24 listopada 2012, 17:37:10 - MichalMKS
Zagłębie pogromcą potentatów

W meczu 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Zagłębie Lubin wygrało na wyjeździe z Polonią Warszawa 1-0 (0-0). Zwycięskiego gola w 62. minucie strzelił Michal Papadopulos. "Miedziowi" mają już na rozkładzie trzy drużyny z czołówki ligowej tabeli - Śląsk, Górnika i właśnie Polonię. Wszystkie te zespoły pokonali w meczach wyjazdowych.

Od początku spotkania przewagę na boisku osiągnęli piłkarze Polonii Warszawa. W 5. minucie Tomasz Brzyski podał prostopadle do Wladimera Dwaliszwiliego, ale Gruzin nie zdołał pokonać Michała Gliwy. Pięć minut później niecelnie nad bramką Zagłębia uderzał głową Łukasz Teodorczyk. Chwilę później golkiper gości poradził sobie z interwencją po strzale zza pola karnego Tomasza Hołoty. W 16. minucie Wszołek wpadł w pole karne, zwodem ograł Arkadiusza Woźniaka, jednak uderzył obok słupka. W odpowiedzi cztery minuty później strzałem zza pola karnego Sebastiana Przyrowskiego próbował pokonać Michal Papadopulos. W 24. minucie bramkarz Polonii w dobrym stylu obronił uderzenie głową Bartosza Rymianiaka. Trzy minuty później Dwaliszwili ograł w polu karnym Aleksandyra Tunczewa, oddał strzał na bramkę, który nie sprawił problemów Gliwie. Sześć minut przed końcem pierwszej części gry gości przed utratą gola uratował Rymianiak, który wybił futbolówkę z linii bramkowej po strzale Łukasza Piątka.

Sześć minut po rozpoczęciu drugiej połowy Gliwa wybił przed siebie piłkę po dośrodkowaniu Dwaliszwiliego, doszedł do niej Wszołek, ale uderzył zbyt lekko i golkiper gości zdołał interweniować. W 62. minucie futbolówka po dograniu w pole karne przez Éltona Lirę odbiła się od Marcina Baszczyńskiego, trafiła do Papadopulosa, który skierował ją do bramki. Cztery minuty później Tunczew wybił piłkę z linii bramkowej po strzale głową Adama Kokoszki. W 79. minucie Aleksandar Todorovski podał w pole karne do Dwaliszwiliego, ten jednak strzelił wysoko nad bramką. W ostatniej minucie meczu niecelnie zza pola karnego uderzał Teodorczyk.

24 listopada 2012, 15:45 - Warszawa (Stadion Polonii Warszawa)
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin
Michal Papadopulos 62

Polonia: 81. Sebastian Przyrowski - 26. Aleksandar Todorovski, 4. Marcin Baszczyński, 13. Adam Kokoszka, 5. Đorđe Čotra (71, 32. Adam Pazio) - 7. Paweł Wszołek (86, 19. Daniel Gołębiewski), 20. Tomasz Hołota, 28. Łukasz Piątek, 21. Wladimer Dwaliszwili, 22. Tomasz Brzyski (74, 14. Miłosz Przybecki) - 10. Łukasz Teodorczyk.

Zagłębie: 24. Michał Gliwa - 4. Paweł Widanow, 5. Adam Banaś (59, 6. Élton Lira), 33. Aleksandyr Tunczew, 21. Bartosz Rymaniak - 23. Szymon Pawłowski, 7. Jiří Bílek, 25. Łukasz Hanzel, 11. Arkadiusz Woźniak (90, 17. Adrian Rakowski), 19. Maciej Małkowski - 27. Michal Papadopulos (90, 9. Darvydas Šernas).

żółte kartki: Čotra, Todorovski - Hanzel, Papadopulos, Gliwa.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 4100.

boro - 24 listopada 2012, 17:37:51 - *.play-internet.pl
Jako mieszkaniec Żagania gratuluję Zagłębiu Lubin.

pogon - 24 listopada 2012, 17:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZLEE ;/
Szkoda Poloni POGOŃ bez legii !

Olo - 24 listopada 2012, 17:38:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem co się stało z Polonią w 2 połowie. Żenująca gra i jak zwykle pechowa bramka... nie mają szczęścia.

GÓRNIK W. - 24 listopada 2012, 17:39:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Gratulacje z Wałbrzycha dla Zagłębia Lubin.

Do asd - 24 listopada 2012, 17:39:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Disco polo to chyba wy lubicie, mam ci przypomnieć co śpiewaliście w Szczecinie?

slavek - 24 listopada 2012, 17:39:29 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie na farcie Szkoda straconych punktów.

Gratulacje od kibica Gornika Walbrzych

(L)on - 24 listopada 2012, 17:45:12 - *.opera-mini.net (*.169.181.230)
Super Zagłębie! Powiększyliście przewagę nad śmiesznymi klubikami z Bełchatowa i z Bielska a na dodatek dzięki Wam Legia powiększyła przewagę nad klubem z Grodziska

Weronika S - 24 listopada 2012, 17:45:40 - *.walbrzych.vectranet.pl
Gratulacje od Walbrzycha.Ogrywajcie kazdego,z wyjatkiem Legii.

starykibic - 24 listopada 2012, 17:45:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęśliwy weekend dla warszawskiego futbolu. Legia wygrała, a przebierańcy znowu bez punktów. Frekwencja wam spadła. Pociągi z Radomia, Kielc i Krakowa miały opóźnienie?

topak - 24 listopada 2012, 17:46:10 - *.ip.mgk.pl
mam pytanie do oglądających mecz
Jak zagrał Pawłowski?

(L)on - 24 listopada 2012, 17:46:22 - *.opera-mini.net (*.169.181.230)

Legion - 24 listopada 2012, 17:46:56 - *.adsl.inetia.pl
Pozdrawiam kibiców z Lubina, brawa za walkę trzy punkty zasłużenie wyjeżdżają ze Sto(L)icy

bia(L)y - 24 listopada 2012, 17:47:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo fajna wiadomość! Gratulacje dla ZL.

LW - 24 listopada 2012, 17:48:00 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie tylko w Sosnowcu, Polonia tylko w Chicago!

kaka - 24 listopada 2012, 17:48:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Do lidera zostało tylko 16 pkt ale do 2 miejsce 10 pkt. do końca rundy się nadrobi. BRAWO ZAGŁĘBIE!!!

saper - 24 listopada 2012, 17:49:36 - *.180.141.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Zaglebie. Pozdro od Zawiszy

Pepo - 24 listopada 2012, 18:02:36 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik, Warszawa się cieszy!

Rex - 24 listopada 2012, 18:06:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Super wynik, gratulacje z Legnicy ! WZL !!!

eddy - 24 listopada 2012, 18:09:39 - *.ssp.dialog.net.pl
to w sosnowcu jest jakies zaglebie???? 1 slysze

cross - 24 listopada 2012, 18:21:34 - *.plusgsm.pl (*.16.105.174)
wielcy kibice legi.haha nawet nigdy na meczu nie byliście.ciekawe czy tak w realu cwaniakujecie bo watpie.

haahaa - 24 listopada 2012, 18:22:18 - *.ssp.dialog.net.pl
nakupywali meczy na poczatku to teraz stac ich na mistrza... a napewno na utrzymanie

AJ - 24 listopada 2012, 18:23:50 - *.3-1.cable.virginmedia.com
Brawo Zagłębie!

lion - 24 listopada 2012, 18:28:52 - *.31.93.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

mks - 24 listopada 2012, 18:30:51 - *.236.32.10
fajnie było slyszeć jak komentujący z polsatu sport nie mogli pogodzić się z porażką polonii!!!! wielu teraz "gul" skacze!!!

macku - 24 listopada 2012, 18:33:05 - *.in-addr.btopenworld.com
Zagłębieeeee.....

Xevatiz - 24 listopada 2012, 18:34:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Zagłębie, bardzo dobry wynik dla (L)egii.

Rex - 24 listopada 2012, 18:35:35 - *.ssp.dialog.net.pl
@djh "Całe życie leje" : czy chcesz powiedziec, że Sosnowiec codziennie czeka na lubińskie (jedyne) Zagłębie ? Byłem zresztą ostatnio w tej podkatowickiej miejscowości i powiem Ci, że ja tam nie widziałem nic, co potwierdzałoby twoją teorię.

ZL - 24 listopada 2012, 18:45:00 - *.dynamic.chello.pl
"Co ten internet robi z ludźmi,Legia się pucuje,Sosnowiec się pruje,Pogoń wyłamuje ,jeszcze tylko burki z Legnicy i Paździochowa niech się dorwą do kompa i będzie kogiel -mogiel gotowy.BRAWO ZAGŁĘBIE ---tak się goli fraj...w!...Pozdro dla braci i KSGW Z Lubina." - nic dodać nic ująć

Jean_Pol - 24 listopada 2012, 18:48:47 - *.opera-mini.net (*.41.238.5)
To jest jakieś inne Zagłębie niż to z Lubina? A ten Sosnowiec to gra w 2. Lidze czy 3. Lidze?

warszawiak - 24 listopada 2012, 19:05:50 - *.skynet.net.pl
Raczej Muranów i część Żoliborza i grodzisk mazowiecki płacze.

iopek - 24 listopada 2012, 19:15:31 - *.ip.mgk.pl
Klub z Grodziska Wielkopolskiego gościnnie rozgrywający swoje mecze w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej 6

Żoliborz38 - 24 listopada 2012, 19:18:24 - *.adsl.inetia.pl
Zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże. Stare warszawskie rodziny wolą Polonię.

zuraf4 - 24 listopada 2012, 19:28:43 - *.ssp.dialog.net.pl
A to niby zalebie (sosnowiec) czy cos tam pamieta kiedy ostatnio widzialo ekstraklase poza tv a w ks polkowice gra prawie samo mlode Zaglebie i to prawdziwe Zaglebie pokazalo jak sie GRA hehe 3 liga jest juz DLA zAGLEBIA i to tego co nie wie co to pilka moze w bierki kiedys grali nie robcie wstyde (L)

ZL - 24 listopada 2012, 19:49:19 - *.dynamic.chello.pl
Dajcie już spokój bo wieje nudą. Mecz Zagłębia to wpisuje się Sosnowiec a nasi się dają podpuszczać. Przestańcie się licytować na Zagłębia bo żałosne to jest.

normalna - 24 listopada 2012, 19:49:55 - *.play-internet.pl
na sędziego dziś nie możecie się dziś wymówić, zresztą Jarzębak dal dziś koncert obiektywnego sędziowania. Pozdrowienia dla normalnych

o - 24 listopada 2012, 19:51:10 - *.ip.netia.com.pl
żal patrzeć na tego toderczyka wielka gwiazdeczka

AS - 24 listopada 2012, 20:22:16 - *.opera-mini.net (*.115.174.56)
Wiedziałem, że jeśli piłkarzom Zagłębia chce się grać, to potrafią wygrać z każdym nawet (albo przede wszystkim) na wyjeździe. Terminarz na wiosnę mamy dobry i gdybyśmy w każdym meczu punktowali, to myślę, że spokojnie możemy powalczyć o miejsca 1.-6. Jest jeszcze PP i jest szansa nawet na europejskie puchary
Miałem dobre przeczucie, że Zagłębie będzie miało pożytek z Papadopulosa

Legnica - 24 listopada 2012, 20:25:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
BEZ NAPINKI!!!No i zaskoczyło zagłębie.To było pewne.To nie prowokacja,ale się cieszę.Szkoda by było gdyby spadli kosztem podbeskidzia.W końcu w Lubinie jest stadion,jest drużyna i są też kibice.Mam wyrypane na te wasze zagłębie, ale wolę was niż jakieś tam dziwne twory, i mimo lokalnych animozji i tego co piszą niektórzy z Legnicy uważam,że zasługujecie na ekstraklase.W moim sercu tylko MIEDŹ!!!

DENIS - 24 listopada 2012, 20:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez zaskoczenia

Olo - 24 listopada 2012, 20:42:52 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrowienia dla Groclinu :-)Rodowici Warszawiacy Polonia Szacun z Lubina

KaliAG1929 - 24 listopada 2012, 20:50:17 - *.31.9.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje i pozdrowienia z Gdyni!!! AG-WZL-KSGW! Za tydzień Zagłębie pięknie wygrywa w gdańsku !!!

kiel - 24 listopada 2012, 20:52:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zagłębiacy gratulacje z kielc tak trzymać szykujcie się na psów z krakowa macie w kielcach 100% wsparcia

asq_ - 24 listopada 2012, 20:57:22 - *.dynamic.chello.pl
Reprezentanci dzisiaj grali totalną padakę, może poza Wszołkiem momentami w 1. połowie. Pawłowski i Teodorczyk zupełnie poza grą. Nie żeby można było spodziewać świetnego meczu, ale w pojedynku Hapal - Stokowiec Słowak o dwie długości z przodu. Zagłębie grało mądry, brzydki mecz. Polonia rwała bez pomysłu. Łącznie - nie do oglądania, mecz na 0:0, wygrana kwestią szczęścia.

ja - 24 listopada 2012, 21:04:37 - *.net.stream.pl
Lechia was pyknie w Gdańsku i skończy się podnieta wzl śmieszne.

Maxi - 24 listopada 2012, 21:17:17 - *.xdsl.centertel.pl
Graty z Wałbrzycha

legia - 24 listopada 2012, 21:20:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak można znowu karnego nie strzelić nie moge tego pojąć !!!!!!!!!

Pyramid do kibiców Zaglebia. Jakie sa wasze stosunki z Górnikiem Wałbrzych? Z tego co widzę to więcej niż poprawne. Byłaby wspaniala ekipa. ZAWISZA ZAGLEBE GÓRNIK. Pozdro dla zgód. ZAWISZA

edi - 24 listopada 2012, 22:01:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i dalej mnie to nie dziwi, zagłębie kupuje mecze na potęgę. Zagłębie nie jest w stanie pokonać Podbeskidzia a ogrywa drożynę z górnej tabeli już to widzę sezon 2013 zagłębie rozpocznie sezon z - 30 punktów ujemnych kasa kasa kasa nic dodać nic ując PIŁKARSKI POKER TRWA

AS - 24 listopada 2012, 22:03:56 - *.opera-mini.net (*.40.175.199)
@saper Osobiście bardzo szanuję Górnik Wałbrzych. Jak widać po komentarzach nasze relacje są bardzo dobre. Zgadzam się z Tobą - gdybyśmy zawarli zgodę z Górnikiem mielibyśmy świetną ekipę. Pozdro dla BRACI oraz dla Górnika Wałbrzych i Korony Kielce.

AS - 24 listopada 2012, 22:19:02 - *.opera-mini.net (*.40.175.199)
@edi Oczywiście - masz rację. Kupiliśmy wszystkie mecze i zajmujemy... 13 miejsce w tabeli. W następnym sezonie zostaniemy za to zdegradowani o 3 klase rozgrywkowe a taki Śląsk dalej będzie kupował mecze i nie zostanie w żaden sposób ukarony "bo się przedawniło"! (patrz awanse z niższych lig i ostatnio kupione mistzrostwo) Aha i zapomniałeś jeszcze napisać, że pieniądze POdatników idą na Zagłębie. Rudy specjalnie podwyższył POdatki, żeby taki Šernas mógł więcej zarabiać Wszyscy w domu? A ty jakiej kibicujesz "dróżynie"? Ahahah

Wzl - 24 listopada 2012, 22:33:57 - *.range86-144.btcentralplus.com
Do edi.Tak kolego masz racje znowu kupujemy i będziemy kupować,a co stać nas to sobie kupiliśmy Polonię żeby mieli na wypłaty i żeby taki trrrrrrolllll internetowy miał okazje do zaistnienia w internecie.A z tego co wiem to przyszły sezon maja nam dowalic minus 45,a może i 50 ujemnych punktów i wiesz co.....????i wielki G... i tak dalej będziemy kupować mecze żeby zostać w lidze,a Ty trrrrrrrolllluuu pilnuje tylko żeby Ci zyska nie strzeliła z zazdrościZaglebie Lubin Po Życia Kres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poZdro trrrrrroLlllllllu

DSW - 24 listopada 2012, 22:40:28 - *.dynamic.mm.pl
W Świdnicy niezmiennie,Wielkie Zagłębie!

@ja - 24 listopada 2012, 23:00:07 - *.plk.prest.pl
Tak samo pykniecie Zagłębie jak dziś pierwszoligowca z Bełchatowa? Co to dzisiaj było chłoptasiu? Wracaj na drzewo ze swoim ryżawym. Jeśli chodzi o zgody to jak najbardziej z Górnikiem Wałbrzych. Pełen szacunek dla Kibiców Górnika. Co do Legii to patrzcie na siebie, a nie na nas, że łoimy wszystkich z czuba tabeli. Jak chcecie być mistrzem Polski to patrzcie na swoje podwórko, a nie uzależniacie się od aszych wyników. Życzę wam MP, bo Legia to jedyna drużyna w tym sezonie, która na to zasługuje. Zagłębie zasługuje na środek tabeli lub lepiej. Wkońcu kupujemy mecze za podatki takich durniów jak użytkownik "ja". Pozdro Arka, Zawisza, Górnik Wałbrzych, Odra Opole, Falubaz i Korona!!!

urodzajny - 24 listopada 2012, 23:16:51 - *.039-2-64736c16.cust.bredbandsbolaget.se

Ericson - 25 listopada 2012, 1:36:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Zagłębie musi być silne, musi walczyć bo obecnie nasza ekstraklasa jest bardzo mocna każdy może wygrać z każdym, a Miedzi Legnica życzę awansu do ekstraklasy były by ciekawe derby, tylko oby bez wulgaryzmów takich jak na meczu Miedź - Zawisza bo takie coś odstrasza całe rodziny od kibicowania i tak jak w Legnicy są dobre wyniki a frekwencja jest słaba, bo Miedź w mieście jest kojarzona z chuligaństwem i wybrykami małolatów, jest jak w latach 90' gdy rozrosły się młyny, a wyludniły stadiony.

asfan - 25 listopada 2012, 1:47:29 - *.139.102.170
Nazwij to jak chcesz,ale w temacie meczu Zagłębia przywołujesz przykład Śląska. To dziwne. Niektórzy nazywają to kompleksem. Szczęście nie opuszcza Zagłębia (szkoda jedynie że passa zaczęła się na meczu we Wrocławiu - z przerwą na Podbeskidzie). Generalnie Lubin gra tak jak powinien od początku - uwzględniając skład, wyniki z wiosny poprzedniego sezonu i kasę . Nie sądzę jednak żeby wystarczyło to na miejsca zapewniające grę w europejskich pucharach. Jest jeszcze droga przez PP ale to dopiero na wiosnę a wtedy różnie może być z formą. Tak czy owak - korzystnie dla Legii ,która przy aktualnej formie i układzie tabeli zdaje się być poza zasięgiem jakiekolwiek drużyny w TME. Chociaż....wiosna przed nami.

asfan - 25 listopada 2012, 1:51:44 - *.139.102.170

hools1980 - 25 listopada 2012, 9:03:02 - *.play-internet.pl
Brawo Zagłębie!!! Nie ma innej opcji jak Wasze utrzymanie poZdro ze ŚWIDNICY !!!

storm - 25 listopada 2012, 9:07:45 - *.31.34.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gliwa już 270 minut bez puszczonego cabaja! I obok Rymaniaka najlepszy na boisku .Kibicom ZL proponuję się cieszyć i całkowicie ignorować kiepskich,co im pozostało ? Dzisiaj TWIERDZA padnie trzeci raz pod rząd ...

leiter84 - 25 listopada 2012, 10:33:16 - *.centertel.pl
Brawa dla Zagłębia, oby tak dalej.
@asfan: Pilnuj lepiej swojego malinowego nosa.

AS - 25 listopada 2012, 10:47:02 - *.opera-mini.net (*.112.42.48)
@asfan Wiesz dlaczego w newsie dotyczącym Zagłębia przywołuję akurat Śląsk? To proste. Są jedynym klubem, który kupował mecze kilka lat temu (za co NIE został ukarany bo się "przedawniło") i... nadal kupuje! Czy uważasz, że poprzednie mistrzostwo wywalczyli uczciwie tylko na boisku? W tym sezonie przypomnę chociażby mecz z Koroną. Z boiska wyleciało dwóch zawodników Korony, a na dodatek w pierwszych kolejkach Śląsk dostał bardzo dużo karnych. Zabrakło kasy to i zaczyna się seria porażek. Dzisiaj Jaga pokaże wam jak się gra w piłkę w tej waszej TWIERDZY

niekibol - 25 listopada 2012, 11:57:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie- tym razem WZL dopisało szczęście. Ale poczatek rundy to z kolei brak szcześcia i niezasłuzone porażki. Ani Lech, ani Widzew ani Podbeskidzie z Lubina punktów wywieźć nie powinny. Ale tak w polskiej ekstraklasie bywa.
Dobry mecz i punktów zero a cienka gra i komplet punktów (z Polonią ) Szkoda tylko, że pseudo mistrz nie dostał piątki na swoim boisku.Po pladze kontuzji i osłabień na wiosnę odprawimy kiepskich ( malinowe nosy ) z takim bagażem

nie dziwie sie waszych 3 punktów jak sedzia był z bytomia

AS - 25 listopada 2012, 13:26:13 - *.opera-mini.net (*.112.51.43)
@wks Miało być śmiesznie a wyszło żałośnie Sędzia gwizdał przyzwoicie. Nie strzeliliśmy gola ze spalonego czy z karnego tak jak wy w co drugim meczu a rywale nie dostają po jednej czy po dwie czerwone kartki w meczu ahahah
A ty zamiast szykować się na mecz swojego ukochanego wks-u wolisz komentować newsy Zagłębia

KSP 1911 - 25 listopada 2012, 14:03:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny przypadkowy farfocel w naszej bramce,pech.

dada - 25 listopada 2012, 14:08:14 - *.dynamic.chello.pl
@wks
A co ma Bytom do Lubina ?

TREX - 25 listopada 2012, 15:28:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Fuks pogromców umywalek. Przypomne tylko dwa razy wybijane piłki przez obrońców z bramki ZL.

ares - 25 listopada 2012, 17:02:25 - *.31.69.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@trex fuksa to mieli dzisiaj Kiepscy pogromco wagonów pkp.Lepiej róbcie zrzutkę bo ta druga pożyczka na długo nie starczy hahaha.

TREX - 25 listopada 2012, 18:18:36 - *.ssp.dialog.net.pl
Ares, nie wyżywaj się na mnie. Gubię się w tym komu kibicuję bo raz WZL, a raz Miedzi. Wiesz, dzisiaj akurat Miedzi bo udało mi się kilka patelni przyjezdnym z Ząbek sprzedać. Ore Miedź !

jaca - 25 listopada 2012, 18:22:03 - *.231.202.223
kiedyś mieszkałem w Wałbrzychu chodziłem na mecze Górnika gdy grał w drużynie W.CIOŁEK,teraz mieszkam w Polkowicach i dopinguję WZL sektor G zgoda tych dwóch klubów to moje marzenie i jazda z malinowymi !!!

Bruno - 25 listopada 2012, 19:03:03 - *.ssp.dialog.net.pl
A Jawor i tak kibicuje Miedzi Legnica !!!!!!!

ares - 25 listopada 2012, 19:36:22 - *.31.50.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@bruno przecież nawet Legnica nie kibicuje Miedzi? jakieś Grzybiany,coś tam Psie pole,a ty się rozmarzyłeś o Jaworze? bierz po pół.

Legion - 25 listopada 2012, 20:03:08 - *.dynamic.chello.pl
hahaha juz 4000 tysiace na meczu a podobno tydzien temu bylo 6000 brawo Zaglebie powoli ten smieszny twor z grodziska spada na swoje miejsce

maxi - 25 listopada 2012, 21:47:52 - *.dynamic.chello.pl
No i proszę są też normalni kibice w Legnicy....
Mech nie był piekny ale szczęscia Zagłębiu brakowało na początku rundy. Walili po słupkach i poprzeczkach ale mecze przegrywali.
NO I DODAM ŻE SITWA PZPNU UKARAŁA JAK ZWYKLE TEN KLUB, a brudu za pazurami ma większośc ligi.. Pozdrawiam normalny obiektywnych..

do maxi - 28 listopada 2012, 15:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki mech? Ty byłeś na meczu czy w lesie?