9 listopada 2012, 18:50:07 - Korbol
Bramka Mariusza Lewandowskiego

Mariusz Lewandowski strzelił gola dla PFK Sewastopol w wygranym 3-0 (3-0) spotkaniu 19. kolejki II ligi ukraińskiej z Arsenałem Biała Cerkiew. Jest to trzecie trafienie Polaka w obecnym sezonie. Lewandowski został zmieniony w 58. minucie przez Rusłana Malinowskiego.

9 listopada 2012, 17:00 - Sewastopol
PFK Sewastopol 3-0 Arsenał Biała Cerkiew
Mariusz Lewandowski 4, Artur Karnoza 22, Serhij Kuzniecow 37

żółte kartki: Wołodymyr Fedoriw - Roman Stepankow, Serhij Małyj, Dmytro Pronewycz.
czerwona kartka: Serhij Małyj (90. minuta, Arsenał, za drugą żółtą).

sędziował: Wołodymyr Bondar (Charków).

Wśród gospodarzy poza kadrą meczową znaleźli się grający dawniej w lidze polskiej Serhij Woronin (dawniej Lechia Gdańsk) oraz Kostiantyn Machnowśkyj (były bramkarz m.in. ŁKS-u i Legii Warszawa). W drużynie gości do 62. minuty grał Mychajło Diaczuk-Stawyćkyj (były gracz Spartakusa Szarowola i Motoru Lublin).

Zespół z Sewastopola po 19 rozegranych spotkaniach jest liderem tabeli z 38 punktami na koncie.

GKS - 9 listopada 2012, 18:58:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to "Cycuś", on gra w ruskich od 1979.

ja - 9 listopada 2012, 19:01:19 - *.ssp.dialog.net.pl
to on jeszcze żyje? Tak czy inaczej, brawo Mariusz

Skorump - 9 listopada 2012, 19:10:39 - *.play-internet.pl
Nieźle! Strzelił Arsenałowi!

lm - 9 listopada 2012, 19:15:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niedobrze, zaraz jakiś kretyn będzie mówił, że lewy do kadry.

Akwilon - 9 listopada 2012, 19:20:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
33 lata - coś jeszcze mógłby dać kadrze, do tego gra na pozycji defensywnego pomocnika, gdzie mamy dziury (jeden Krychowiak plus rezerwowy Polański, a reszta daleko od reprezentacyjnego poziomu). Trzeba by tylko porządnie zorientować się w poziomie ligi i poobserwować Lewandowskiego przez parę tygodni.

bąbel - 9 listopada 2012, 19:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl