14 listopada 2012, 19:48:56 - Rafal
Turniej Czterech Narodów U-21: Polska 2-1 Niemcy

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1992) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała w Gliwicach 2-1 (1-1) z Niemcami w meczu rozegranym w ramach Turnieju Czterech Narodów.

14 listopada 2012, 18:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Polska 2-1 Niemcy
Kacper Przybyłko 23 (k), Bartosz Bereszyński 74 - Philipp Hofmann 24

Polska: 1. Jakub Szumski - 17. Julien Tadrowski, 3. Michał Nalepa, 4. Marcin Kamiński, 20. Adam Pazio - 13. Łukasz Zwoliński (46, 2. Piotr Piekarski; 90, 5. Maciej Bobek), 8. Dominik Furman, 10. Szymon Drewniak, 7. Bartosz Bereszyński, 11. Mateusz Lewandowski (46, 19. Krzysztof Kopciński) - 9. Kacper Przybyłko (90, 14. Mateusz Szwoch).

Niemcy: 1. Patrick Rakovsky (46, 12. Loris Karius) - 2. Danny da Costa (46, 13. Niklas Kreuzer), 4. Shkodran Mustafi, 5. John Anthony Brooks (81, 14. André Hoffmann), 3. Florian Hartherz - 7. Niclas Füllkrug, 6. Robin Knoche (46, 15. Johannes Geis), 8. Reinhold Yabo, 10. Johannes Wurtz (71 Philipp Klement), 11. Sonny Kittel (67, 17. Julian-Maurice Derstroff) - 9. Philipp Hofmann.

żółte kartki: Furman, Bereszyński - Brooks, Derstroff.

sędziował: Sascha Amhof (Szwajcaria).
widzów: 3515.

W drugim dzisiaj rozegranym meczu Włochy pokonały Szwajcarię 4-1. Kolejny mecz nasza reprezentacja rozegra 27 marca z Włochami.

Jondek - 14 listopada 2012, 19:53:11 - *.na5.pl
Niemcy grali a Polacy bi i leć rzadko wychodzili z połowy wynik kilka razy lepszy niż gra!Ale kibicom ekstrAklasy na pewno się podobał nędza!

Idzi - 14 listopada 2012, 19:54:24 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
ta kadra to obecnie najlepsza mlodziezowka na swiecie(U20,U21), moze razem z Argentyna, Meksykiem, Brazylia i ewentualnie Hiszpania

Idzi - 14 listopada 2012, 19:59:25 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
ewentualnie jeszcze Japonia i Chile

aaa - 14 listopada 2012, 20:01:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Było to można gdzieś obejrzeć w tv albo w necie ?

cygara - 14 listopada 2012, 20:05:56 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
mozna napisac MESA>Bundesliga

Poli - 14 listopada 2012, 20:09:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kadra jak Kadra nie takie nazwiska już widziałem i wyników nie było, prawdę mówiąc ta kadra jest średnia przypomnijcie sobie jak była kadra: Skorupski, Salamon, Krychowiak, Kucharczyk, Teodorczyk, Wszołek, Sobiech, Możdzeń, Borysiuk, Oleksy i Klich itp.

Cesc93 - 14 listopada 2012, 20:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co już hejtujecie, ograli Niemców i gites, gratulacje chłopaki.

rr - 14 listopada 2012, 20:18:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale wynik dobry . A Bobek, tak jak pisałem przy powołaniach, zagrał minutę

klatek - 14 listopada 2012, 20:20:29 - *.play-internet.pl
news bez hejtowania, newsem straconym

liryk - 14 listopada 2012, 20:21:28 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
wygraliby jeszcze wyzej gdyby grali Michalak, Szwoch i Zwolinski caly mecz, do tego byl to moze 100 garnitur albo i dalej, ekipa Niemiec pewnie ogralaby obecna ekipe Fornalika

Gliwice - 14 listopada 2012, 20:43:13 - *.net.brewet.pl
Ale biadolicie, Polska zagrała bardzo mądrze taktycznie, w pierwszej połowie dali pograć Niemcom, z kontry po faulu karny, fakt że minute później wyrównanie, Niemcy nie wykorzystali co mieli, do 60 minuty jeszcze coś grali, mecz się wyrównał, a później nasi zadali decydujący cios, brawo, tak powinno się punktować lepszych od nas.

rychu - 14 listopada 2012, 20:50:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a wiedzieliście, że sonny kittel z pochodzenia jest polakiem

otwieracz - 14 listopada 2012, 20:53:29 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se
bez ukladow, ukladzikow typu Przybylko, Szumski, Lewandowski, Nalepa czy Kopcinski mieliby ten turniej juz w kieszeni

alt - 14 listopada 2012, 21:23:21 - *.home.aster.pl
Vieira da Costa, Rakovsky, Mustafi, Yabo, po nazwiskach widać, że niemcy. graty U-20

Tuba - 14 listopada 2012, 21:24:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest właśnie to co daje wprowadzanie młodych polaków do ekstraklasy!! Ogranie !!!

drbush - 14 listopada 2012, 21:30:24 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
Danny Vieira da Costa typowy Niemiec ;)

kibic :) - 14 listopada 2012, 21:40:29 - *.play-internet.pl
Fajny mecz, Niemcy cały czas prowadzili grę ale nasza kadra pokazała charakter, zapieprzali calutki mecz na pełnych obrotach, walczyli do upadłego trzeba im to przyznać. W drugiej połowie wyglądało to dużo lepiej niż w pierwszej, Polacy trochę odważniej zagrali i były sytuacje, fajna bramka Bereszyńskiego po wrzutce z prawej strony, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Przybyłko po bardzo dobrym podaniu Piekarskiego i ewidentny rzut karny na Piekarskim, nie wiem dlaczego sędzia nie podyktował, bo nasz zawodnik wychodził już sam na sam z bramkarzem i obrońca w niego wpadł po prostu. Także mogli Polacy jeszcze strzelić conajmniej jedną bramkę Brawo POLACY, oby tak dalej i fajny doping kibiców na tym meczu BRAWO !

ADAMO - 14 listopada 2012, 21:40:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mecz stał na średnim poziomie. Było sporo chaosu w grze,szczególnie z naszej strony. Polacy w sumie przeprowadzili jedną składną akcję po której zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa. Niemcy posiadali z początku optyczną przewagę ale nic z tego oprócz jedynej bramki nie ugrali.

nketiah - 15 listopada 2012, 1:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
my graliśmy pół-rezerwami(tylko 3 z optymalnej 11), a Niemcy głebokimi rezerwami

dsa - 15 listopada 2012, 10:58:38 - *.nplay.net.pl
Mnie z nich imponuje Przybyłko reszta jest miałka co widać w meczach ekstraklasy i I ligi

Slavo - 15 listopada 2012, 11:38:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w zeszłym roku dostawaliśmy bęcki a remis był sukcesem.Coś ruszyło do przodu.

ramius - 15 listopada 2012, 12:43:27 - *.play-internet.pl
Wynik nie taki sensacyjny biorąc pod uwagę ze sporo tych chłopaków jest ważnymi zawodnikami w czołowych klubach EX, nie zawsze tak było.

aalto - 15 listopada 2012, 13:04:03 - *.bb.sky.com