|  
 | 
  | 
  8 stycznia 2013, 21:49:15 - dufusik 
Początek przygotowań Calisii
 
 
W poniedziałek Calisia Kalisz rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu pojawiło się 22 zawodników. 
- Można było zauważyć ogromny entuzjazm i chęć do grania. Przerwa sprawiła, że zawodnicy odpoczęli zarówno fizycznie, jak i psychicznie - przyznał trener Sławomir Majak.
 
 
Do czwartku jego podopieczni trenować będą raz dziennie, po czym przejdą na dwie jednostki treningowe w ciągu dnia.
 
 
- Te intensywne treningi przeplatane będą sparingami i turniejem halowym. Przygotowania będą zatem urozmaicone i inne niż do tej pory, a to tylko i wyłącznie z pożytkiem dla zespołu - dodał Majak.
 
 
Z Calisią trenowało dwóch młodych zawodników. Byli to Robert Skrobacz z Victorii Ostrzeszów i Fabian Baraniak z UKS-u SMS Łódź. Dalej w Kaliszu przebywa pomocnik Miedzi Legnica Mateusz Gawlik.
 
 
W poniedziałek z przyczyn osobistych zabrakło Patryka Klofika i Tomasza Mokwy. Obaj dołączą do drużyny we wtorek, podobnie jak Marcel Kotwica, który prawdopodobnie powróci nad Prosnę z Tura Turek.
 
 
Pierwszy sprawdzian kaliskiej drużyny już w niedzielę, kiedy weźmie ona udział w turnieju halowym we Wrześni, gdzie zmierzy się m.in. z miejscową Victorią, Mieszkiem Gniezno i Polonią Środa Wielkopolska. - Na ten turniej wyselekcjonowana zostanie grupa 10-12 zawodników. Pozostali będą trenować w Kaliszu - zakończył Majak. 
 
 |   
 źródło: własne / faktykaliskie.pl
 
   
  
  |  
 
  
Senna - 8 stycznia 2013, 22:02:29 - *.main-hosting.com 
Serdecznie pozdrawiam najlepszego napastnika Calisii w grupach młodzieżowych Gracjanka Ch. - nigdy Cie nie zapomne, Twoj na zawsze S.  
  
kwachu - 8 stycznia 2013, 22:54:55 - *.109.160.251.dolnet.pl 
gawlik pijak!!
  
ja wasia - 8 stycznia 2013, 23:13:17 - *.play-internet.pl 
ja mam kupe miesni i nie pije  i strzelam bramki w III lidze duzo i laduje wiecej niz gawlik 
  
AAA - 9 stycznia 2013, 0:12:23 - *.netdatacomm.cz (*.209.129.205) 
Powodzenia Calisia  
  
 
  
fan fan wl - 9 stycznia 2013, 6:50:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl 
wielkopolska bez kalisza---wielkopolska bez kalisza---wielkopolska bez kalisza!!!
  
Griciu - 9 stycznia 2013, 23:39:32 - *.87.208.174 
Ja griciu jestem najlepszym lewonożnym piłkarzem i aż dziw bierze ze miedziana mnie wypożyczyła!  Ale dobrze,ze gaweł przychodzi to bedziemy tankowac codziennie! dajcie mi tu jeszcze jetera i będzie lux! wtedy zostaje na zawsze!  Awe JA !! AWE Baniak!!  Błachnia i Kajdan - CBA po Was jedzie!!
  
ARTUR GAŁE - 11 stycznia 2013, 13:59:20 - *.centertel.pl 
:/ szkoda ze w rezerwach miedzi sie nawet nie łapie może przyjade do kalisza na testy chociaz moze z moim chłopakiem Piotrkiem  Dzięglewskim i Lesnareee bedziemy mieszkacc w kątach i tam grać
  
 
     
    | 
     |