16 grudnia 2012, 17:19:16 - koofel
Bramka Roberta Lewandowskiego

Borussia Dortmund pokonała 3-1 (1-1) TSG 1899 Hoffenheim w 17. kolejce Bundesligi. Jedną z bramek dla gości strzelił Robert Lewandowski. Polski napastnik przebywał na boisku całe spotkanie. To jego dziewiąte ligowe trafienie.

16 grudnia 2012, 15:30 - Sinsheim (Wirsol Rhein-Neckar-Arena)
TSG 1899 Hoffenheim 1-3 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Sven Schipplock 35 - Mario Götze 26, Kevin Großkreutz 58, Robert Lewandowski 66

żółta kartka: Tobias Weis (TSG 1899 Hoffenheim).

sędziował: Florian Meyer (Dolna Saksonia).
widzów: 30 150.

90 minut w barwach Borussii zaliczyli dwaj inni Polacy - Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

Borussia jest trzecia w tabeli z trzydziestoma punktami.

Buka - 16 grudnia 2012, 17:26:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, to jego 10 bramka w lidze w tym sezonie.

•TNT - 16 grudnia 2012, 17:27:20 - *.tvk.torun.pl
Już się zaczyna, która to bramka dobra narodowego. Po szerokiej analizie wideo dla mnie była to dopiero 9 bramka, ale ogólnie to mi to lata ile strzelił dla BVB, najważniesze żeby dla reprezentacji strzelał.

q - 16 grudnia 2012, 17:31:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
to 10 bramka w lidze do lidera brakuje mu 2 trafień

Lędzic - 16 grudnia 2012, 17:33:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska - bodaj jedyny cywilizowany piłkarsko kraj świata, w którym stopień podniecenia grą zawodników dla zagranicznych klubów jest tak wysoki. Gra zawodników, która dla polskiego futbolu nie przynosi najmniejszych korzyści, wręcz przeciwnie, patrząc na doniesienia o transferach Milika i Wolskiego - jedynie zuboża ligę. Jasny przekaz - nie myślmy o przyszłości Polski, żebrajmy o chleb u obcych.

Luz - 16 grudnia 2012, 17:46:36 - *.dynamic.chello.pl
Lewy strzelił dzisiaj swojego 10. gola w tym sezonie Bundesligi. Nie oklamiecie ludzi.

TSW - 16 grudnia 2012, 17:51:10 - *.inter-sat.pl
Soryy, że kompletnie nie w temacie, ale mam pytanie ?
Reaktywowana obecna grupa Ultras Resovii Rzeszów (USG'04), to skrót, jak brzmi w rozwinięciu pełna nazwa tej grupy ??
i czy EB (Ekipa Butelka) to jakaś zorganizowana grupa kibiców Na Resovii, że posiadają własną flagę ?
i co to za ekipa tak naprawdę ?
wiem, że nie w temacie, ale bardzo mi zalezy na normalnej odpowiedzi na to pytanie !

rw - 16 grudnia 2012, 17:52:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawet lewandowski wam nie pomoże dogonić Bayernu!!!:D
AVE CHELSEA!

koli - 16 grudnia 2012, 17:58:15 - *.19.165.48.osk.enformatic.pl
Tak jest zawsze z 90 minut. Wszyscy w niemczech na wszystkich portalach oficjalnych i nieoficjalnych, i sama borussia daja robertowi 10 bramek. Jak zwykle chca byc madrzejsi od oficjalnyxh stron. Słabe to

ojgen - 16 grudnia 2012, 18:02:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co jeśli wg oficjalnych informacji (ZAŁÓŻMY) Lewandowski zostanie królem strzelców, mając na koncie JEDNĄ bramkę więcej od np Kiesslinga ?
Co wtedy podacie informacje że został WSPÓŁKRÓLEM STRZELCÓW ?
Wszystko super, prowadzicie statystyki, podajecie niszowe informacje - CHWAŁA wam za to. Jednak z takimi rzeczami jak w przypadku Lewandowskiego przesadzacie. Strona DFB jest chyba bardziej miarodajna w tej kwestii

kibic - 16 grudnia 2012, 18:04:17 - *.free.aero2.net.pl
Błaszczykowski grał jako lewy obrońca :D !!!

SlaskWKS - 16 grudnia 2012, 18:11:39 - *.162.134.226
Lewandowski ma 10 bramek strzelonych! Podają tak wszystkie źródła poza 90minut.pl... Przykre, tym bardziej, że uważałem ten portal za najbardziej rzetelny.

Wichniarek - 16 grudnia 2012, 18:28:09 - *.devs.futuro.pl
Mi dają za sezon 08/09 12 goli a strona Bundesligi 13. Ukradli mi jedna tak jak "Lewemu".

Mądry - 16 grudnia 2012, 19:07:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oczywiście fajnie że strzelił ale dobrze by było aby skończyła się ta opowiść z przejściem do innego klubu.Zawodzi w reprezentacji,nie strzelił gola od Grecji...Dlatego trzeba liczyć na dalszy rozwój Milika oraz zastanowić się nad Ślusarskim.
Bayernu pewnie i tak nie dogonią ale oby daleko zaszli w LM.

krawiec - 16 grudnia 2012, 19:15:51 - *.nat.osadanet.pl
Ślusarskim ??? dobry żart potrzebujesz ślusarza to mam namiary na takiego a ten z Lecha niech pracuje na swoim podwórku.
Level reprezentacja, to nie słaba polska liga i drużyna Lecha, w której gra jest ustawiona pod niego a mimo to ten niemiłosiernie pudłuje.

usa - 16 grudnia 2012, 19:22:12 - *.adsl.inetia.pl
Nikt nie zauważył znakomitego występu Błaszczykowskiego na lewej obroniewiem,że Wawrzyniak ładniejszy,ale przesunięcie Kuby na lewą obronę daje wolne miejsce dla kilku innych graczy po prawej stronie pomocy

Saperitosa - 16 grudnia 2012, 19:33:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ja też zawsze stawiam Was za wzór jako portal. Niepotrzebnie się upieracie przy tych bramkach. Skoro Niemcy zabrali tę bramkę niemcowi i przyznali polakowi, to i Wy możecie odpuścić. A z drugiej strony to takie polskie, żeby nie być po stronie polaków.

Lotos - 16 grudnia 2012, 19:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem ostatnie mecze Lewandowskiego i stwierdzam że poprawił skuteczność. Kiedyś co niektórzy narzekali że Lewandowski ma tyle sytuacji i nie wykorzystuje. A w ostatnich meczach ma 2-3 i bramki strzela.

DENIS - 16 grudnia 2012, 19:45:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

Boro - 16 grudnia 2012, 20:04:14 - *.nidzica.vectranet.pl
wszędzie podają że trafił dziś po raz 10 a 90minut podaje że 9 ? o co chodzi ?

ares - 16 grudnia 2012, 21:33:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe co by było jak by został królem strzelców i byl by lepszy o tego jednego gola ? na 90minut nie było by informacji ? ;)

m - 16 grudnia 2012, 21:50:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiem że Ślusarski pudłuje,ale prawda jest taka że pudłuje wielu.Siłą Lewandowskiego jest słabość innych napastników,może nie strzelać dla Polski a i tak wyjdzie w "11" Więc pytanie kto na zmianę za niego? Jakiś karzeł czy jakiś dzieciak...? czyt.Piech i Sobiech czy Milik bo Brożek ,Jeleń czy Ebi też nie pasują...Dlatego proponuję wysokiego,doświadczonego napastnika.8 goli na jesieni.Na zmiennnika dla Lewandowskiego.

kk - 16 grudnia 2012, 22:41:10 - *.dynamic.chello.pl
@Ares, ale to by było dobre:D Ciekawe ile jest takich zakłamań więcej na tym portalu.

eh - 16 grudnia 2012, 22:41:27 - *.30.27.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ehhh... widzę, że jakaś rodzina Ślusarskiego się tutaj mocno udziela.... Z czym do ludzi ? to bardzo kiepski piłkarz jakich na pęczki w naszej lidze. Lepiej już jakiegoś młodego wprowadzać do kadry i może coś z niego wyrośnie (czyt. TAK dla Milika czy też Sobiecha).

sasa - 17 grudnia 2012, 1:18:41 - *.play-internet.pl
10!!!

jacek - 17 grudnia 2012, 12:08:59 - *.play-internet.pl
Co jest, czemu nie poprawicie tego newsa!!! Jaja sobie z nas robicie.

GieKSA - 18 grudnia 2012, 13:28:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chodzi im o bramkę z Mainz, którą na początku przyznano Reusowi, a potem Lewemu.