25 listopada 2012, 8:36:35 - dufusik
Pięciu zawodników testowanych w Rozwoju

Michał Łoboda, Marcin Nawrot, Michał Łucki z juniorów, Bartosz Nowotnik z trampkarzy i Sebastian Faber z drużyny rezerw zagrali w zremisowanym przez Rozwój Katowice 1-1 (0-0, 0-0) meczu towarzyskim przeciwko Halniakowi Maków Podhalański.

Najlepiej z testowanych juniorów spisał się Nowotnik, który w 86. minucie sparingu zdobył gola z rzutu karnego.

Rozwój ma w planach rozegranie w grudniu dwóch sparingów. Rywalami drugoligowca będą trzecioligowy LKS Czaniec i występująca w czwartej lidze - Sarmacja Będzin.

źródło: własne / Rozwój Katowice

davidow - 25 listopada 2012, 10:04:21 - *.galileusz.pl
Wykorzystał karny, wielki talent. Widać to na przykładzie Polonii Warszawa. Też ost. innych klubów Ekstra... coś tam.

@davidov - 25 listopada 2012, 11:07:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
+ :D

Heiko - 25 listopada 2012, 12:43:26 - *.dynamic.chello.pl
No dobrze piszesz davidov u nas sie tak na piłce znaja z Milika robia gwiazde a on nic specjalnego nie gra w tej naszej słabej lidze juz go sprzedaja pojdzie gdzie rzeczywiscie jest konkurencja i za pare miechow kazdy zapomni kim jest Milik ktory sie bedzie kopal w rezerwach

Daniel - 25 listopada 2012, 13:28:23 - *.mikolow.multimetro.pl
Łoboda dobry zawodnik... Świetne mecze w AKS Mikołów

pono - 25 listopada 2012, 21:44:48 - *.play-internet.pl
Byłem na meczu i mowiac obiektywnie to nie bylo w ogóle widac różnicy lig. zespół Halniaka postawil ciezkie warunki. Momentami prowadził grę i stwarzal sobie latwo okazje. Bardzo dobry mieli środek pomocy jak na 4 ligę na prawde bardzo dobry zespół! Z testowanych zawodników u nas nikt na mnie nie zrobil wrażenia.