15 grudnia 2012, 18:00:28 - Bedziu
Paweł Kapsa obronił rzut karny

30-letni bramkarz Paweł Kapsa obronił rzut karny w meczu 14. kolejki ekstraklasy cypryjskiej. Jego AÉ Olympiakós Lefkossías przegrał 2-3 (2-3) z AS Néa Salamís Ammochóstou. Polak rozegrał pełne 90 minut.

15 grudnia 2012, 16:00 - Larnaka (Stádio Ammóchostos)
AS Néa Salamís Ammochóstou 3-2 AÉ Olympiakós Lefkossías
Julian Gray 37, Geórgios Labrópoulos 44, Andres Oper 45 - Henrique 18 (k), 25

żółte kartki: Geórgios Labrópoulos, Hélio Roque - Paulo Pina, Geórgios Pelagías.

W 84. minucie José Semedo (Néa Salamís) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kapsa obronił).

Inny polski bramkarz Maciej Czyżniewski (AS Néa Salamís Ammochóstou) całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

AS Néa Salamís Ammochóstou zajmuje 10. miejsce w tabeli, natomiast AÉ Olympiakós Lefkossías plasuje się jedną pozycję wyżej.

Mądry - 15 grudnia 2012, 18:32:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wczoraj Macedoński bramkarz obronił też rzut karny...tzn strzał karny.

hehe - 15 grudnia 2012, 18:49:23 - *.dynamic.chello.pl
hahaha faktycznie! klub harcerski?

czyzyk - 15 grudnia 2012, 18:53:59 - *.215.2.170
kapsa super bronil cale spotkanie...zreszta jest najlepszy w lidze obecnie..brawo pawel!

lukasz - 15 grudnia 2012, 19:15:09 - *.cdma.centertel.pl
wow . piszecie o tym jak by obrona karnego to było nie wiem co , jeszcze żeby wygrali to rozumiem ale nie wiem po co to jak przegrał .

fdf - 15 grudnia 2012, 19:38:18 - *.dynamic.chello.pl
chciałbym poczuć to co on poczuł w momencie gdy już byl pewny że obroni, kręci mnie to...

Stach - 15 grudnia 2012, 19:43:22 - *.232.140.131.rudna-net.pl
A Boenisch zagrał 90 minut w Bayerze... Kapsa brawo za obronionego karnego w barwach klubu namitowego hehe

ll - 15 grudnia 2012, 19:44:42 - *.dynamic.chello.pl