11 listopada 2012, 19:20:53 - Korbol
Bramka Artura Sobiecha

Artur Sobiech strzelił gola dla Hannoveru 96 w meczu 11. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko VfB Stuttgart 1893. Drużyna reprezentanta Polski wygrała na wyjeździe 4-2 (0-2), a Sobiecha w 66. minucie zmienił Mohammed Abdellaoue. To trzecie ligowe trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

11 listopada 2012, 17:30 - Stuttgart (Mercedes-Benz Arena)
VfB Stuttgart 1893 2-4 Hannover 96
Christian Gentner 21, Vedad Ibišević 37 (k) - Artur Sobiech 57, Jan Schlaudraff 65 (k), Mohammed Abdellaoue 68, 73 (k)

żółte kartki: Zdravko Kuzmanović, Arthur Boka - Szabolcs Huszti, Manuel Schmiedebach, Mame Biram Diouf.

sędziował: Felix Brych (Bawaria).
widzów: 50 600.

Hannover 96 jest szósty w ligowej tabeli z dorobkiem 17 punktów.

ss - 11 listopada 2012, 19:25:49 - *.echostar.pl
Stindl wbiegł w pole karne z prawej strony, kopnął na pałę w pole bramkowe, bramkarz wypluł przed siebie a Sobiech z 5 metrów dobił do bramki

Kaprylinho - 11 listopada 2012, 19:26:33 - *.lcs.net.pl
5 tych karnych powinien podyktować

b - 11 listopada 2012, 19:26:58 - *.tktelekom.pl
słabo. jego zmiennik strzelił 2 a grał tylko 24 minuty!

aaap - 11 listopada 2012, 19:27:21 - *.catv.wtnet.de
wszedl i zszedł hahahaha dostał wędke

mister - 11 listopada 2012, 19:28:16 - *.162.132.166
@dawid. Obrońca Stuttgartu Artur Boca mocował się po prawej stronie boiska (tuż obok linii pola karnego)z Larsem Stindlem i stracił ją tuż przy końcowej linii. Lindl nie zastanawiał się i dośrodkował ją po ziemi. Bramkarz Stuttgartu Ullreich powinien ją złapać, tym bardziej, że nikt go nie atakował, a stal przy słupku i na linii. Jak on to zrobił, że przyjął piłkę na klate i wypuścił przed siebie, a ta poleciała prosto pod nogi Sobiecha. Ten długo nie myślał, tylko walnął i był gol. Taki sytuacyjny farfocel,ale brama to brama

loop - 11 listopada 2012, 19:28:23 - *.dynamic.chello.pl
Artur "Fernando, no daj koszulkę" Sobiech tłucze pustaki lub dobija po kolegach, no ale to też trzeba umieć i znaleźć się w takich sytuacjach, więc zdrówko !

robin200 - 11 listopada 2012, 19:52:34 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
Bardzo ważne, że polacy mają dobrą formę i zaczyna grać Boenisch robi się teraz problem z Bramkarzami kiedyś Polska nimi stała w Europie a teraz Szczęsny ława, Tytoń ława, Fabiański trybuny, Boruc trybuny, Sandomierski ława zostaje tylko grający Kuszczak. Ale za to gracze z Pola zaczynają dużo grać skład na Urugwaj powinien być taki:
Kuszczak, Piszczek, Glik, Wasilewski, Komorowski, Grosicki, Krychowiak, Borysiuk, Obraniak, Mierzejewski, Lewandowski.

ja - 11 listopada 2012, 20:11:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Artur!

kolocolo - 11 listopada 2012, 20:23:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Borysiuk?Robin200?ty albo jesteś z warszawy albo niespełna rozumu?

DENIS - 11 listopada 2012, 20:33:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawdziwe święto brawo Artur

JUREK66 - 11 listopada 2012, 21:24:29 - *.Red-2-142-60.dynamicIP.rima-tde.net
Wczoraj przy okazji dwoch trafieñ Lewandowskiego napisalem,ze licze dzis na bramke Sobiecha. Nie pomylilem sie. Ogladalem to spotkanie, Artur byl bardzo aktywny. Staral sie rozgrywac pilke i to wychodzilo mu dobrze, ladnie przepychal sie z obroñcami Stuttgartu stoperzy Tasci i Niedermeier zapamietaja go po dzisiejszym meczu,szczegolnie mieli problemy gdy walczyli z Polakiem o gorne pilki .Sobiech byl dzis dynamiczny. W akcji po, ktorej zdobyl bramke zahowal sie jak rasowy snajper. Uciekl obroñcom i dopadl do pilki odbitej przez Ullericha i z 6 metrow skierowal ja do siatki, wykorzystujac blad bramkarza. Jak przystalo na napastnika, byl tam gdzie powinien w takim momencie. W mojej opini, gdyby dostawal wiecej szans to z pewnoscia odplacilby sie trenerowi Mirko Slomka bramkami i asystami. ALe nie zapominajmy iz konkurencja w napadzie druzyny Hannover96 jest ogromna, graja tam przeciez Abdellaoue, Diouf czy Schlaudraf ! Niemniej zaden z nich nie dysponuje tak mocnym uderzeniem jak Artur !

amigo - 11 listopada 2012, 21:37:32 - *.hotspotsvankpn.com