużo 7 świec dymnych hahaha opraFcy

forza - 3 listopada 2012, 21:56:12 - *.xdsl.centertel.pl
Sandecji na sektorze 650 osób. Byli jednak na całym stadionie także liczba do oszacowania tak naprawdę nie możliwa ale spokojnie oscylująca na poziomie tysiąca co przy wielkości miasta robi piorunujące wrażenie (w Krakowie to trzy duże osiedla)!!! Myślę że to był ich wyjazd życia w takiej liczbie! Proszę nie patrzeć na to że mecz przyjazni ale również i Sandecja nie grająca o nic. Pozdro bracia!

asdasdasd - 3 listopada 2012, 21:59:50 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia to kibicowska ekstraklasa i wie to każdy, kto potrafi podejść do tematu obiektywnie, nawet mając co do tego klubu pejoratywne odczucia. Mecz trudny, bo Sączersi kapitalnie się bronili, mam nadzieje, że ich drużyna jeszcze zaskoczy. Jeśli w przerwie Cracovia się nie osłabi i wzmocni się 2, 3 solidnymi zawodnikami to awans powinien być nieunikniony.

kks - 3 listopada 2012, 22:12:15 - *.opera-mini.net (*.108.4.44)
Każdy to powie Cracovia rządzi w Krakowie.

max - 3 listopada 2012, 22:12:31 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje za wynik i piro z Gdynii

Jzs - 3 listopada 2012, 22:15:03 - *.171.187.75
Cracovia i kibicowska ekstraklasa? Nie żartuje sobie. Piro co trzy lata zera wyjazowe a jak już pojedziecie to śmieszna liczba i nawet gęby nie potraficie otworzyć, w mieście też w plecy przez ostatnie lata, ultrasowanie na Facebooku, stracone oprawy. Więc o jakiej ekstraklasie kibicowskiej ty mówisz?

1999patryc - 3 listopada 2012, 22:18:37 - *.uznam.net.pl
"na tej wysepce" będzie już niedługo ekstraklasa. Zaś sam tekst na całkiem przyzwoitym poziomie, jak na ścianę wschodnią.Pozdrawiam.

parada78 - 3 listopada 2012, 22:21:47 - *.187.12.83
Brawo Pasy jeszcze jutro ta sciana zachodnia he wtopa i po wakacjach i po ptokach Flota po co wy sie tak napinacie po co robicie sami sobie obore

@jżs - 3 listopada 2012, 22:24:51 - *.xdsl.centertel.pl
śmieszny człowieku wymień te akcje wisły że piszesz Cracovia na mieście w plecy? Chodziło ci o plecy dziekana czy inne akcje? Masz rację na facebooku jesteście lepsi, rac odpalacie więcej i więcej was jest na wyjazdach. Ale w mieście to akurat dominuje Cracovia bo jak nazwać sytuację w której ostatnie knajpy w mieście gdzie nie stoi na bramce policja są opanowane przez Pasy? Dla was dominacja wygląda może tak dla innych liczą się jednak sytuacje z miasta wzięte a nie tego gdzie kogo było więcej...

kubik - 3 listopada 2012, 22:34:19 - *.150.171.184.netres.com.pl
Edzio,Dziekan wam powie-Cracovia rządzi w Krakowie!

Jzs - 3 listopada 2012, 22:37:47 - *.171.187.17

damnix - 3 listopada 2012, 22:38:39 - *.108.105.210
Jak przywitano przy Kauży Marcina Cabaja ?

Jzs - 3 listopada 2012, 22:40:08 - *.171.187.23

parada78 - 3 listopada 2012, 22:44:22 - *.187.12.83
Jżs idz człowieku sie pomódl by twój ubecki sie utrzymał t mobile bo jak narazie nie zasługuje nawet na czołówke 1 ligi

Jatu - 3 listopada 2012, 22:53:27 - *.dynamic.chello.pl
Teraz będzie test sprawiedliwości w PZPN. Arka za zadymienie na 4-5 minut dostała 2 mecze bez kibiców, a Cracovia zadymiła na 15 minut i pewnie dostanie ze 20tys. PLN...

wawel - 3 listopada 2012, 22:54:36 - *.ghnet.pl
Jzs- a na 105 obchodach resovii byles?

kldr - 3 listopada 2012, 23:05:54 - *.adsl.inetia.pl
olewam u napinaczy. mecz ciezki i stresujacy. Sandecja grala wspaniale. Udalo sie nam ugrac swoje. Jutro zobacze bramke(bylem pod banerem w dymie mamy szanse awansowac. Jak mawial moj kolega z klubu 100 Cr wygrala wis przegrala SUPER WEEKEND Pzdrw

KaRot - 3 listopada 2012, 23:06:34 - *.dsl.telepac.pt