16 grudnia 2012, 14:02:09 - euzi
Czerwona kartka Dawida Pietrzkiewicza

Bramkarz Simurqa Zaqatala Dawid Pietrzkiewicz został ukarany czerwoną kartką po wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu 17. kolejki azerskiej ekstraklasy przeciwko Qəbələ FK. 24-letni golkiper, który jeszcze w doliczonym czasie gry otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie, po ostatnim gwizdku ubliżał sędziemu i arbiter musiał pokazać mu czerwony kartonik.

16 grudnia 2012, 11:00 - Qəbələ (Böyük Əmili kənd stadionu)
Qəbələ FK 0-1 Simurq Zaqatala
Mario Božić 77

żółte kartki: Elmar Baxşiyev - Aleksandr Şemonayev, İlkin Qırtımov, Rasim Ramaldanov, Mario Božić, Murad Səttarlı, Qərib İbrahimov, Dawid Pietrzkiewicz.
czerwona kartka: Dawid Pietrzkiewicz (po meczu, Simurq, za niesportowe zachowanie).

sędziował: Vüsal Әliyev.
widzów: 500.

Marcin Burkhardt cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Z kolei całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał były piłkarz Legii Warszawa Dejan Kelhar, a na ławce rezerwowych pozostał były pomocnik Legii i Pogoni Szczecin Daniel.

o - 16 grudnia 2012, 14:05:21 - *.speed.planet.nl