18 listopada 2012, 18:07:09 - koofel
Bramka Rogera

AÉK (Ateny) pokonał 4-0 (2-0) AS Véria w 11. kolejce greckiej ekstraklasy. Bramkę dla gości z rzutu karnego strzelił Roger. 30-letni pomocnik zszedł z boiska w 79. minucie, gdy zmienił go Konstantínos Kotsarídis. To jego pierwsza bramka w sezonie.

18 listopada 2012, 16:15 - Véria
AS Véria 0-4 AÉK (Ateny)
Geórgios Katídis 19, Taxiárchis Foúntas 24, Roger 57 (k), Andréas Stamatís 89

żółte kartki: Aléxandros Kalogéris - Geórgios Koutroúbis, Panagiótis Lagós, Roger, Xenofón Fétsis, Valentínos Vláchos.
czerwona kartka: Pantelís Kafés (56. minuta, AS Véria).

Całe spotkanie na ławce gospodarzy przesiedział Mirosław Sznaucner. Tuż po przerwie na boisku pojawił się natomiast znany z polskich boisk Carlo Costly.

AÉK zajmuje ostatnie 16. miejsce w tabeli z ośmioma punktami. Pozycję wyżej plasuje się Véria, która zgromadziła do tej pory dziewięć oczek.

Dawid - 18 listopada 2012, 18:10:20 - *.tktelekom.pl
Dawno już o nim nie słyszałem ; ).

d - 18 listopada 2012, 18:13:22 - *.toya.net.pl
Czemu nie wspominacie o bramkach innych brazylijczyków w Grecji?

Mati - 18 listopada 2012, 18:14:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Legia nie może już zarobić na jego transferze... Tak dalej grałby w reprezentacji.

Dojczu - 18 listopada 2012, 18:17:39 - *.ds11.agh.edu.pl (*.168.169.216)
Czyli...
W sobotę dwie bramki strzelił Robert, a w meczu Polonia - Górnik karnego nie wykorzystał Łukasz (Łukasz obronił)?

amigo - 18 listopada 2012, 18:17:57 - *.hotspotsvankpn.com
ale Roger sie stoczył w tej Helladzie ...Wracaj chłopie do PL ....

aqq - 18 listopada 2012, 18:24:48 - *.lodz.mm.pl
@amigo niezly jestes znawca greckiej ligi roger gra w podstawowym skladzie i nie rozumiem czemu go nie ma w kadrze a sa murawski ktory nawet na ex jest slaby albo brozek ..

coach - 18 listopada 2012, 18:27:11 - *.class101.petrotel.pl
bo jest czarny. rozgrywający musi być inteligentny. wymień mi trzech rozgrywających klasy światowej, którzy są murzynami. to nie jest pozycja dla nich.

t - 18 listopada 2012, 18:55:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl