29 listopada 2012, 22:54:03 - Bedziu
Concordia Elbląg testuje zawodników

W dzisiejszym przegranym 0-2 (0-1) sparingu z Lechią Gdańsk w barwach Concordii Elbląg wystąpiła grupa zawodników testowanych: Artur Naczas, Grzegorz Naczas, Paweł Galik (wszyscy Huragan Morąg), Damian Kostkowski (FB Gulbene 2005, Łotwa), Mateusz Łuczak (Cartusia Kartuzy), Tomasz Bobrowski (Granica Kętrzyn) oraz Nigeryjczyk Noheem Madariola Jaiyesimi (Broń Radom).

23-letni Artur Naczas i jego dwa lata młodszy brat Grzegorz są obrońcami. Pierwszy rozegrał jesienią 16 spotkań i zdobył jedną bramkę, natomiast drugi rozegrał jedno spotkanie więcej i zdobył trzy gole.

Galik to 23-letni pomocnik. W rundzie jesiennej zdobył dwie bramki w 13 spotkaniach.

19-letni obrońca Damian Kostkowski ostatnią rundę spędził w łotewskim FB Gulbene 2005, lecz wystąpił tylko w jednym ligowym spotkaniu. Jego zespół spadł z łotewskiej ekstraklasy.

22-letni Łuczak jest napastnikiem. W barwach Cartusii zagrał jesienią 10 razy i strzelił jednego gola. Jego rówieśnik Bobrowski również jest napastnikiem. W tym sezonie wystąpił 16 razy i raz trafił do siatki.

Jaiyesimi to 20-letni obrońca, który jesienią zagrał w 12 meczach. Raz został ukarany czerwoną kartką.

Z zespołem trenuje także 19-letni napastnik Karol Szostek z Pomezanii Malbork.

źródło: własne / dwadozera.pl

breivik - 29 listopada 2012, 22:57:30 - *.centertel.pl