14 listopada 2012, 19:55:09 - dufusik
Aleksandar Todorovski, Andraž Struna i Marko Šuler zagrali w reprezentacjach

Zawodnik Polonii Warszawa Aleksandar Todorovski zagrał w wygranym przez Macedonię 3-2 (2-0) meczu towarzyskim przeciwko Słowenii, w której wystąpili piłkarze Cracovii - Andraž Struna oraz Legii Warszawa - Marko Šuler. Todorovski i Struna grali całe spotkanie, Šuler wszedł w 65. minucie za Dominica Maroha.

14 listopada 2012, 18:00 - Skopje
Macedonia 3-2 Słowenia
Darko Tasevski 27, Adis Jahović 42, Agim Ibraimi 51 - Andrej Pečnik 49, 63

żółta kartka: Boban Grnčarov (Macedonia).

sędziował: Danilo Grujić (Serbia).

W 9. minucie Jasmin Kurtič (Słowenia) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomislav Pačovski obronił).

W reprezentacji Słowenii całe spotkanie zagrał także były zawodnik Legii Warszawa Dejan Kelhar. W barwach Macedonii grał były piłkarz m.in Polonii Warszawa Filip Ivanovski, który na boisku przebywał do 56. minuty, gdy zmienił go Aleksandar Trajkovski. Od początku drugiej połowy na boisku w reprezentacji Słowenii pojawił się Andraž Kirm (dawniej Wisła Kraków), który zmienił Kevina Kampla. Kirm zaliczył asystę przy pierwszej bramce Pečnika.

Cały mecz na ławce przesiedział Rok Elsner (Śląsk Wrocław).

trampek - 14 listopada 2012, 20:02:15 - *.play-internet.pl