20 stycznia 2013, 18:23:39 - Adrian10
Gol Mikołaja Lebedyńskiego

Mikołaj Lebedyński zdobył gola dla Rody Kerkrade w wygranym 2-0 (1-0) meczu 19. kolejki holenderskiej Eredivisie z NEC. To drugie trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

20 stycznia 2013, 16:30 - Kerkrade (Parkstad Limburg Stadion)
Roda JC Kerkrade 2-0 NEC (Nijmegen)
Sanharib Malki 1, Mikołaj Lebedyński 68

żółte kartki: Ryan Koolwijk, Søren Rieks (NEC).

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 11 852.

Lebedyński opuścił boisko w 90. minucie spotkania, zaś cały mecz w bramce Rody rozegrał Filip Kurto. Mateusz Prus przesiedział pełne 90 minut na ławce rezerwowych, poza składem meczowym klubu znalazł się z kolei Adrian Lis.

Roda zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli holenderskiej Eredivisie z 18 punktami na koncie.

melekhov - 20 stycznia 2013, 18:37:23 - *.globalconnect.pl
Czytam i nie wierzę. Znowu zagrał i znowu zdobył gola. To już na pewno nie wróci do Pogoni, może nawet Władek go powoła do kadry, skoro powołania dostają jakieś Teodorczyki, czy Rymaniaki?

PS - 20 stycznia 2013, 18:37:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mikołaj Pogoń pamięta.

znafca - 20 stycznia 2013, 18:42:11 - *.adsl.inetia.pl
i tak słaby

sun - 20 stycznia 2013, 18:47:37 - *.dynamic.chello.pl
czyżby każdy sędzia w Holandii miał jakiś przydomek? Może u nas też zaczniemy. Ot Robert "Robbie" Małek dla przykładu..

Mądruś - 20 stycznia 2013, 19:03:53 - *.cdma.centertel.pl
przeciez akurat on, ma juz ksywke "wałek"

wlodar - 20 stycznia 2013, 19:04:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
chyba "Wałek" Małek

gott - 20 stycznia 2013, 19:13:48 - *.adsl.inetia.pl
Jeśli dalej będzie występował od pierwszej minuty to powninien być w kadrze , bo oprócz Lewandowskiego nie mamy klasowych napastników. Może Sobiech , jeśliby regularnie grał , Milik nie będzie , nie łudzmy sie , z polskiej ligi może odbuduje się Smolarek , albo będzie w dobrej formie Teodorczyk , Piech raczej za surowy technicznie na kadrę. Mamy problem z napastnikami.

,może - 20 stycznia 2013, 19:26:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy, że Roda promuje polskich piłkarzy. Cieszy gol Mikołaja i czyste konto Filipa. Roda jeszcze na nich zarobi

3 - 20 stycznia 2013, 19:56:16 - *.acn.waw.pl
pol basa w pewnych kregach to nic inaczego jak pol litra wodki, moze stad ten przydomek?

DENIS - 20 stycznia 2013, 19:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl