2 grudnia 2012, 18:47:09 - Bedziu
Gol Dariusza Brzyskiego

Dariusz Brzyski zdobył gola dla CS Grevenmacher w meczu 1/8 finału Pucharu Luksemburga. Jego zespół wygrał 4-2 (0-0, 2-2) po dogrywce z FC Wiltz 71. Jest to pierwszy gol Polaka w tym sezonie.

2 grudnia 2012, 16:00
CS Grevenmacher 4-2 pd. FC Wiltz 71
Daniel Huss 52, Dinis Dragolovčanin 71, 116, Dariusz Brzyski 98 - Amel Ćosić 59, Edis Osmanović 81

100% - 2 grudnia 2012, 20:00:49 - *.elpos.net
No Darek, teraz onety i wp będą o Tobie pisać, jako talent i nadzieja, na następce Lewandowskiego. Poczekaj na powołanie od Fornalika. Widac forma jest!

spren - 2 grudnia 2012, 20:46:07 - *.ttk.pl
Brawo Darek Pozdrowienia z Gdańska !

DENIS - 2 grudnia 2012, 21:56:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Fornalik - 2 grudnia 2012, 22:42:15 - *.dynamic.chello.pl
Dostanie powołanie na mecz z Ukrainą.

Cesc93 - 2 grudnia 2012, 23:10:30 - *.opera-mini.net (*.191.41.175)
A wszyscy co piszą takie głupie komentarze, to hejterzy, których nawet z orlikow wyganiaja koledzy i pozostaje im w tak dramatycznej sytuacji napinka zza ekranu.

Mehdi - 3 grudnia 2012, 0:21:40 - *.159.153.182
a zarabia więcej od was i tak

badylarz - 3 grudnia 2012, 1:39:49 - *.dynamic.chello.pl
nie wie ktoś czy on gra zawodowo czy przy okazji jakieś te ż niezłej fuchy?
super sie facet załapał, oby tak dalej!

Sekcja II - 3 grudnia 2012, 2:03:42 - *.opera-mini.net (*.225.246.36)
Faktycznie,godne uwagi ze anonimowy pilkarz dla szerszej publicznosci strzela bramke gdzies na prowincji Europy...

slayer - 4 grudnia 2012, 12:46:58 - *.1-3.cable.virginmedia.com
Jakby nie patrzeć to 90 minut zajmuje się polską piłką czyli piłką na prowincji Europy.

drwall34 - 4 grudnia 2012, 15:25:53 - *.dynamic.t-mont.net.pl