13 grudnia 2012, 21:43:34 - Bedziu
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Trabzonspor Kulübü w meczu 1/8 finału Pucharu Turcji przeciwko Kasımpaşa SK. Jego zespół wygrał w rzutach karnych 4-2 (1-1 po dogrywce). Reprezentant Polski wszedł na boisko w przerwie spotkania w miejsce Gustavo Colmana, a w 88. minucie dał swojej drużynie remis 1-1. Mierzejewski zaliczył też trafienie dla swojej drużyny w rzutach karnych.

13 grudnia 2012, 19:00 - Stambuł (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)
Kasımpaşa SK 1-1 pd. k. 2-4 Trabzonspor Kulübü
Özer Hurmacı 7 - Adrian Mierzejewski 88

żółte kartki: Özer Hurmacı, Kerem Şeras, Andreas Isaksson, Tabaré Viudez, Adem Büyük - Paulo Henrique, Gustavo Colman, Serkan Balcı, Olcan Adın, Giray Kaçar.

sędziował: Bülent Yıldırım (Ankara).

Były piłkarz Wisły Kraków Kalu Uche (Kasımpaşa SK) znalazł się poza kadrą meczową.

Polak - 13 grudnia 2012, 21:47:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu z ławki już musi wchodzić ale grunt że strzelił bardzo ważną bramkę.

adadsa - 13 grudnia 2012, 21:48:20 - *.156.233.2