5 listopada 2012, 23:06:48 - euzi
Czerwona kartka Mirosława Sznaucnera

Obrońca AS Véria Mirosław Sznaucner został ukarany przez sędziego czerwoną kartką w meczu 9. kolejki greckiej Super League z Árisem. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 1-2 (1-0), a Polak opuścił boisko w 60. minucie za drugą żółtą kartkę.

5 listopada 2012, 18:30 - Saloniki (Gípedo Chariláou Kleánthis Vikelídis)
AS Áris (Saloniki) 2-1 AS Véria
David Aganzo 56, Ioánnis Géssios 70 - Nikólaos Kaltsás 2

żółte kartki: Rubén Pulido, Nuno Coelho, Geórgios Margarítis, Konstantínos Kasnaféris, Ioánnis Gianniótas - Kenán Bargán, Cyril Kali, Jonathan López, Mirosław Sznaucner, Aléxandros Kalogéris.
czerwone kartki: Konstantínos Kasnaféris (88. minuta, za drugą żółtą) - Kenán Bargán (44. minuta, za drugą żółtą), Mirosław Sznaucner (60. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Michális Koukoulákis (Iraklion).

Véria jest na 11. miejscu w tabeli i ma na koncie dziewięć zdobytych punktów.

Lenin - 5 listopada 2012, 23:29:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
taki mi się filmik przypomniał jak Sznaucner z Reissem ścignęli jakiegoś pirata drogowego i go zatrzymali do przyjazdu policji - widział to ktoś ?

ja - 6 listopada 2012, 6:27:37 - *.ssp.dialog.net.pl
cholera, 10 żółtych i 3 czerwone kartki sędzia pokazał. Czyżby to Pskit sędziował?

do ja - 6 listopada 2012, 8:20:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
nie dziesięć, tylko trzynaście żółtych, bo te trzy czerwone kartki są wszystkie za dwie żółte. co oni się tam gryźli na tym boisku?

ziutek - 6 listopada 2012, 8:37:04 - *.wod.abpl.pl
nie jestem znawcą, ale dlaczego regularnie występujący obrońca w cale nie słabej lidze (tym bardziej grając w takich klubach jak Iraklis czy PAOK, które jakoś tam o europejskie puchary się ocierały) nie dostawał szans w ostatnich latach na grzę w reprze?

@ziutek - 6 listopada 2012, 8:46:06 - *.opera-mini.net (*.42.73.20)