12 stycznia 2013, 21:24:32 - slady
Dwa gole Adriana Mierzejewskiego w Pucharze Turcji

Adrian Mierzejewski zdobył dwie bramki dla Trabzonsporu w wygranym 3-2 (1-0) spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Pucharu Turcji z Antalyasporem. Polak pierwszą bramkę zdobył w 12. minucie po mocnym, płaskim strzale z dziesięciu metrów. Drugie trafienie reprezentant Polski zaliczył w 64. minucie, pewnie wykorzystując rzut karny. Minutę później Mierzejewski, który faulował Deniza Barışa, został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, przez co musiał opuścić plac gry.

12 stycznia 2013, 19:30 - Antalya (Akdeniz Üniversitesi Stadyumu)
Antalyaspor Kulübü 2-3 Trabzonspor Kulübü
Isaac Promise 56, Emrah Başsan 90 - Adrian Mierzejewski 12, 64 (k), Róbert Vittek 88

żółte kartki: Emre Güngör, Isaac Promise, Uğur İnceman, Lamine Diarra, Ismaïl Aissati, Emrah Başsan - Mustafa Yumlu, Adrian Mierzejewski, Tolga Zengin.
czerwone kartki: Uğur İnceman (84. minuta, za drugą żółtą) - Adrian Mierzejewski (65. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Hüseyin Göçek (Stambuł).

W 53. minucie Marek Sapara (Trabzonspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Sammy N'Djock obronił).

Mierzejewski w trwających rozgrywkach Pucharu Turcji zdobył cztery bramki.

Tabela grupy B:

1. Trabzonspor Kulübü      2   6   5-2
2. Antalyaspor Kulübü      2   3   7-3
3. Eskişehirspor Kulübü    2   3   3-3
4. Mersin İdman Yurdu SK   2   0   1-8

W kolejnym spotkaniu grupowym Trabzonspor zagra z Mersin İdman Yurdu SK. Mecz ten zaplanowano na 15 stycznia, godz. 19:30.

plejbis - 12 stycznia 2013, 21:25:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mierzejewski plakalem jak zobaczylem dach na pogoni

marco - 12 stycznia 2013, 21:25:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bravo!!

ddqwq - 12 stycznia 2013, 21:26:18 - *.uw-fw1.rtr.net.uw.edu.pl
Ladny pierwszy gol. Mecz pokazywala niekodowana turecka stacja ATV Turkey ktora nadaje online na swojej stronie

Irtysz_21 - 12 stycznia 2013, 22:44:06 - *.elpos.net
w lidze by coś strzelił

orel - 12 stycznia 2013, 23:56:00 - *.cm-5-4d.dynamic.ziggo.nl
Dzieki niemu $$ weszlo :]

kolo - 13 stycznia 2013, 1:29:11 - *.cm-6-4c.dynamic.ziggo.nl
W momencie strzelenia pierwszej bramki przez Mierzejewskiego byłem w tureckim barze o nazwie "Alanya" w Utrechcie i widziałem akcję na monitorze. Właściciel nie był zadowolony ze strzelenia bramki przez Polaka co rykoszetem odbiło się na mnie i na jakości przygotowanego specjału. Cóż, piłka rodzi czasem negatywne emocje.

coach - 13 stycznia 2013, 1:31:03 - *.082.c76.petrotel.pl
było wziąć browara i zaśpiewać mazurka dąbrowskiego

assan - 13 stycznia 2013, 2:19:02 - *.7.224.11
widocznie kolega mało co przebywa w NL

Lopec - 13 stycznia 2013, 11:32:48 - *.tktelekom.pl
Brawo oby tak dalej Adrian A z innej beczki pytanie do redakcji. Dlaczego nikt nie pisze o tym że Salamon zagrał kolejny dobry mecz i drugi raz z rzędu strzelił bramkę ? Co dla defensywnego pomocnika nie jest wcale łatwe.

DENIS - 13 stycznia 2013, 14:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl