3 grudnia 2012, 20:24:00 - Bedziu
Zapaść Polonii trwa

W jedynym poniedziałkowym spotkaniu kończącym 14. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice zremisował 1-1 (0-0) z Polonią Warszawa. Goście prowadzili przez niemal całą drugą połowę, ale w samej końcówce stracili prowadzenie. To trzeci z rzędu mecz bez zwycięstwa Polonii, która traci do prowadzącej Legii już osiem punktów.

Początek meczu był spokojny. Dopiero w 10. minucie bardzo groźną okazję miał zespół Polonii. Adam Pazio dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne. Piłka trafiła do Tomasza Brzyskiego, a ten wystawił ją do Wladimera Dwaliszwiliego. Strzał Gruzina został jednak zablokowany przez Łukasza Krzyckiego. Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Tomasz Hołota. Gospodarze odpowiedzieli strzałem Mariusza Zganiacza zza pola karnego, ale on również nie zdołał celnie uderzyć. W dalszej części gry było niewiele groźnych okazji, a oba zespoły próbowały głównie strzałów z dystansu.

Gliwiczanie kolejny strzał oddali w 26. minucie meczu. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Tomasz Podgórski, jednak głową zbyt lekko uderzył Mateusz Matras. Zespół gości drugą ciekawą akcje stworzył dopiero około trzydziestej minuty gry, jednak po dośrodkowaniu w pole karne źle piłkę przyjął Aleksandar Todorovski. Trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy bliski pokonania Dariusza Treli był Dwaliszwili. Blokowany przez Jana Poláka pomocnik gości zdołał oddać strzał, ale był on minimalnie niecelny.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu Polonia objęła prowadzenie. Akcję rozpoczął Dwaliszwili, który zagrał piłkę na prawą stronę do Pazia. Pomocnik zespołu gości dośrodkował w pole karne, a piłka trafiła do Brzyskiego, który zagrał do wbiegającego w pole karne Dwaliszwiliego. Gruzin, który rozpoczął tę akcję, mocnym strzałem pokonał Trelę. Trzy minuty później na uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Brzyski. Bramkarz gospodarzy tym razem nie dał się pokonać, pewnie piąstkując piłkę poza pole karne.

W 58. minucie po podaniu Dwaliszwiliego na strzał lewą nogą zza pola karnego zdecydował się Brzyski, lecz Trela nie miał problemów z obroną uderzenia. Cztery minuty później gorąco zrobiło się pod bramką Polonii. Po dośrodkowaniu Podgórskiego do piłki doszedł Kędziora, jednak jego zgranie do Rubéna Jurado przechwycił Sebastian Przyrowski. Po tych sytuacjach nastąpił mniej ciekawy okres gry, w którym gra toczyła się głównie w środku pola, a obie drużyny miały problem z przedostaniem się na pole karne rywala. Czasem goście próbowali kontrować, lecz ich akcje przerywali obrońcy Piasta.

Dopiero w 83. minucie strzał z dystansu oddał Tomasz Bzdęga, jednak piłka przeleciała obok słupka. Cztery minuty później z rzutu wolnego uderzał Podgórski, jednak piłkę wypiąstkował Przyrowski. Dwie minuty przed końcem spotkania ataki gospodarzy przyniosły skutek. Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne wyrównującą bramkę zdobył Rubén Jurado. Już w doliczonym czasie gry bliski zdobycia zwycięskiego gola dla Piasta był Tomáš Dočekal, lecz uderzył minimalnie obok bramki.

3 grudnia 2012, 18:30 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-1 Polonia Warszawa
Rubén Jurado 88 - Wladimer Dwaliszwili 47

Piast: 12. Dariusz Trela - 25. Damian Zbozień, 3. Fernando Cuerda (30, 5. Jan Polák), 15. Łukasz Krzycki, 23. Paweł Oleksy - 18. Matej Ižvolt (56, 7. Tomasz Bzdęga), 4. Mateusz Matras (82, 13. Tomáš Dočekal), 6. Mariusz Zganiacz, 22. Rubén Jurado, 17. Tomasz Podgórski - 24. Wojciech Kędziora.

Polonia: 81. Sebastian Przyrowski - 26. Aleksandar Todorovski, 4. Marcin Baszczyński, 13. Adam Kokoszka, 5. Đorđe Čotra - 32. Adam Pazio (63, 7. Paweł Wszołek), 28. Łukasz Piątek, 20. Tomasz Hołota, 21. Wladimer Dwaliszwili, 22. Tomasz Brzyski (75, 14. Miłosz Przybecki) - 19. Daniel Gołębiewski (90, 2. Wojciech Szymanek).

żółte kartki: Polák, Ižvolt, Oleksy - Pazio, Kokoszka, Todorovski, Hołota.
czerwone kartki: Adam Kokoszka (90. minuta, Polonia, za kopnięcie przeciwnika).

Ketald - 3 grudnia 2012, 20:25:13 - *.108.97.19
Polonia na własne życzenie nie wygrała tego meczu.
A Brosz pewnie zawieszenie na 5 meczów...

(L) - 3 grudnia 2012, 20:25:17 - *.escom.net.pl
Brawo Piast

.......... - 3 grudnia 2012, 20:25:26 - *.homenett.pl
Mecz może być. Ładne bramki.

ksg - 3 grudnia 2012, 20:25:29 - *.digicon.3s.pl
i jest pod górnik

maro - 3 grudnia 2012, 20:25:32 - *.ip.netia.com.pl (*.168.1.29)
kolejka pod Legię

ralf - 3 grudnia 2012, 20:26:00 - *.play-internet.pl
groclin nygusy, fart się skończył

Drenz - 3 grudnia 2012, 20:26:06 - *.tktelekom.pl
Ten Kokoszka to ma mózg? To ma być piłkarz? Co wejście to faul - niczym Niedzielan wczoraj w meczu z Legią.

Jack - 3 grudnia 2012, 20:26:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać brak okresu przygotowawczego się udzielać zaczął.

Xevatiz - 3 grudnia 2012, 20:26:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ruben, brawo Piast. (L)egia dziękuje za ten remis.

Zbiggy - 3 grudnia 2012, 20:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kretyńsko stracone dwa punkty.

pejn - 3 grudnia 2012, 20:26:39 - *.114.87.109.triolan.net
A Lech dalej vicelider mimo 3 porażek "0-7 zgłoś się" u siebie xD

maro - 3 grudnia 2012, 20:27:05 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Kokoszka... największy przegrany ostatnich lat... i jego kariera powoli schodzi na dno!

MP - 3 grudnia 2012, 20:27:49 - *.play-internet.pl
Brawo Piast za walkę do końca z lewusami, nie spodziewałem się tego!

Pazdioch - 3 grudnia 2012, 20:28:10 - *.dynamic.chello.pl
jak Lech 0.7 jak Legi strzelił bramke ? 1:7 jak już

ghettowzl - 3 grudnia 2012, 20:28:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak jest w koncu z Oleksym - jest on na wypozyczeniu w Piascie z ZL czy zostal juz wykupiony i jest normalnie zawodnikiem Piasta ?

Mackan - 3 grudnia 2012, 20:28:46 - *.dynamic.chello.pl
No to Legia już może świętować "majstra". Tylko niech nikt nie mówi, że zostało jeszcze 16 kolejek, bo przepaść między drużyną z Łazienkowskiej, a resztą ligi jest kolosalna.

pejn - 3 grudnia 2012, 20:29:51 - *.114.87.109.triolan.net
kur psujesz pazdioch to masz 1-8 zgłoś się jak ci coś nie pasuje i sie naucz liczyc

StadBB - 3 grudnia 2012, 20:29:59 - *.adsl.inetia.pl
Niestety, spełnia się najgorszy z możliwych scenariuszy na rundę rewanżową obecnego sezonu. Spadkowiczów już znamy, po dzisiejszym meczu Legia ma sporą przewagę nad resztą drużyn w stawce i wydaje się, że również jest pewniakiem do tytułu mistrzowskiego. Idzie kryzys, kluby nie będą szastać pieniędzmi na lewo i prawo, bo kto ma się utrzymać to się utrzyma. Kto ma spaść to spadnie. Będzie nuda na wiosnę 2013. Pozdrawiam, www.stadion.bielsko.pl

ujemny - 3 grudnia 2012, 20:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast Bełchatów Podbeskidzie i Polonia nie zasługują na ekstraklasę.

lolololo - 3 grudnia 2012, 20:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja na miejscu krula zwolnilbym stokowca i sprzedal ten klub nie wiem moze do katowic?

L - 3 grudnia 2012, 20:33:56 - *.centertel.pl
Na majstra to sobie ty ze swoim klubikiem iść . Legia walczy o mistrza

0 - 3 grudnia 2012, 20:34:34 - *.play-internet.pl
Ilu kibiców Polonii ?? haha

zbitarz4 - 3 grudnia 2012, 20:37:01 - *.net.stream.pl
Legia na wiosnę wszystko z czołówki ma u siebie ! Jedynie jedzie do .......Polonii .......Warszawa !!! hahaha. To się nazywa mieć dobry kalendarz !!!!!
Spiskową teorię odrzucam z definicji ! Nie jestem z pisiu.

do ujemny - 3 grudnia 2012, 20:40:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zapomniałeś dodać Górnik bylem w tym prawie mieście straszna ruina

LPD - 3 grudnia 2012, 20:41:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Panie Stokowiec, od kilku minut stoi pan przed kamerami Canal+ i rozmawia trzymając rękę w kieszeni. Tak nie wypada. Przydałoby się tochę ogłady i manier trenerze.

juro - 3 grudnia 2012, 20:44:00 - *.16.107.100 (*.221.3.132)
A nie mówiłem że z Piastem będzie ciężko no i co

wwa - 3 grudnia 2012, 20:48:46 - *.play-internet.pl
dobry wynik dla prawdziwej Warszawy

hubo 1981 - 3 grudnia 2012, 20:49:50 - *.dolsat.pl
Mała ciekawostka :
Od 21 kolejki tamtego sezonu , sędziowie pokazali w każdym meczu conajmniej 1 czerwoną kartkę ( już 24 kolejki ) , a wspólnie , podejżewam że rekordową liczbę 74 czerwonych kartek !!!

obiektywny - 3 grudnia 2012, 20:50:04 - *.158.94.13
Przed rozpoczęciem sezonu Brosz stwierdził,że;"interesuje mnie tylko utrzymanie,moim planem jest zdobycie na jesień 15 punktów".Zdobył trochę więcej więc na dzisiejszy mecz desygnował do gry przypadkowych gości z pobliskich pubów.Zostali ubrani w czerwone koszulki i ze strachem w oczach wbiegli na boisko.Niektórzy z tych panów przez 90 minut nie byli w stanie wymienić celnego podania.Pierwszy celny strzał w światło bramki miał miejsce w 83 minucie.Ci przypadkowi goście grali bez żadnej taktyki-marząc aby ten żenujący spektakl skończył się jak najszybciej.Zastanawiam się,gdzie w tym czasie był Podgórski,Zbozień,Izvolt i inni prawdziwi gracze Piasta.A tak na poważnie-dobrze,że runda się kończy bo naprawdę Podbeskidzie aktualnie gra lepszą piłkę.Na koniec do kopaczy:ostatni mecz na swoim stadionie a wy totalnie olaliście zmarzniętych kibiców-chyba,że faktycznie byli to przebierańcy.

czarny - 3 grudnia 2012, 20:54:24 - *.dynamic.chello.pl
Największy idiota tej kolejki: ADAM KOKOSZKA

Pippo24 - 3 grudnia 2012, 21:07:43 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Piast pierwszy raz Wam kibicowałem i dziwnie mi z tym było ale liczy się że Polonia nie odskoczyła Górnikowi jeśli na wiosnę sprzedamy tylko Nakoulme to i tak powinno być dobrze bo w jego miejsce mamy Konrada Nowaka lub jak z Wisłą może grac tam Magiera lub nawet Gancarczyk. Tylko jakiś napadzior by się przydał bo Oziembała jest tragiczny a Milik... szkoda słów

Andre - 3 grudnia 2012, 21:20:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cos czuje ze Legia jakos doturla sie po mistrza. Ale ten mistrz bedzie poruwnywalnie slaby jak ten ostatni. Najlepszych sprzedadza a mlodzi ich raczej nie zastapia. A wiec LM nie bedzie jak zwykle. Lipa byle, jest i pewnie przez jakis czas jeszcze bedzie. Niech chociaz taka Flota awansuje zawsze cos ciekawszego bedzie w tej coraz bardziej dennej lidze.

hubo1981 - 3 grudnia 2012, 21:21:24 - *.dolsat.pl
Od 21 kolejki tamtego sezonu , sędziowie pokazali w każdej kolejce conajmniej 1 czerwoną kartkę ( już 24 kolejki ) , a wspólnie , podejżewam że rekordową liczbę 74 czerwonych kartek !!!
Mała poprawka do wcześniejszego mojego wpisu

Ziggy, USA - 3 grudnia 2012, 21:32:58 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net (*.11.12.13)
Faul Kokoszki byl brutalny. A trener Polonii w pomeczowej wypowiedzi stwierdzil, ze on tak ustawia zawodnikow i kaze im grac w ten sposob. Coz, mysle, ze za te wypowiedz trener Polonii powinien byc oduniety od zawodu trenerskiego. Powinien miec rowniez sprawe karna w sadzie, za namawianie podopiecznych do takich brutalnych, bandyckich atakow

Adel - 3 grudnia 2012, 21:34:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik sprawiedliwy choć sam mecz był dobry tylko w II połowie. Jedni i drudzy chcą już dociągnąć tą rundę do końca, chyba bardziej myśląc o wakacjach niż graniu.

DENIS - 3 grudnia 2012, 21:46:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast może powiedzieć że nie lubi Poniedziałku;)

Nazgu(L) - 3 grudnia 2012, 21:47:52 - *.warszawa.vectranet.pl
Strzelił Brosz Kokoszkę czy nie?

Gabro - 3 grudnia 2012, 22:01:47 - *.dynamic.chello.pl
Czy jest w Polonii ktoś normalny? Wcześniej Cani, teraz Kokoszka... Co oni biorą?

Spodzieja - 3 grudnia 2012, 22:10:46 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net (*.73.177.208)
Ten Ziggy, USA pokazuje , że ma sieć internetową z Chicago ale IP z polski, co jest grane

polo - 3 grudnia 2012, 22:13:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom bardzo niski.Jak można tak brzydko grać.Ni ładu ni składu.To podobno była najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce.Ten sam program(eurosport2)to transmitował, ale jakość gry nie ta sama(Bundesliga).Piłkarze i trenerzy weźcie się w końcu do roboty.Inaczej przełączę na inny z kilkuset programów w telewizji N.

dreamliner - 3 grudnia 2012, 22:26:32 - *.dynamic.chello.pl
Ziggi jest w ambasadzie USA w Wawie hehehe

starykibic - 3 grudnia 2012, 22:42:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawa dla Piasta za uporczywe starania do końca. Fajnie, że udało się wydrzec ten punkt - ambicja nagrodzona, minimalizm ukarany. Kokoszka już nie wiem, po raz który zachował się jak patałach. Jak go Stokowiec nie chce odstawic, to może jakaś Komisja Ligi niech go wyśle np. do pracy w hospicjum. Tam mu wzrośnie wrażliwośc na cudze zdrowie i spadnie agresja. Ogólnie, przebierańcy z Konwiktorskiej tracą coraz bardziej dystans do lidera z Warszawy. A Kędziora to fajny piłkarz.

Leo - 3 grudnia 2012, 22:55:35 - *.dynamic.chello.pl
Niezły nagłówek, zapaść Polonii, żaden wstyd w Gliwicach 1 pkt, Piast to solidny zespół i walczy do końca.

Taiczo - 3 grudnia 2012, 23:01:49 - *.dynamic.chello.pl
Kokoszka powinien sie leczyć bo to kolejny brutalny atak tego psychola.

TR - 3 grudnia 2012, 23:17:13 - *.play-internet.pl
Tesco arena wypełniona po brzegi:-p

asfda - 3 grudnia 2012, 23:25:59 - *.dynamic.chello.pl
bzdurny nagłówek to prawda. Remis dla Polonii. Oczywiście stać ich na więcej ale kończą rundę zdecydowanie z tarczą. Szacun dla nich. Legia zdaje się zazdrości ?

neymar - 3 grudnia 2012, 23:27:18 - *.241.1.48
wiedziecie co z camciara czemu go nie ma jego wpisow?

Pogon Szcz - 3 grudnia 2012, 23:36:37 - *.dynamic.chello.pl
Ile Piast dal za tego Jurado i ktory to jego sezon?

@TR - 3 grudnia 2012, 23:58:46 - *.gl.digi.pl
Dziwi cię frekwencja? Kiepski dzień, kiepska godzina zimno jak cholera to i ludzi mało. Większe kluby niż Piast i miasta większe niż Gliwice miały słabą frekwencję w tej kolejce bo chyba nie powiesz że dużo to: 11,7 tysiąca w Warszawie (niedziela, 18:00), 4,6 tysiąca w Szczecinie (sobota, 13:30), 3,6 tysiąca w Łodzi (sobota, 15:45) czy w Krakowie 7,3 tysiące (sobota, 18:00).

Oo - 4 grudnia 2012, 0:15:29 - *.adsl.inetia.pl
Tak im krôl za ten punkt nie zapłaci następny prezesik który sie bawi nie za swoją kasę

jasam - 4 grudnia 2012, 0:26:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piotr Stokowiec po meczu "Myślę, że faul Kokoszki nie był aż tak brutalny, żeby go karać czerwoną kartką"
Czy oni żyją na innej planecie?

Dlugi KSG - 4 grudnia 2012, 3:35:22 - *.play-internet.pl
Dla Górnika Najlepszy wynik
Lecz tez szkoda ze Sląska drużyna nie wygrała w Warszawie :/
\G/ Pozdrooo

JohnyKSG - 4 grudnia 2012, 7:48:20 - *.zabrze.vectranet.pl
Mecz taki z rzedu..słabiutkich.Doping beznadziejny.Młynek chyba ze 200 głow-żenada,w tym połowa dziewczyn i dzieci.A gdzie kibice Polonii? Nie było ich na blaszaku?

Tomi - 4 grudnia 2012, 8:37:37 - *.play-internet.pl
Johny jak zwykle na bieżąco ze wszystkimi meczami Piasta.Chłopie - Ty to masz kompleks- dostajesz regularnie oklep od piastoli?

gliwiczani - 4 grudnia 2012, 9:23:40 - *.eimperium.pl
@JohnyKSG
No i po co chrzanisz chlopie? byles na meczu?
Mlyn niepelny ale z 700-800 osob tam bylo i trzeba im przyznac, ze niezle dopingowali, a milicyjna oprawa byla kapitalna
mowisz blaszak - a wasz stadion juz istnieje? Udzielaj sie w swoich tematach a nie zasmiecaj naszych newsow. Wy naprawde macie jakis kompleks, skoro kazda wiadomosc o Piascie zasypujecie swoimi wynurzeniami. Dzieciarnia z gimnazjum.

Gdański Le - 4 grudnia 2012, 11:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To prawda ze śląskie kluby mają zostać przeniesione do jakiejś niższej ligi niemieckiej??

Farbowane - 4 grudnia 2012, 12:49:36 - *.ip.netia.com.pl
amica kuchenkorz i groclin DYSCOPOlonia

do zbitarz - 4 grudnia 2012, 13:13:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko naiwni wierzą POpaprańczej propagandzie!

GÓRAL - 4 grudnia 2012, 13:17:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia jest moją dumą, a Legia ich hańbą!

Duszek - 4 grudnia 2012, 15:27:20 - *.tktelekom.pl
Ile wam można tłumaczyć,że w Szczecinie zawiesili działalność kibicowską:/

Legion - 4 grudnia 2012, 16:45:56 - *.dynamic.chello.pl
hahaha oczywiscie gdy dyskopolo traci punkty to fani tego tworu jak mysz pod miotla cisza dzieki ci PIASCIE

@tomi - 4 grudnia 2012, 19:10:08 - *.play-internet.pl
Gdzie można dostac od piastucha, jak was na Ślasku nie można znaleźc???

needle - 4 grudnia 2012, 23:34:06 - *.adsl.inetia.pl
POLONIA
Wyprzedani zawodnicy (Sobiech, Mierzejewski) Odeszli inni czołowi (Bruno, Smolarek, Cani), a drużyna, która nie załapała się na puchary teraz ma na to szanse.
Co to znaczy...?
Ano to, że słowo ===> zapaść mogłoby mieć rację bytu, gdyby z braku gwarancji finansowych zdegradowali POLONIĘ do 4 klasy rozgrywkowej i jeszcze tam źle by się klubowi wiodło. Ostatecznie zapaść może dotyczyć obecnego ŁKS-u, ale z pewnościa nie POLONII!!!
Nigdy dotąd nie krytykowałem tytułów, ani relacji z meczów, ale teraz krytyka sie należy...
3 czy 4 drużyna ligi wyjeżdza do klubu ze śriodka tabeli i co...? Ma wygrywać...???
Może, ale nie musi...!
Remis był najbardziej prawdopodobny i tak obstawiłem... pomimo, że gospodarze nie remisowali dotąd.
Co zatem warto...? Odpowiednie dać rzeczy słowo [jak namawiał wieszcz]
IGła

needle - 4 grudnia 2012, 23:39:07 - *.adsl.inetia.pl
Widzę, że wypadła mi z posta jedna linijka:
"odeszli z różnych powodów: Bonin, Jodłowiec, Trałka"
a oni przeciez decydowali o obliczu drużyny w ostatnich dwóch sezonach... i dlatego to jest istotne!
IGła

Andy - 5 grudnia 2012, 11:55:37 - *.asystent.ds.polsl.pl
@Johny ksg kolejny kompleksiarz.Masz takie kompleksy bo oklep dostałeś od kogoas z Piasta?

bumclik - 5 grudnia 2012, 12:17:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie jestem kibicem poloni ale nie wiem czego pan sędzia dopatrzył się w faulu kokoszki.brutalny faul???hahahahaha.nie wiem co tam było brutalnego.co piłkarz piasta chciał zrobić???przyjąć głową czy wybić na aut hahaha.piłka leciała na wysokości klatki piersiowej,a sam piłkarz piasta cwaniactwem czy brakiem rozumu chciał wymusić brutalny atak kokoszki.udało mu się niesamowicie bo w powtórce nie widzę jakiegoś brutalnego uderzenia.a co najciekawsze w tej sytuacji to zachowanie pana treneiro.jestem ciekaw co w związku z tym zostanie poczynione.według mnie to jest skandaliczne zachowanie.

olo - 5 grudnia 2012, 14:23:10 - *.dynamic.chello.pl
sędziowanie tragedia,sędzia czy aptekarz,spalony którego nie było na początku dla Polonii,wcześniej sędziował puchar Polski Piast-Legia,gdzie przychylnie sędziował Legii,teraz się zrewanżował Piastowi,podatny na krzyk typu ,,ałła'',brawo sędzia i jego boczni,co to coś widzą,czegoś nie widzą albo i odwrotnie,wypaczają wyniki ,a pzpn ślepy czy jak?

arek - 5 grudnia 2012, 18:01:00 - *.net011-g1.isko.net.pl
załamanie polonii przecież wygrana mieli juz praktycznie w kieszeni - bolesne bo wszystkie wyniki są dla legii

gunfire - 6 grudnia 2012, 8:15:43 - *.play-internet.pl
Na 100% Piast przegra z Bełchatowem-gdyż nie walczy już o nic.Teza ta jest niestety o tyle błędna,że Bełchatów i Podbeskidzie w końcu się obudzą.Piast niestety prezentuje od kilku kolejek totalny muł.Piłkarze sprawiają wrażenie gości,którzy pierwszy raz widzą siebie na oczy.Tego ostatniego meczu po prostu nie dało się oglądać-dno dna,trzy metry mułu i zgnite wodorosty.Najgorsze w tym wszystkim jest to,że mecz oglądał na żywo trener kadry narodowej.Widziałem minę Fornalika,rozglądał się dookoła,szczypał w rękę-pewnie myślał,że jest na turnieju dzikich drużyn.Powiem tak-jeżeli sportowiec nie ma żadnych ambicji,a na widok trenera reprezentacji pali głupa udając,że nigdy wcześniej nie grał w piłkę-to taki facio powinien się zastanowic nad dalszą swoją karierą.

Marcinnn - 8 grudnia 2012, 1:36:35 - *.centertel.pl
Oby teraz moja ukochana Pogon wykorzystała spadek formy Polonii ;)